Hedefevim Sistemi Nedir ?

Hedefevim Sistemi Nedir ?

0
2045

Hedefevim Nedir ?


Hedefevim Sistemi Nedir ? Hepimiz yıllarca çalışıyor ve birikim yapmaya uğraşıyoruz, birikimimizi en iyi şekilde değerlendirmek için öncelikle ev almak hayalleri kuruyoruz. Fakat yüksek faiz oranları, kredi sıkıntıları derken pek çok sorun bu hayallerimizin önüne engel koyuyor.
Hedefevim siz müşterilerimize tam da bu olanağı sunuyor. Ev sahibi olmak istiyor ama olamıyorsanız, krediler, taksitler, faizler size göre hep sorun mu çıkarıyor? O halde buyurun aşağıdaki yazımızı okuyun.
Siz müşterilerin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Bu konuda firmamız elinden gelen en yüksek performansı sergiler. Sizin yapmanız gereken tek şey ise hedefevim ile tanışmak. Bizlere talep ve memnun kalmadığınız durumları kolay ve hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Bunları gizlilik ve güvenlik kurallarını ihlal etmeden, objektif ve adil bir biçimde ele alır, geri dönüşleri özellikleri sizlerin memnuniyetini işe koyarak yaparız. Aynı memnuniyetsizliğin tekrarlanmaması için politikamız her türlü çalışmayı yürütür.  Hedefevim Sistemi Nedir ?

Bu politikalarımızın temelini Müşterilerimiz oluşturur. Sizlerin beklentileriniz ve talepleriniz doğrultusu ile yaptığımız ve yapacağımız işleri her zaman iyileştirmeye çalışır. bu yüzden en küçük memnuniyetsizlikleriniz dahi ciddiye alınır ve düzeltilmesi için iyileştirme faaliyeti yapılır. Hedefevim Sistemi Nedir ?
Bunun yanı sıra her türlü geri dönüş ve bildiriminiz bizim için çok önemli olmaktadır. Uzun yıllardır bu işi yapan şirketimizin deneyimi müşteri memnuniyetine odaklanmış hizmetlere sahip bütün kaynaklarla bu bildirimleri yine müşteri memnuniyetine dönüştürmeye çalışıyoruz.

Hedefevim Kimin?


Hedefevim Aydın Holding’e bağlı bir şirket grubudur. Amaç ev alma konusunda güçlük çeken dar gelirli ailelerin senetle ev alma fırsatına kavuşmasıdır.  Aslen Konya doğumlu olan Muammer Aydın’ın 1982 senesinde Aydın Holding’i kurmasından sonra ortaya koyduğu bir fikirdir. Kendisi halen Aydın Holding’in yönetim kurulu başkanlık görevini yürütmektedir.

Hedefevim Şubeleri


Büyük genel merkezinin İstanbul Üsküdar Altunizade’de bulunduğu Hedef evim şirketi, Türkiye’de maddi açıdan orta gelirli ve dar gelirli ailelere daha kolay bir şekilde ev olma şansı tanıyan bir şirkettir. Düşük gelirli kiracıya ev alma olanağı sunan hedefevim şirketinin toplamda 37 tane hizmet noktası vardır. Bunlar aşağıda belirttiğimiz hizmet noktalarıdır.
İstanbul Avrupa,İstanbul Asya,Kocaeli,Sakarya
Balıkesir, Bursa, Kütahya, Eskişehir,Ankara, İzmir, Konya, Isparta,Denizli, Muğla, Antalya,Karaman, Mersin, Adana, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kayseri, Sivas, Samsun, Gaziantep, Şanlıurfa, Elazığ, Diyarbakır, Trabzon,Van.

Hedefevim Kampanyaları


Daha önceden birikimim vardı, ben bu birikimimi kullanıp peşin ödeyip erken zamanda evimi teslim almak istiyorum diyorsanız peşinatlı serbest ödeme ile beklediğinizden daha kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.Kampanyalardan bazıları aşağıda belirttiğimiz gibidir. Hedefevim Sistemi Nedir ?

hoş geldin kampanyası: Peşinatı olmayana ev alma müjdesi kira öder gibi ev almak, hiç peşinatsız taksitsiz ödemeleriyle dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz, üstelik karşılaştırma olmadan beklediğinizden bile daha kısa süre içinde teslim etme seçeneği ile. Hemen hedefevim ile iletişime geçin ve erken teslim fırsatını kaçırmayın. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Hedefevim Yöntemleri


Nedir bu ev alma yöntemleri diyecek olursanız, hedefevim şirketine ev almak için başvuruda bulunanların, ev sahibi olmak için seçebilecekleri iç farklı yöntem vardır. Bu yöntemler, Çekilişli sıralama yöntemi, peşinatlı serbest ödeme yöntemi ve peşinatsız serbest ödeme yöntemi olarak karşınıza çıkar. Eğer peşin ödemek yerine taksitle ev al diyorsanız bu yöntemlerden kendinize en uygun olanı seçerek hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

Hedefevim Kredi Hesaplama


eğer siz de peşinatsız ev sahibi olma hayalleri kuruyorsanız; Hedefevim birden fazla seçenekle karşınıza imkân sunmaktadır dedik. Fakat bu ödeme seçeneklerinin farklı hesaplama tablosu alternatiflerinden oluştuğunu bilmeniz gerekir. Hedefevim Sistemi Nedir ? Bu bağlamda faizsiz ev satın almak isteyenlere de firmanın farklı olanaklar sunduğunu görüyoruz. Aşağıda bunun için bir örnek vereceğim:
Evin tutarı: 100. 000 TL.
İlk taksit: 883 TL.
Teslim tarihinden sonraki taksit: 1. 233 TL.
Gruptaki kişi sayısı: 120.
Ödenmesi gereken toplam taksit sayısı: 91.
Hedefevim çalışma bedeli: 9. 300 TL.
Ödenmesi gereken toplam tutar hesabı: 109. 300TL.

Hedefevim İle Kimler Ev Ve Araba Alabilir?


evi ve otomobili olmasını isteyen bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Hedefevim’in sunduğu fırsatlardan yararlanma hakkına sahiptir. Üstelik faizsiz olarak! Yapmanız gereken yalnızca kendi gelir durumunuza göre seçmek istediğiniz yöntemi belirlemek olacaktır. Bu sayede ister senetle araba alın ister faizsiz ev alın, size kalmış.

Hedefevim Yöntemi İle Ne Alabilirim


Hedefevim bahsettiğimiz gibi ev, gayrimenkul (arsa arazi, işyeri ve benzeri.) ve ruhsatlı olan bütün araç ve otomobillere sahip olabilirsiniz. Hedefevim size faizsiz ev ve faizsiz araba alma fırsatı sunar.

Hedefevim İle Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olunur?


hedefevim sizlere, taksitle araba ev ve taksitle ev alma hayallerinize ulaşmanız için tamamiyle faizsiz ve vade farksız üç farklı yöntem sunar;
1. Çekiliş ile sıralama yöntemi
2. Peşinat ile serbest ödeme yöntemi
3. Peşinatsız serbest ödeme yöntemi

Hedefevim İle Konut Projelerinden Ev Alabilir Miyim?


Konut projelerinden ev alabilirsiniz. Hedefevim size faizsiz ve vade farksız olarak ev almak olanağı sunar.

Hedefevim İle İstediğim Satılık Daireyi Alabiliyor Muyum?


Almak için hayallerini kurduğunuz ev ya da aracın bedeline, aylık taksitiniz, teslim edilme tarihiniz ve de ödeme planınız sizin bütçenize göre belirlenir. Alanında uzman temsilcilerimiz hesaplamalarını yaparak sizler için uygun bir ödeme planı hazırlıyor ve en başından bir teslim edilme tarihi belirtiyor. Yani istediğiniz daireyi kendi bütçenize ister taksitli ister peşinatsız ev olarak satın alabilirsiniz. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Hedefevim ’in Sunduğu Avantajlar Nelerdir?


Hedefevim ile hayalleriniz gerçekleştirmek için çalışmaya başlayabilirsiniz. Çünkü Hedefevim çok güvenilir bir ev edinme yöntemidir.Sizlere vade farksız ve taksitli ödeme fırsatları sunarak rahat bir ödeme yöntemiyle ev sahibi olma fırsatı sunar. Yalnızca ev değil, araba almak isteyenlere de peşinatsız araba almak fırsatını sunar. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Hedefevim İle En Fazla Kaç Ay Taksit Yaptırabilirim?


Ev almak artık çok kolay, Hedefevim ile dilediğiniz taksit seçeneği ile ev sahibi olabilirsiniz. Kiradan kurtulmak için yapmanız gereken ilk şey hedef evim ile iletişime geçmek ve sizden istenen başvuru formunu kolayca doldurmak.

Hedefevim Taksit Miktarı Nasıl Belirlenir?


Taksitler sizin bütçeniz ve durumunuza göre uzman ekip tarafından belirlenir ve bunun doğrultusunda sizlere teslim edilecek tarih verilir. Bu sayede hem taksitle araba alma hem de taksitle ev alma fırsatından kendi bütçenizi rahat ettirecek şekilde faydalanmış olursunuz.

Hedefevim İle Taksit Ödemeye Ne Zaman Başlarım?


Hedefevim ile kredisiz ev sahibi oldunuz, taksit ödemeye ne zaman başlarım diye soruyorsanız, buyurun cevabı, taksit ödemeye ilk taksitten sonra yani teslim tarihinden sonra başlanır. Özellikle dar gelirli ailelerimiz için büyük fırsat olan hedefevim sizleri her zaman hayalini kurduğunuz ev ve araba ile tanıştırır.

Hedefevim Güvencesi Nedir Nasıl Güvenebiliriz?


Hedef evim sizi hayallerinize kefilsiz, şartsız, kredi faizsiz ve vade farksız kavuşturur. Uzun yılların verdiği tecrübe güven ve olumlu müşteri memnuniyetleri ile siz de gönül rahatlığı ile faizsiz finans sistemi sayesinde artık ev ve araba hayallerinize kavuşabilirsiniz. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Hedefevim İle Ev Ve Arabayı Hemen Alabilir Miyiz?


Hedef evim sizlere taksit ile ev alma olanağı sunarken konut kredisi vesaireden faydalandıysanız bunu uzman kadromuzun hesaplaması sonucu ortaya koyar yani uzman kadro sizin taksitlerinizin nasıl yapılacağını belirler ve kesin teslim tarihini anlaşma sırasında belirler. Araba ve ev hayalleri kurmak geride kalsın istiyorsanız hedefevim ile tanışın, burası sizin için en uygun ödeme yöntemleri ve en uyun taksit imkanları ile sizler ile çalışmaya hazır. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Hedefevim İle İstediğim Satılık Daireyi Alabiliyor Muyum?


Almak için hayallerini kurduğunuz ev ya da aracın bedeline, aylık taksitiniz, teslim edilme tarihiniz ve de ödeme planınız sizin bütçenize göre belirlenir. Alanında uzman temsilcilerimiz hesaplamalarını yaparak sizler için uygun bir ödeme planı hazırlıyor ve en başından bir teslim edilme tarihi belirtiyor. Yani istediğiniz daireyi kendi bütçenize ister taksitli ister peşinatsız ev kredisi ile satın alabilirsiniz.
Bu kolaylıklar ile ev sahibi olmanıza çok az kaldı, hemen hedefevim ile tanışın hayallerinize kavuşmanın keyfine varın.

Hedefevim İle İstediğim Satılık Arabayı Alabiliyor Muyum?


Evet, hedefevim ile istediğiniz satılık arabayı istediğiniz şekilde faizsiz şartsız taşıt kredisi yoluyla satın alabilirsiniz.

Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Nasıl Çalışır?


Faizsiz, kredisiz ev ve araba satışı yapan şirketler genellikle benzer faaliyetler gösterir. Çalışma yöntemleri daha çok yardımlaşma tarzı ve imece usulüne göre müşterilere, araç, konut, gayrimenkul arsa işyeri vesaire gibi alımlarda destek sunar. Bu sayede düşük gelirli ailelere de konut projeleri kapsamında ev sahibi olma imkânı sunar. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Güvenli Mi?


Faiz olmaksızın ev araba gayrimenkul, satılık daire satışı yapan firmaların güvenli olup olmadığı müşteri memnuniyetlerine göre anlaşılabilir, o yüzden dikkatli olmalısınız çünkü size yasal olarak herhangi bir güvence sunmaz ya da güvence vermezler. Hedefevim size bu açıdan gerek müşteri memnuniyeti gerek ise yapılan ve teslim edilen projeler kapsamında olumlu işler sunar.

Faizsiz Ev Satış Yapan Firmaların Hizmet Bedeli?


Bu firmaların hizmet bedeli oranları değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte alınmak istenen ev ve araba değerinin yüzde yedi ila yüzde oniki (%7- %12) arasında hizmet bedeli talep edilir.
Örnek verecek olursak: 100 bin TL’lik bir satılık ev ya da satılık araba satın almak istiyorsunuz bunun için sisteme giriş aşamasında 7 bin ila 12 bin TL arasında bir hizmet bedeli ödeniyor.
Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı cayma durumunda taksit ödemeleri geri alınabilirken, hizmet bedeli geri ödenmemektedir. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Faizsiz Ev Sisteminin Banka Kredisi ile Kıyaslanması


Bu sistemler ilk bakışta Faiz uygulanmadığı için bankalardan konut kredisi kullanmanın toplam maliyetine kıyasla daha uygun gibi görünmektedir. Üstelik banka kredileri için gerekli olan yüzde yirmi (%20) peşinatının yerine, yüzde onlar (%10) civarında hizmet bedeli alınmasından dolayı sıkıntı yaşayanlar için daha iyi ve alternatif bir sistem. Yani 130 ay vadeli bir ev ya da araç alıyor iseniz 130 ayda henüz ikamet ettiğiniz yerin kirası için ödenen miktar + ev ya da araba aldığınız sisteme ödenen aylık taksitlerle konut kredisinin toplam olarak maliyeti üzerinden hesabına bakmanız gerekir. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Hedefevim İle Çekilişsiz Sistem


Ev sahibi olmanız için size sunulan fırsatlardan çekiliş ile olmayan seçeneklerin olduğu kısımdır. Yani siz çekilişsiz sistemle ev ya da araba satın almak istiyorsanız, öncelikle bizzat sahibinden alabilirsiniz ama sahibinden almak size ödeme açısından zor geliyorsa, siz isterseniz taksitli ya da peşinatsız serbest ödeme modeli ya da peşinatlı serbest ödeme yolu ile ev sahibi olabilirsiniz. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Çekilişli Sistem


Projelendirilmiş bir şekilde siz müşterilerin kullanımına sunulmuş bu yöntemde konut projesi için müşteriler öncelikle almak istediği ev ya da aracın değerinin ne kadar olacağına karar vermelidirler. Sonrasında ise kendi isteğinize göre peşinat verip vermeme konusundaki fikirlerine karar verirler. Daha sonra taksitler belirlenir, siz müşteriler kendi bütçenize uygun miktarda ne kadar taksit ödeyebileceğinizi belirlersiniz. Belirleyebileceğiniz maksimum taksit sayısı ise grupta bulunan kişi sayısı kadardır. Bundan sonra hangi gruba katılacağınıza dair karşılıklı olarak sözleşmeler imzalanır. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Süreç ise şöyle devam eder Noterle yapılan çekiliş sonucunda evinizi ne zaman teslim edecekleri tarihler açıklanır.Bu tarihler sonucunda ise taksit ve ödeme konusu niyahete bağlanır, ilk taksit ödenir ve teslim edildikten sonraki taksitler de teslim tarihinden sonra ödenmeye başlanır. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Hedefevim İle Araba Alımı


Peşinatlı ve peşinatsız araba almaya yardımcı olan bu sistem sizin gibi araç satın alma hayalleri olan pek çok kişiyi araba sahibi yapmıştır. Oldukça güvenilir ve kullanışlı olduğunu anlamanız için hedefevim ile iletişime geçebilir ya da çevrenizden bu şirketle çalışmış insanlara ulaşabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Uzmanlarımız ve sizinle ortak olarak belirlediğimiz şekliyle ödeme yapmaya başlarsınız. Bu ödemeler başvurunuz sonrası sizin bütçenize ve sizin maddi gücünüze göre hesaplanır. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Bunun sonucunda çekiliş ile bahsettiğimiz gibi birçok aileye daha rahat ve kolay bir şekilde araba satın alma olanağı sunar. Tabii ki aracın fiyatını da ödeme şekli başlamadan önce siz müşteriler kendi imkan ve olanaklarınıza göre nasıl bir araba alacağınızı belirlersiniz. Hedefevim Sistemi Nedir ?
Tamamıyla faizsiz ve vade farksız olan bu ödeme şekilleriyle araba almanız artık çok kolay. Hayallerinize ulaşmanızın ilk adımı, hedefevim ile iletişime geçip size uygun ödeme yöntemleri ile kendi belirlediğiniz fiyattaki bir aracın taksitlerini ödeyerek aracınıza sahip olmak!

Hedefevim Hesaplama


Sizlerle hedefevim aracılığı ile alacağınız bir ev fiyatı hesaplama örneği paylaşacağım
Örneğin serbest ödeme yöntemi ile 2020 çalışma ücreti taksitli satış yolunu seçtiniz,
SATIN ALACAĞINIZ EVİN DEĞERİ: 100.000 TL
PEŞİNAT: YOK
İLK TAKSİT: 833 TL
TESLİM EDİLDİKTEN SONRAKİ TAKSİT TUTARI: 1.233 TL
GRUPTA BULUNAN KİŞİLERİN TOPLAM SAYISI: 120 KİŞİ
ÖDEYECEĞİNİZ TOPLAM TAKSİT SAYISI : 91
HEDEFEVİM ÇALIŞMA MAALİYETİ (HİZMET BEDELİ) 9.300 TL
EVE ÖDEYECEĞİNİZ TOPLAM MAALİYET: 109.300 TL olarak fiyat belirlenir. Bütçe olarak hangi evi istediğiniz ve seçeceğiniz size kalmıştır. bu yüzden fırsat ve olanak olarak hedefevim ile ev ve araba almak çok karlıdır. Hayaliniz hedefimizdir diyerek yola çıkan hedefevim şirketi sizi ev sahibi yapmaya hazır. Hedefevim Sistemi Nedir ?

Hedefevim İletişim Bilgisi


Hedefevim firmasının iletişim, adres ve mail bilgileri aşağıdaki gibidir.

Birincil konum bilgisi
Kisikli Caddesi
Altunizade, İstanbul 34662, Türkiye.

Diğer konumlar
2200. Sokak
No: 4
Teomanpaşa, Antalya/Kepez 07260, Türkiye.

Çınar Mahallesi,
İstanbul caddesi No. 49/B İstanbul, Bağcılar 34200, Türkiye.

Strazburg caddesi
No: 4/B
Çankaya Ankara 06570, Türkiye.
Genel merkez iletişim numarası:
444 70 98
Faks: 447098

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Tasarruf Evim