Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim Sistemi Nedir?

0
2938

Eminevim Nedir?

Eminevim Sistemi Nedir? İnsanlar hayatları boyunca gecesini gündüzüne katarak ev alabilmek için çalışırlar. Ev sahibi olmak kişilerin en büyük hayalleri arasındadır. Bu hayallerini gerçekleştirmek için önlerinde birkaç seçenek bulunmaktadır. Bunların arasında seçim yapmak kişilerin ekonomileri ve mantıkları ile ilgili bir durumdur. Eminevim insanlara “faizsiz bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz” güvencesini veren bir kuruluştur.

Eminevim Kimin?

Eminevim şirketinin kurucusu Emin Üstün’dür. İnsanların faizsiz bir şekilde ev sahibi olabilme fırsatını kişilere sunmuştur. Kendisi Emin Otomotiv ve Emin Grup’un yönetim kurulu başkanıdır. Emin Otomotivi 1991 yılında hayata geçirmiş olup 2005 yılında da Eminevim’i kurmuştur. Birçok iş alanında başarılar kaydetmiş olan Emin Üstün 28 Aralık 2019 yılında vefat etmiştir.Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim’den ev almak isteyenler, birçok farklı sistem içerisinden kendisine uygun olanı seçmektedirler. Ayrıca alacakları evin miktarına, ödeme taksitlerinin sayısına ve gelir durumlarına göre taksit miktarlarına da kendileri karar verebilmektedir. Sistemim içinde senetle ev sahibi olabilme avantajı da bulunmaktadır. Kişiler kendilerine uygun olan ödeme planlarını yine kendileri belirlemektedir. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim Şubeleri, Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim’in ilk olarak hedeflediği konu; kiracıya ev sahibi olmaları için güzel imkanlar sunmaktır. Neticede her ay ödenmesi gereken kira kişilerde büyük maddi giderlere sebep olmaktadır. O düşünce ile yola çıkılarak, insanların kiradan kurtulmalarını ve kendi evlerine uygun ödeme şekilleri ile sahip olmalarını hedeflemektedir.

Sisteme ilgi de oldukça fazladır. İnsanların isteklerini karşılayabilmek için her geçen gün büyümekte ve yeni şubeler açarak halka daha yakın olmaktadır. Şube sayıları 120yi bulmuştur. 2020 yılının sonunda hedeflenen şube sayısı da 150dir. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim Kampanyaları

Eminevim kişilere farklı kampanyalar sunarak onları memnun etmek istemektedir. Kampanyalar döneme göre değişmekte ve farklılaşmaktadır. Mesela Eminevim’den av alan birisinin tavsiyesi ile gelen yeni müşteri olursa; kendilerini tavsiye ettiği için kişilere çekilişe katılma hakkı tanımlıyor. Böylece çekilişte telefon, televizyon ve hatta araba çıkma şansını da müşterisine vermiş oluyor.

Kampanyaları arasında, yeni evlenecek olan müşterilerine erken ev teslimi avantajından faydalandırabiliyor. Askeri personele ve engelli kişilere de kira öder gibi taksit avantajını da sunuyor. Böylelikle kişiler ev sahibi olurken kampanyalardan da faydalanabiliyor.

 

Eminevim Yöntemleri

İnsanların bu sistem içerisinde ev sahibi olmaları için onların gelir durumuna göre farklı kampanyalar bulunmaktadır. Tercih ettikleri sistemin içerisinde olan kişiler, faizsiz ve peşinatsız, taksitle ev al düşüncesi içerisinde ev sahibi olmaları hedeflenmektedir. Bu kampanyalar şunlardır:

 • Çekilişli sistem
 • Çekilişsiz sistem
 • Peşinatsız sistem
 • Düşük taksitli çekilişli sistem
 • Sabit taksitli çekilişli sistem

Eminevim Kredi Hesaplama

Bankalardan çekilen ev kredi faiz oranları oldukça yüksektir. Ne kadar düşük faizle kredi veriliyor olsa da ödenmesi gereken toplam tutar anaparanın kat ve kat üzerindedir. Eminevim faizsiz ev alma seçeneğini kişilere sunmaktadır. Hangi sistem içerisinde yer alırsanız alın faiz ödemezsiniz. Bir defaya mahsus alınan organizasyon ücreti haricinde kişilerden hiçbir şekilde faiz talep edilmemektedir.

Mesela 200.000 liraya bir ev almak istediğinizde, isterseniz 20.000 lira peşinat öder, kalan parayı istediğiniz vade seçeneklerinde taksitlendirebilirsiniz. Peşinatsız sisteme dahil olmak istiyorsanız; direk 200.000 lirayı taksitlendirebilirsiniz. Sizden talep edilen organizasyon ücreti de % 5in altındadır. Bu da size verilen hizmetin bedeli olmaktadır.Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim İle Kimler Ev Ve Araba Alabilir?

18 yaşını doldurmuş her TC vatandaşı Eminevim’den ev ya da araba alabilmektedir. Sisteme katılmanız için sizden herhangi bir koşul istenmemektedir. Banka kredilerinde olduğu gibi birçok belge ve gelir durumunuzu açıklamanız gibi detaylı bilgiler sizden istenmez. Eminevim Sistemi Nedir?

Araba sahibi olmanın da en kolay yolu Eminevim’den geçmektedir. 20 ile 40 ay arasında taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Her ay noter huzurunda kura çekilmektedir. Size sıra gelince istediğiniz arabanın sahibi olabilirsiniz. Ayrıca senetle araba sahibi olma fırsatından da faydalanabilirsiniz. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim Yöntemi İle Ne Alabilirim?

Eminevim sistemlerinden size uygun olanı seçerek ev, araba, arsa, dükkan sahibi olabilirsiniz. Almak istediğiniz ev ya da arabanın miktarını belirtmeniz ve istemiş olduğunuz ödeme koşullarında o gayrimenkule sahip olmanız mümkündür. Faizsiz ev, faizsiz araba seçeneklerinden istediğinizden faydalanabilirsiniz. Bazı insanların her ikisini de bu sistem içerisinde aldıkları görülmektedir. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim İle Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olunur?

İlk önce yapılması gereken; alınmak istenen ev ya da arabanın değerini Eminevim şirketine bildirmek olmalıdır. Kişiler istediği miktarları belirtebilirler. 100.000 liralık ev de almak isteyebilirsiniz 400.000 liralık da olabilir. Arabanız 50.000 liralık da 200.000 liralık da olabilir. Bu isteğinize ve ödeme durumunuza bağlı olarak sizin tercihinizdir. Eminevim Sistemi Nedir?

Ev ya da arabanın miktarını yetkililere bildirdikten sonra sıra size uygun olan ödeme planının belirlenmesine gelmiştir. Peşinat verip veremeyeceğiniz, taksit miktarlarınızın belirlenmesi gibi konular karşılıklı olarak konuşulur. Hangi sisteme dahil olduğunuz belirlenir ve taksitlerinizi ödemeye başlarsınız. Bundan sonra ya çekilişe katılırsınız ya da sıranın size gelmesini beklersiniz. Böylelikle taksitle ev alma şansınızı da değerlendirmiş olursunuz. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim Konut Projelerinden Ev Alabilir Miyim?

Eminevim Projeleri olarak adlandırılan kendi yapmış olduğu projelerden ev almak mümkündür. Ayrıca sıra size geldiğinde herhangi bir projeden de ev seçimi yapabilirsiniz.

Eminevim İle İstediğim Satılık Daire’yi  Alabiliyor Muyum?

Eminevim ile istediğiniz şehirdeki istediğiniz miktardaki evi satın alabilirsiniz. Nereden ev almak istediğiniz kişilerin tercihidir. Ayrıca ödeme durumuna göre uygun fiyatlı olan evlerden de alısınız, lüks diye tabir ettiğimiz yüksek fiyatlı ev de satın alabilirsiniz. Belli bir peşinat verirseniz; bu sizin ödeme taksitlerinizi de düşüreceği için avantajlı duruma düşmüş olursunuz. Eminevim Sistemi Nedir?

Ama peşinat veremeyecek olan kişiler peşinatsız ev seçeneğini kullanırlar ve böylelikle evin tamamını taksitlendirebilirler. Eminevim içerisinde herkese uygun olarak hazırlanmış sistemler olduğu için, hangisinde yer alırsanız alın mutlaka ev sahibi olabilirsiniz.

Eminevim’in Sunduğu Avantajlar Nedir?

Eminevim’den ev almak isteyenler birçok avantajlara sahiptir. Bunlara değinecek olursak;

 • İlk avantaj faizsiz bir şekilde ev sahibi olabilmeleridir.
 • Ödeme vadesi 200 aya kadar uzayabilmektedir.
 • Çekilişe katılan kişiler, evi alacakları tarihten daha önce de ev sahibi olabilirler.
 • Taksitlerinde ödeme güçlüğü yaşayan kişiler 6 ay süreye kadar taksit dondurma şansına sahiptirler.
 • Türkiye’nin her yerinde çok şubesi olduğu için size yakın olan bir şubeye giderek başvurunuzu yapabilme kolaylığına sahipsiniz.
 • Müracaatlarınızı şubeye gitmeden internet üzerinden de yapabilirsiniz.
 • Eminevim ne evin fiyatı üzerinden ne de ödenmesi gereken taksitlerde faiz uygulamaz. Ödemeniz gereken bir defaya mahsus olan organizasyon ücretidir. Bunun dışında herhangi bir ek ücret talebinde bulunmamaktadır.
 • Türkiye’deki bütün illerden ev alma özgürlüğüne sahipsiniz.
 • Araba almak isteyen kişiler peşinatsız araba seçeneğini değerlendirebilirler.
 • Zaman içerisinde baştan belirtmiş olduğunuz evin değerinde değişiklik yapabilirsiniz.
 • Herhangi bir nedenden dolayı sistemden ayrılan kişilerin paralarının tamamı onlara geri ödenir. Sadece organizasyon ücreti geri ödenmemektedir.
 • Kirada oturan kişiler için de kira desteği sunulmaktadır.

Eminevim En Fazla Kaç Ay Taksit Yaptırabilirim?

Eminevim sistemi çerisinde en fazla 200 ay taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Bu da şöyle demektir. 200.000 liralık ev almak isteyenler aylık 1.000 lira ödeyerek ev alabilirler. Hem de hiç peşinat vermeden ve faiz ödemeden kiradan kurtulmak isteyenler; kira ödüyormuş gibi ev sahibi olabilirler.

Eminevim Taksit Miktarı Nasıl Belirlenir?

Taksit miktarlarının belirlenmesi içinde bulunduğunuz sisteme ve taksit ödeme sayısına göre değişmektedir. İnsanlar ödeme durumlarına göre; kısa vadeli ya da uzun vadeli ödeme seçeneklerini değerlendirirler. Aldıkları evi istediği süre içerisine yayabilirler. 20 aydan 200 aya kadar taksit seçeneğini kullanabilirler. Taksitle araba sahibi olmak isteyenler peşinat versin ya da vermesin ödeme planlarını kendileri seçmektedirler.

Eminevim Taksit Ödemeye Ne Zaman Başlayacağız?

Herhangi bir Eminevim şubesine gelip görüşmenizi yaptıktan sonra, ödemelerinize hemen başlayabilirsiniz. Size uygun olan sistemi ve taksit miktarını belirleyerek; taksitlerinizi ödemeye başlamanız için herhangi bir engel bulunmamaktadır. Böylelikle kredisiz ev sahibi olmak için ilk adımı atmış bulunuyorsunuz.

Eminevim’in Güvencesi Nedir? Nasıl Güvenebiliriz?

Evini teslim alan kişilerin evlerine ipotek teminat güvencesi konmaktadır. Böylelikle kişiler borçları bitene kadar evlerini satamazlar, diğer insanların hakları da korunmuş olmaktadır. Faizsiz finans sistemi ile kişiler aldıkları evin ederi kadar olan miktarı geri ödemektedirler.

Eminevim İle Ev Ve Arabayı Hemen Alabilir Miyiz?

Ev sahibi olmak için peşin ya da konut kredisi kullanmanız gerekmektedir. Peşin alma durumu oldukça zordur. Krediler de yüksek olmasından dolayı tercih edilmemektedir. Eminevim ile almak istediğiniz ev ya da araba için size uygun olan sisteme giriş yapıyorsunuz. İsteğe bağlı çekilişe katılıyorsunuz ya da çekilişsiz ev sahibi olabiliyorsunuz. Yani talep ettiğiniz evi size sıra gelince alabiliyorsunuz. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim İstediğim Satılık Daireyi  Alabiliyor Muyum?

Kendi bütçenize ve ödeme koşullarınıza uygun olan istediğiniz evi Eminevim güvencesiyle alabilirsiniz. Sıfır ya da ikinci el olması fark etmemektedir. Ev kredisi faiz oranlarının yüksek olması nedeniyle insanların ev almaktan uzaklaştığı bu dönemde Eminevim onlara faizsiz ev seçeneğini sunmaktadır. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim İstediğim Satılık Arabayı Alabiliyor Muyum?

İnsanların belli bir birikimleri yoksa araba almaları oldukça zordur. Taşıt kredisi faiz oranları da oldukça yüksektir. Eminevim’e başvuran kişiler sıfır ya da ikinci el arabalardan istediğini alabilirler.

Eminevim Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Nasıl Çalışır?

Faizsiz bir şekilde ev satışı yapan firmalar, üye sayılarının çok olmasını önemsemektedirler. Çünkü sisteme giren kişilerin ödedikleri taksitler her ay havuzda birikmektedir. Bu biriken havuz içerisinden bir miktar alınarak her ay bir kişinin ev sahibi olması sağlanmaktadır. Ayrıca Eminevim gibi faizsiz ev satışı yapan firmaların kendi konut projeleri de bulunmaktadır. Buralardan da ev satışları yapmaktadırlar.

Eminevim Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Güvenli Mi?

Bu tür faizsiz ev satışı yapan firmalara güven duygusu hep tartışılan bir konudur. Çekilişle belirlenen kuralar noter huzurunda yapılmaktadır. Zaten gruplar içerisinde oldukça fazla kişiler bulunmaktadır. Her ay bir kişiye ev alınacak para da haliyle toplanmaktadır. O yüzden güvenilir yerlerdir. Yıllardır bu tür firmalardan ev ya da araba sahibi olan çok kişi bulunmaktadır. Kişilerin satılık daire taleplerinde faizsiz olması nedeniyle bankadan önce tercih ettikleri yerler buralarıdır.

Eminevim Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmaların Hizmet Bedeli

Eminevim organizasyon bedeli adı altında bir kereye mahsus %5 ve altında olan miktarı hizmet bedeli olarak almaktadır. Bu satılık araba konusunda da geçerlidir. Arabanın tutarı daha düşük olduğu için alınan hizmet bedeli de daha azdır. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim Faizsiz Ev Sisteminin Banka Kredisi İle Kıyaslanması

Bilindiği üzere bankadan kullanılan ev kredileri belli bir faiz oranına sahiptir. Bundan başka da dosya masrafları, sigorta bedelleri ve diğer giderler kişilere büyük külfet getirmektedir. En basit hesapla bankadan çekilen 200.000 liralık ev kredisi faiz oranı %0.95 olsun ve 120 ay taksitle ödeyeceğimizi düşünürsek; aylık 2.800 lira taksit ödemek zorunda kalırız. Toplam borçlandığımız tutar da 338.217 liradır. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim sistemi içerisinde 200.000 liralık konut alır ve hiç peşinat vermeden 120 ay ödeyeceğiz dersek; 1.666 lira taksit ödememiz gerekecektir. Toplam borç tutarımız da organizasyon ücreti ile birlikte 217.000 lira olmaktadır. İkisinin arasında oldukça fazla fark olduğunu böylece görebiliriz. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim Faizsiz Ev Alma Sisteminin Avantajları

Eminevim sistemi kişilerin tasarruf yapmalarını sağlayan akılcı bir sistemdir. Alınacak olan eve faiz ödemeden sahip olmak sistemin en büyük avantajıdır. Böylelikle düşük maliyetle ev sahibi olabilirsiniz. Alınacak olan daire bedeli ve taksit sayısının belirlenmesi kişilerin tercihidir. Taksit ödeyemeyeceğiniz durumlarda ödemelerinizi dondurabilirsiniz. Sistemden çıkmak isterseniz çıkabilirsiniz.

Eminevim Çekilişsiz Sistem

İnsanlar tercihlerine göre çekilişsiz sisteme de dahil olabilirler. Peşinat versin ya da vermesin, ödemesi gereken tutar aylık taksitlere bölünür ve kişiler ev sahibi olabilir. Çekilişsiz sistem içerisinde vade ortası sistemi bulunmaktadır. Planlanmış olan taksit sayısının ortasında çekilişe girmeden evinizi alabilirsiniz. Bu evler sahibinden, emlakçıdan ya da konut projelerinden olabilmektedir. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim Çekilişli Sistem

Çekilişli sisteme dahil olan kişiler; 40 ile 120 kişi arasındaki gruplara tabidirler. Bu gruplar evin değeri ve taksit miktarları ile alakalıdır. Her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle kişilerin ev sahibi olmaları mümkündür. Bu sistem bir nevi bayanların günü gibidir. Orada her ay bir küçük altın bir kişiye çıkıyorsa; burada da aynı sistem söz konusudur. Kişiler ayrıca konut projesi içinde yer alan evleri de alabilmektedirler. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim Araba Alımı

Eminevim sisteminden araba almak isteyenler; istediği modeli ve markayı seçebilmektedirler. Almak istediğiniz arabanın miktarını belirtmeniz yeterlidir. Peşinatlı ya da peşinatsız olarak bu miktarı taksitlendirdiğimizde; isterseniz sıfır isterseniz ikinci el arabaya sahip olabilirsiniz. Takas yöntemiyle de aracınızın modelinizi yükseltmeniz mümkündür. Eminevim Sistemi Nedir?

Eminevim Hesaplama

Almak istediğiniz evle ilgili basit bir hesap yapalım: 200.000 liralık ev aldığınızı var sayarsak; bunun 20.000 lirasını peşinat verdiniz diye düşünelim. Kalan 180.000 lirayı 100 ay taksite böldüğümüzde 1.800 lira aylık taksit ödemiş olursunuz. Organizasyon ücreti için 17.000 lira ödediğinizde; evin size toplam maliyeti 217.000 lira olmaktadır.

Eminevim İletişim Bilgisi

Eminevim iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Kısıklı Caddesi No: 36 Altunizade Üsküdar/ İstanbul

Telefon: 444 36 46

0 216 651 55 00

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Tasarruf Evim