Doğruevim Sistemi Nedir?

Doğruevim Sistemi Nedir?

0
2942

Doğruevim Nedir? Doğruevim Sistemi Nedir?

Doğruevim Sistemi Nedir? Doğruevim ev sahibi olmak hayali kuran ancak bunun için gerekli miktarda parası olmayan kişilere yardımcı olan büyük ve güçlü bir finansör firmadır. Banka kredileri ve hayalleri arasında sıkışmış olan dar ve orta gelirli kişilere uygun imkânları sunarak kısa sürede kendi evlerinde yaşama şansı sunan bir firmadır. Ayrıca bu güçlü firma aracılığı ile ev almak istediğiniz zaman asla faiz uygulaması yapılmamaktadır. Sistem burada bankalardan çok büyük oranda yarılmaktadır. Çünkü bankaların asıl amacı ellerindeki parayı satmak ve müşterileri son kredi taksitine kadar elde tutmaktır. Ancak Doğruevim’ de amaç sadece kişileri hayallerine kavuşturmak üzerine kurulmuştur.Doğruevim Sistemi Nedir?

Doğruevim Kimin?

İnsanlara kredisiz, peşinatsız, taksitle ve senetle ev almanın kapılarını ardına kadar açan Doğruevim büyük bir Anonim Şirket olarak 50 milyon sermaye ile topluma hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Yaklaşık olarak 46 yıldır ülkemizde hizmet vermektedir. Ancak ev ve araba almak isteyenlerin ihtiyaçları için finansör olma alanına yeni giriş yapmıştır. Ev ve araba almak isteyenlerin ilk adresleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu güçlü firma bir yönetim kuru tarafından idare edilmektedir. Yönetim kurulunun başında ise Osman AVCIL bulunmaktadır.Doğruevim Sistemi Nedir?

Doğruevim Şubeleri

Doğruevim kısa bir süre ince her kiracıya ev alma imkânı sunmak adına bu sektöre giriş yapmıştır. Firmaya ait genel merkez İstanbul Ümraniye’de bulunmaktadır. İstanbul’da firmaya ait üç şube bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Bağcılardır. Bunlar aktif olarak haftanın her günü hizmet vermektedir. Çok yakında ise İstanbul’da farklı şubeler hizmete girecektir.  Elazığ, Adana, Antep, şubeleri şuan hizmettedir. Ancak kısa süre sonra Ankara, Konya, Bursa gibi pek çok büyük şehirde şubeler açılmaya devam edilecektir. Hedef 81 ilde herkesin istediği evde yaşamasını ve firmanın sunduğu imkânlardan faydalanmasını sağlamaktır. Doğruevim Sistemi Nedir?

Doğruevim Kampanyaları

Doğruevim kira öder gibi ev almak isteyenlerin veya peşinatsız, faizsiz araba almak isteyenlerin sıklıkla yolunu tuttuğu bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma farklı kampanyaları ile de sektörde yeni olmasına rağmen dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. Doğruevim Sistemi Nedir?

Doğruevim ile ev almak isteyenler için düzenlenen kampanya ile hiç peşinatsız, faizsiz olarak 120 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Normalde vade ortasını geçtikten sonra yani evin en az yarısının ödemesinden sonra ev teslimi yapılırken sadece firma tanıtımına özel olarak düzenlenen kampanya ile 37. Ayda evinizi teslim etmektedirler. Kefil, ipotek vs. gibi hiçbir problem ile karşılaşmamaktasınız.

Yine Doğruevim kamu çalışanlarına özel kampanyalar da düzenlemektedir. Firma tüm çekiliş ve taksitlendirmeleri kişisel gelirlere göre düzenlemektedir. Sizinle aynı ödemeleri yapan guruplardan birine dâhil edilerek ev sahibi olma yolunda hızla ilerlemektesiniz. Kamu çalışanları için özel olarak nihai ödemeler için tahsil edilen miktarda %25 oranında indirimler söz konusu olmaktadır. Kısa bir süre geçerli olan bu özel indirimden hemen faydalanmak için firma ile iletişime geçmenin tam zamanıdır.

Firmadan ev ve arabanızı aynı anda almak istediğiniz zaman ise bir defaya mahsus alınan çalışma ücretini ev ve arabanızı teslim aldığınız zaman yapabilmektesiniz.

Yine tanıtım dönemine özel olarak düzenlenen bir başka kampanyada ise taksitlerinizi kendinizi belirleyerek ödemeye başlayacağınız ve beklemek zorunda kalmadan ev ve arabanıza hemen hemen kavuşacağınız bir uygulama bulunmaktadır. Tüm bu kolaylıklardan faydalanmak adına hemen en yakın şubeyi veya firmaya ait internet sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Doğruevim Yöntemleri

Doğruevim ev ve araba almak isteyen fakat bunun için birikmişi olmayan veya aldığı maaşı sadece zorunlu yaşamsal döngüleri için kullananların yanında olmak için hizmet vermektedir. Bankalar gibi asla hayatınızı uzun vadelerde elinizden almaz. Aksine hayatı yaşamanız adına destek olarak taksitle ev al seçeneğini sunmaktadır. Size en uygun yöntemler ile ufak taksitler ile hayalleriniz kavuşma şansı sunan firma üç farklı yöntem ile çalışmaktadır.

  • Sıra Belirlemeli Yöntem: Firma bu yöntemde sizin ödemek istediğiniz taksitler ile ev veya araba sahibi olmanın kolaylığını sunmaktadır. İlk olarak hayalinizde olan ve artık kısa zamanda sizin olacağı için bir değer belirlemesi yapılmaktadır. Yani artık istediğiniz ev veya araç hayal olmaktan çıkmaktadır. İstediğiniz miktarda taksitlerin belirlemesi yapılmaktadır. Bu yöntemin dikkat çekici noktası ise ev veya araç teslim edildikten sonra taksitlerinizde belli bir oranda artış söz konusu olmaktadır. Bu sayede ödemeleriniz kısa sürede bitecektir. Araç veya evin teslimat tarihi kesin ve net olarak belirlenir günü geldiğinde hemen kişilere verilir. Tüm bu işlemlerin ardından sıranız belirlenir ve ödeme planınız size teslim edilerek hayalleriniz için geri sayım yapmaya başlamanız sağlanmaktadır.
  • Sıra Belirlemeli Yıllık Artan ve Teslimatta Artan Taksitli Yöntem: yine tutar belirlemeleri ve sıra belirlemesi yapılır. Taksitler belirlenir. Tek fark yıllık olarak ve ev veya araç kişilere teslim edildiği zaman yapılan ufak taksit artışları söz konusu olmaktadır. Tercih edeceğiniz yöntem ne olursa olsun asla borcunuzda bir oynama söz konusu değildir. Bu uygulamalar çok daha kısa sürede borcunuzu ödemenizi hedeflemektedir.
  • Sıra Belirlemeli Ancak Sabit Ödemeli Yöntem: Bu yöntemde de gerekli tespitler yapılır. Tek fark bu yöntem genellikle sabit gelirli olan kişiler için çok daha verimli olmaktadır. Taksitlerde hiçbir artış olmadan vade sonuna kadar yapılacak olan tüm ödemeler ilk baştan belirlenen miktarda devam etmektedir.

Doğruevim Kredi Hesaplama

Kısa sürede ve faizsiz ev almak pek çok kişi için hayallerde kalan bir durum olarak karşımıza çıkmaktaydı. Doğruevim sayesinde artık ev ve araba almanın pek çok kolay yolu bulunmaktadır. Özellikle ev sahibi olmak için mutlaka özel kampanyaları yakından takip etmeli ve özel ödeme yöntemlerini tercih etmelisiniz. Doğruevim Sistemi Nedir?

Örnek bir hesaplama yapacak olursak 200 bin değerinde bir ev almak istiyorsunuz. 120 ay vade seçeneği söz konusu olsun. Bu durumda Doğruevim için önceden belirlenen miktarlarda olan organizasyon ücreti de eklenerek hesaplamalarınız yapılır. Oldukça basit bir hesap ile evin tutarı + organizasyon ücreti / 120 ay şeklinde yapılmaktadır. Doğruevim Sistemi Nedir?

Yani 200 bin+ 12 bin= 212 bin / 120= 1766 TL aylık ödeyeceğiniz taksit olmaktadır. Elbette tüm bu rakamlar değişkendir. Almak istediğiniz evin tutarına, vadeye vs. göre değişim söz konusudur. Sizin için özel olarak hesaplamalar yapılarak ödeme planlarınız kişisel olarak düzenlenmektedir. Doğruevim Sistemi Nedir?

Doğruevim İle Kimler Ev Veya Araba Alabilir?

Doğruevim taksitle ev, senetle araba almak isteyen her gelir gurubundan kişiye kapısı açık olan büyük bir kurumdur. Firma aracılığı ile ev veya araba sahibi olmak için 18 yaşından büyük Türk vatandaşı olmanız ve hayallerinizin olması yeterli olmaktadır. Kimliğiniz alıp en yakın şubeye giderek gerekli işlemleri hemen başlata bilmektesiniz. Bankaların yaptığı gibi günler süren bekletmeler söz konusu değildir. Aksine hayalleri gerçek yapmak adına oldukça hızlı başlangıçlar yapmaktayız.

Doğruevim Yöntemi İle Ne Alabilirim?

Doğruevim insanların taksitle, peşinatsız, faizsiz araba ve ev, arsa, dükkân sahibi olmaları için özel olarak hizmet vermektedir. Yani istediğiniz evi, dükkânı, arsayı veya sıfır, ikinci el fark etmeksizin araba almanızı sağlamaktadır. Hatta yatırım amaçlı alımlar yapmanız için de firma özel destek sağlamaktadır.

Doğruevim İle Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olunur?

Dar ve orta gelirli olan kişilerin ev sahibi olmaları veya araç almaları günümüz şartlarında birikim yaparak söz konusu olamamaktadır. Ancak Doğruevim gibi finansörler sayesinde taksitle ev alma veya araba alma şansları bulunmaktadır. Tüm bunlara sahip olabilmek için firmaya ait internet sitesi üzerinden form doldurarak veya yaşadığınız şehirde bulunan şubelere giderek sizin için özel olarak düzenlenen ödeme planları ile ev veya araba sahibi olabilmektesiniz.

Konut Projelerinden Ev Alabilir miyim?

Kiradan kurtulup ev almak herkesin en büyük hayallerindendir. Doğruevim tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin her yerinden istediğiniz evi alma imkânı sunmaktadır. Siz nerede ve hangi evde mutlu bir yaşam hayal ediyorsanız Doğruevim sizin için gerekli tüm düzenlemeleri bu doğrultuda yapmaktadır.

İstediğim Satılık Daireyi Alabiliyor muyum?

Doğruevim hayalleri gerçekleştirmek üzerine hizmet veren bir kurumdur. Özellikle elinde birikimi olmayanları bile düşünen peşinatsız ev alma imkânını sunmaktadır. Firma hangi evi almanız konusunda asla bir kısıtlama yapmamaktadır. Türkiye’nin her yerinden istediğiniz evi alabilirsiniz.

Doğruevim ’in Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Doğruevim hizmet anlayışı olarak zor görünen her hayali kolaylaştırmayı benimsemiştir. Bu nedenle peşinatsız araba, ev, arsa vs. alabiliyorsunuz. Ödemelerinizi kendiniz belirleme şansını elde etmiş oluyorsunuz. Ayrıca özel ödeme planlarını yine kendiniz belirlemektesiniz. Ayrıca model ve marka sınırı olmadan sıfır veya ikinci el araç, hangi şehirden isterseniz ev alabilmektesiniz. Üstelik faiz uygulaması yapılmadan işlemleriniz tamamlanmaktadır. Doğruevim Sistemi Nedir?

En Fazla Kaç Ay Taksit Yaptırabilirim?

Doğruevim ödeme planlarını müşterilerine bırakarak kiradan kurtulmak için adım atmalarını sağlamaktadır. Burada vade sizin ödemek istediğiniz taksit miktarlarına göre değişmektedir. 60, 120 veya daha fazlasını siz belirlemektesiniz.

Taksit Miktarı Nasıl Belirlenir?

Doğruevim’e taksitle araba, evveya başka gayrimenkulleri almak için başvurduğunuz zaman değer belirlemesi yapıldıktan sonra basit bir hesaplama ile taksitleriniz belirlenir. Mesela almak istediğiniz evin değeri 400 bin civarında olsun. Bunun üzerine belirlenen organizasyon ücretini ekleyerek ödemek istediğiniz vadeye bölerek taksitleri hesaplamaktasınız. 400 bin+ 24 bin= 424 bin / 120 ay= 3534 lira kadar yaklaşık bir taksitlendirme söz konusu olmaktadır. Elbette organizasyon ücretleri değişebilmektedir. En doğru hesaplamaları firma sizin için detaylıca yapacaktır.

Taksit Ödemeye Ne Zaman Başlayacağız?

Doğruevim ailesine katılarak kredisiz ev, araba ve başka gayrimenkulleri almak istediğiniz zaman ödeme planlarınız düzenlendikten sonra düzenlenen sözleşmeyi imzaladıktan sonra ilk taksit ödemenizi yapabilmektesiniz.

Doğruevim ‘in Güvencesi Nedir? Nasıl Güveneceğiz?

Doğruevim faizsiz finans sistemi ile hizmet veren güçlü firmalardan biridir. 46 yıldan fazladır ülkemizde faaliyet gösteren ve 50 milyon sermayesi olan bir Anonim Şirkettir. Firma müşterilerini güvence altına almak için tüm işlemleri hukuki çerçevelerde yapmaktadır. Ödediğiniz her kuruş güvenle kayıt altına alınmaktadır. Siz evinize taşınana kadar veya arabanıza binip gidene kadar her şeyiniz firma güvencesindedir. Ayrıca firma şeffaf hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Doğruevim İle Ev Ve Arabayı Hemen Alabilir miyim?

Doğruevim müşterilerine istedikleri ev veya arabayı almaları için gereken tüm yardımları yapmaktadır. Bankaların konut kredisi gibi olmayan ve faizsiz olan sistemler ile hizmet vermektedir. Kişiler istedikleri gibi vade belirlemesi yapabilmektedirler. Ancak isteyenler için peşinat ödemeli veya sıra belirlemeli yöntemler ile hemen ev veya araç sahibi olma seçeneği de bulunmaktadır.

İstediğim Satılık Daireyi Alabiliyor muyum?

Bankalar ev kredisi verecekleri zaman belirli şartları göz önünde tutmaktadır. Mesela dairenin yaşı veya değer kaybının olmaması oldukça büyük önem taşımaktadır. Eğer bu şartları taşımıyor ise krediniz verilmemektedir. Ancak Doğruevim ’de asla böyle bir durum söz konusu olmamaktadır. Siz hangi daireyi almak istiyorsanız alabiliyorsunuz. Üstelik şehir, ilçe vs. hiçbir sınırlama söz konusu olmadan.

İstediğim Satılık Arabayı Alabiliyor muyum?

Herhangi bir bankaya taşıt kredisi için başvuru yaptığınız zaman aracın belirli bir yaş aralığında olması gerekmektedir. Bankanın belirlediği kriterleri taşımayan araca asla kredilendirme yapılmamaktadır. Doğruevim müşterilerin hayallerine sınır koymak istemediği için seçimlerin tamamını size bırakmaktadır. Siz nasıl isterseniz…

Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Nasıl Çalışır?

Faizsiz olarak ev satışı yapan firmalar küçük paralarla büyük hayallere kavuşmanız için çalışmaktadır. Bunun için konut projeleri, arabalar ve arsalar için gerekli tüm çalışmaları sorunsuzca yapmakta ve sizin ile aynı vade, taksit tutarını ödeyen kişiler ile sizi bir araya getirerek kısa sürede sistemde bulunan herkesin hayallerine kavuşmasını sağlamaktadır.

Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Güvenilir mi?

Faizsiz olarak size satılık daire, ev alma imkânı sunan firmaların geçmişi çok büyük önem arz etmektedir. Ülkemizde ne kadar süredir çalışmalarını devam ettirdiğini mutlaka sorgulamalısınız. Sermayesi, amaçları, şeffaflığı vs. firma güvenirliğini ortaya koymaktadır. Bu nedenle araştırmalarınızı bu yönde yapmanız gerekmektedir.

Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmaların Hizmet Bedeli

Büyük finansörler ile çalışarak satılık araba, ev, arsa vs. almak istediğiniz zaman sizden belirli miktarlarda organizasyon ücreti veya hizmet bedeli gibi ödemeler alınmaktadır. Elbette bu firmadan firmaya değişim gösteren oranlar ile hesaplanmaktadır.

Faizsiz Ev Sisteminin Banka Kredisi İle Kıyaslaması

Banka kredisi ile konut sahibi olmak istediğiniz zaman elinizde bir peşinat olması gerekmektedir. Ancak faizsiz ev almada peşinatınız olmasa da ev sahibi olma şansınız vardır. Kullandığınız banka kredisinde büyük oranlarda faizler bulunurken, ev alma sistemleri faizsiz hizmet vermektedir. Bankalar aracılığı ile ev alırken belirli şartları taşıması halinde kredilendirme yapılırken, ev alma sistemlerinde istediğiniz evi alabiliyorsunuz.

Faizsiz Ev Alma Sisteminin Avantajları

Faizsiz ev alma sistemleri hayallerinizde olan daire, arsa, araba ne var ise gerçekleşmesi için hizmet vermektedir. Bu nedenle bankalar gibi elinizden gelirinizin yarısını alarak zorlu yaşam şartları yaratmaktansa istediğiniz miktarda taksitleri belirleyerek ödemenizi sağlamaktadır. Hayatınızı çalmadan hayallerinize kavuşmanızı kolaylaştırmaktadır. Şehir veya yaş sınırı olmadan ev ve arabanızı gönlünüzce seçme şansını sunmaktadır.

Doğruevim Çekilişsiz Sistem

Doğruevim ile istediğiniz konutu, arabayı, arsayı ister emlakçıdan ister galeriden veya sahibinden alabilmektesiniz. Bir miktar peşinat öde4mesi veya elinizde bulanan toplu miktardaki para ile çekilişsiz olarak hemen evinize, arabanıza veya arsanıza kavuşma imkânınız bulunmaktadır.

Doğruevim Çekilişli Sistem

Doğruevim ile dilediğiniz konut projesi ile evinizi alabilirisiniz. Sizinle aynı miktarda taksit ödeyenlerle bir arada sıra belirleme veya çekiliş yöntemi ile ne zaman evinize taşınacağınızı bilerek ödemelerinize başlamaktasınız.Doğruevim Sistemi Nedir?

Doğruevim Araba Alımı

Doğruevim ‘in her geçen gün büyüyen ailesine katılarak istediğiniz arabayı bir sınırlama olmaksızın alabilmektesiniz. İsterseniz aynı anda ev ve arabanızı alma şansınız da bulunmaktadır. Yine sizin belirlemiş olduğunuz taksit miktarları ile model ve marka kişisel beğeninize kalacak şekilde seçimlerinizi yapmaktasınız. Firma sizin için sadece ödeme planı düzenleyerek hayallerinizi hızlandırmaktadır.

Doğruevim Hesaplama

Doğruevim ile sahip olmak istediğiniz her şey için en uygun koşullar sağlamaya çalışılmaktadır. İstediğiniz taksitler ile ödeme planlarınız hesaplanarak hemen hayalleriniz için geri sayım başlamaktadır. Almak istediğiniz ev veya arabanın tutarı üzerine organizasyon bedelini ekleyiniz. Daha sonra ise çıkan toplamı vadeye bölerek aylık taksitlerinizi kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.

Doğruevim İletişim Bilgisi

Doğruevim merkez şubesi Ümraniye İstanbul’da bulunmaktadır. Yine pek çok yerde şubeleri hizmet vermektedir. Ayrıca 0850 577 10 23 numaralı telefonlardan, firmaya ait internet sitesi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Tasarruf Evim