Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev Sistemi Nedir?

0
2939

Fuzulev Nedir?

Fuzulev Sistemi Nedir? Artık hepimiz için ev sahibi olmak bir ihtiyaç hâline geldi. Öyle ki kiracılık artık çekilmez bir hâl almaya başladı. Çünkü insanlar yıllarca kirada da kalsa ellerine hiçbir şey geçmiyor. Ayrıca kiracılığın bir sonu da bulunmuyor. Ancak ev almak için önümüzde birçok engel bulunuyor. Bankaların acımasız faizleri, kredi çekmenin zorluğu, peşinat biriktirmenin zorluğu derken çoğumuz kendi evinde yaşama hayalini gerçekleştiremiyor. Fuzulev Sistemi Nedir?

Artık bu sorunlarla başa çıkabileceğimiz çok avantajlı bir yöntem bulunuyor. Fuzulev olarak biz siz müşterilerimizin refahını, rahatlığını kendi refah ve rahatlığımız olarak görüyor, artık hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için siz değerli müşterilerimize sayısız avantaj sağlıyoruz. Biz ayrıca müşterilerine saygılı davranmayan, burun kıvıran firmalardan da değiliz. Sizler bizlere her türlü memnuniyetsizliğinizi, dileğinizi veya bizde eksik gördüğünüz özellikleri belirtebilirsiniz. Bizim firmamız da sizlerin her türlü bildirimini en yüksek ciddiyetle inceleyecektir. Tüm bunların yanında bizler sizlere en hızlı şekilde ulaşmayı, sizleri hiçbir konuda bilgisiz bırakmamayı ilke edindik. Bundan dolayı da her türlü bildiriminize karşılık sizlere geri dönüş yapılacak, firmamızdaki yenilikler yapıldığı andan itibaren size bildirilecektir. Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev Kimin? Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzul şirketler grubu 1992 yılında Mahmut Akbal tarafından araba almakta güçlük çeken kişilere faizsiz ve yenilikçi bir sistemle senetle araba alma fırsatı vermek için Fuzulotomotiv adıyla kuruldu. Zamanla popülerliği ve kolaylıkları artan bu sistem 2000 yılında Fuzulev adıyla insanların faizsiz bir şekilde senetle ev alabilmesi için kuruldu. Toplumumuzdaki dayanışma sistemi ile ilerleyen bu yöntem sayesinde insanlarımız 1992’den beri kolaylıkla arabasını, 2000’den beri de kolaylıkla evini satın alabiliyor. Temel prensibi arasında müşteri memnuniyetini tutan bu firma ile herkes mutlu olsun diye çalışmalar yapılmakta. Fuzulev Sistemi Nedir?

Güvenilir bir firma olan Fuzulev, bu zamana kadar on binlerce aileyi ev sahibi yaptı. Birçok kişiyi kiracılık kaderinden kurtardı. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tuttu. Çekilişli ya da çekilişsiz sistemlerle, birden çok kişinin yüzünü güldürdü. Bundan sonra da ne kadar çok kişiye ulaşırsa, o kadar çocuğun gülümsemesine yardımcı olur. Her şey bu kadar basit. Hayat zannedildiği kadar uzun değil, herkes bu kısa yaşamda istediklerini elde etmeyi hak eder. Bizler de hayatın kısalığının bilincinde olan bir firma olarak, insanların helal bir şekilde, faizsiz ve ödeme kolaylığı sağlayan bir sistemle ev ve araç sahibi olmasını istiyoruz. Fuzulev Sistemi Nedir?

Faizsiz, kredisiz ev ve araba satışı yapan şirketler genellikle benzer faaliyetler gösteririz. Çalışma yöntemleri daha çok yardımlaşma tarzı ve imece usulüne göre müşterilere, araç, konut, gayrimenkul arsa işyeri vesaire gibi alımlarda destek sunar. Bu sayede düşük gelirli ailelere de konut projeleri kapsamında ev sahibi olma imkânı sunarız. Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev Şubeleri

1992 yılından beri insanların güven ve sevgisini kazanan, yüzbinlerce kiracıya ev, yüzbinlerce kişiye de taksitle araba alma şansı tanıyan bu şirketin birçok yerde şubesi bulunuyor. Şirketin genel müdürlüğü Fatih/İstanbul’da Akşemsettinin mahallesinde bulunuyor. Şirketin ek hizmet binası ise Güngören/İstanbul’da bulunuyor. Fuzulev’in İstanbul’da Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bağcılar Meydan, Başakşehir Olimpa AVM, Esenler, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Sefaköy, Sultanbeyli, Sultangazi, Şirinevler, Ümraniye, Zeytinburnu Bayrampaşa ve Üsküdar şubeleri bulunuyor. Şirketin Ankara’da Etimesgut, Sıhhiye, Sincan ve Keçiören şubeleri bulunuyor. Ayrıca Fuzulev’in Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Adıyaman, Aydın, Balıkesir, Batman, Bursa Osmangazi, Bursa Yıldırım , Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Elbistan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gaziantep Karataş, Hatay, İskenderun, Isparta, İnegöl, İzmir Konak, İzmir Bornova, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kocaeli, Kayseri, Kayseri 2.şube, Gebze, Konya Meram, Konya Selçuklu, Konya Arena, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Siverek, Trabzon, Çorlu, Tokat, Van, Yozgat ve Zonguldak Ereğli’de şubeleri bulunuyor. Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev Kampanyaları

Bu sistemde en öncelikli kampanyalardan birisi önceden peşinat biriktirmiş olanlara ilk önce peşinat verip sonra taksitleri daha düşük fiyatlarla ödeme fırsatıdır. Kiracı olan kişilere, peşinatı olmayan kişilere, kira öder gibi peşinatsız, şartsız, avantajlı taksitlerle hayallerindeki evin sahibi olma fırsatı da sunuluyor. Ayrıca Fuzulev’in erken teslim kampanyası ile diğer firmalara nazaran çok daha erken hayalinizdeki evin sahibi olacaksınız. Fuzulev sizin için hayatınızı kolaylaştırmak için uzman ve deneyimli kadrosuyla, yüzünüzü güldürmeyi hedefliyor. Herkes mutlu bir yuvaya sahip olmak ister. Eğer bu yuvanızı kurduğunuz ev kendinize ait ise huzurunuz daha da fazla olacaktır. Kimse kiracı olduğu bir evi dizayn etmek istemez. Hatta zaman zaman temizlik yapmak bile içinizden gelmez. Ömrünüzü geçireceğiniz evin size ait olmasını istiyorsanız Fuzulev ile erkenden tanışma fırsatlarını değerlendirin. Güven temel prensibiyle çalışmalarını yıllardır sürdüren firmamız sizlere en iyi fiyat garantisi sunarak, mutluluğa adım adım yaklaşmanızdan kıvanç duyar. Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev Yöntemleri

Bu sistemde ev sahibi olmak isteyen kişilerin karşılarına farklı opsiyonlar çıkıyor. Bunlar çekilişli sıralama, peşinatlı serbest ödeme ve peşinatsız serbest ödeme yöntemleridir. Eğer peşinatınız bulunmuyorsa sizlere taksitle ev al diyoruz. Sizde bu şekilde hayalinizdeki eve kendinize en uygun taksitleri belirleyerek kavuşabilirsiniz. Taksitle ev almak şöyle açıklanabilir: kira öderken aslında oturduğunuz ayın bedelini ödersiniz. Ancak taksitle ev almaya karar verdiğinizde, tıpkı kiranızı ödüyormuşçasına oturduğunuz evin taksitlerini ödersiniz. Kiracılıktaki gibi de o para uçup gitmez, birikir. Unutmayın, mermeri delen damlaların gücü değil sıklığıdır. Ayrıca atalarımız damlaya damlaya göl olur demişler. Siz de küçük taksitlerle, ev sahibi olmanın tadını çıkarın. Huzurla, neşeyle yaşamınızı sürdürün. Bütün bunları sizler de hak ediyorsunuz! Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev Kredi Hesaplama

Eğer peşinatınız olmadan hayalinizdeki eve kavuşmak istiyorsanız. Faizsiz ev almak için farklı seçenekler bulunuyor. Temel alınan oran ise sizin maddi imkanlarınız. Eğer peşinat ödemek isterseniz, peşinatla ev taksitlerine girersiniz. Ha benim birikmişim yok peşinat ödeyemem derseniz de yine ödeme planını size göre yaparız. Siz müşteriler kendi bütçenize uygun miktarda ne kadar taksit ödeyebileceğinizi belirlersiniz. Belirleyebileceğiniz maksimum taksit sayısı ise grupta bulunan kişi sayısı kadardır. Bundan sonra hangi gruba katılacağınıza dair karşılıklı olarak sözleşmeler imzalanır. Süreç ise şöyle devam eder. Her şey kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Size de konut sahibi olmanın keyfini çıkarmak kalır. Fuzulev Sistemi Nedir?

Konut Değeri:100.000 TL

Peşinat: Yok

Vade: 200 ay

İlk Taksit: 500 TL

Toplam Maliyet:109.000 TL

Yukarıdaki örnek bir peşinatsız ödeme modelinin örneğidir. Diğer ödeme şekillerinde şirket farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Tabi ki sizin tercihlerinize, beklentilerinize ve hayallerinize göre bu taksitlendirme seçenekleri değişebilmektedir. Yeter ki siz beklentilerinizi açıkça dile getirin. Gerisini biz hallederiz.

Fuzulev ile Kimler Ev Ve Araba Alabilir?

Aslında bu sistemde ev ve araba almak için çok fazla bir kriter bulunmuyor. Fuzulev ev veya araba almak isteyen bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına bu şansı tanıyor. Böylelikle dileyen herkes faizsiz bir şekilde isterse senetle ev isterse senetle araba alabilecek. Herkes hayallerini seneler boyunca çalıştıktan sonra gerçekleştirmek zorunda değil! Çalışırken de hayallerinize kavuşmanız mümkün. Ödeme kolaylıkları ile Fuzulev her daim yanınızda! Her kim olursanız olun, Fuzulev firması her bütçeye hitap eden nitelikte bir firmadır.

Fuzulev Yöntemi İle Ne Alabilirim?

Fuzulev yöntemi bizlere faizsiz araba, araç ve gayrimenkul (ev, arsa, tarla, dükkân vb.) alma şansı sunuyor. Tüm bunları da dilersek peşinat ödeyerek dilersek peşinat ödemeden yapıyoruz. Sizin gücünüz neye yeterse ona göre ödeme planı hazırlıyoruz. Amacımız hem sizlere en kaliteli hizmeti sunmak hem de zarar etmeden hayallerinizi gerçekleştirmek.Peşinatlı ve peşinatsız araba almaya yardımcı olan bu sistem sizin gibi araç satın alma hayalleri olan pek çok kişiyi araba sahibi yapmıştır. Oldukça güvenilir ve kullanışlı olduğunu anlamanız için fuzulev ile iletişime geçebilir ya da çevrenizden bu şirketle çalışmış insanlara ulaşabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Fuzulev İle Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olunur?

Fuzulev ile bizler taksitle araba ve taksitle ev alma hayalimizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için de bizlere çekiliş ile sıralama, peşinat ile serbest ödeme ve peşinatsız serbest ödeme yöntemleri sunuluyor. Böylelikle biz de hayalimize en kısa sürede erişebiliyoruz. Eğer istediğiniz bir araba var ve yeterli nakidiniz yoksa çok uygun taksitlerle araba ve ev sahibi olma şansı sağlıyoruz. Her şey bir tık kadar uzağınızda. İnternetten bizlere ulaşabileceğiniz gibi yüz yüze de görüşme şansımız vardır. Tamamen sizlerin mutluluğu ve memnuniyetine göre hareket eden Fuzulev daima yanı başınızda. Bütçe olarak hangi evi istediğiniz ve seçeceğiniz size kalmıştır. Bu yüzden fırsat ve olanak olarak fuzulev ile ev ve araba almak çok karlıdır. Hayaliniz hedefimizdir diyerek yola çıkan fuzulev şirketi sizi ev sahibi yapmaya hazır. Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev İle Konut Projelerinden Ev Alabilir Miyim?

Bu sistem bizlere faizsiz, peşinatlı veya peşinatsız bir şekilde dilediğimiz konut projesinden ev alma şansını da sunuyor. Siz istediğiniz hayal ettiğiniz evi seçin, gerisini biz hallediyoruz. Tek yapmanız gereken bizi ziyaret etmek. Fuzulev her zaman destekçiniz olmaya hazır. Biz, herkesin ev sahibi olmak dileğini gerçekleştirmek istiyoruz. Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev İle İstediğim Satılık Daireyi Alabiliyor Muyum?

Fuzulev sistemi sizlere satın alacağınız daire için sizin istekleriniz ve alanında uzmanlaşmış çalışanlarının gözlemleri ile en uygun taksit sistemini sunuyor. Taksit sistemine göre de evin teslim tarihi belirleniyor. Siz de taksit sistemine göre istediğiniz satılık daireyi ister peşinatlı isterseniz de peşinatsız ev sistemi ile alabiliyorsunuz. Faiz olmaksızın ev araba gayrimenkul, satılık daire satışı yapan firmaların güvenli olup olmadığı müşteri memnuniyetlerine göre anlaşılabilir, o yüzden dikkatli olmalısınız çünkü size yasal olarak herhangi bir güvence sunmaz ya da güvence vermezler. Hayalevim size bu açıdan gerek müşteri memnuniyeti gerek ise yapılan ve teslim edilen projeler kapsamında olumlu işler sunar. Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev İle İstediğim Satılık Arabayı Alabiliyor Muyum? Fuzulev Sistemi Nedir?

Aynı ev satın alma sisteminde olduğu gibi araba satın alma sisteminde de size en uygun taksitlere göre faizsiz taşıt kredisi ile arabanızı alabilirsiniz. Ayrıca bu sistemde de dilediğiniz araba sizin olacaktır. Tamamıyla faizsiz ve vade farksız olan bu ödeme şekilleriyle araba almanız artık çok kolay. Hayallerinize ulaşmanızın ilk adımı, fuzulev ile iletişime geçip size uygun ödeme yöntemleri ile kendi belirlediğiniz fiyattaki bir aracın taksitlerini ödeyerek aracınıza sahip olmak! Fuzulev Sistemi Nedir?

 

Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Nasıl Çalışır?

Faiz almadan sizleri hem dini hem de maddi anlamda rahat bir şekilde ev, araba sahibi yapan firmalar genelde benzer sistemler kullanarak çalışır. Bu sistem de daha çok yardımlaşma ve dayanışmayı ön plana alan, kadınların altın günü gibi kolaylıkla birikiminizi yapacağınız bir sistem. Her şey kolaylıkla sizin refahınız için düzenlenmiş muhteşem bir ev sahibi olma yöntemi. Fuzulev Sistemi Nedir?

Herhangi bir nedenden ötürü caymaya karar verirseniz, bedel ödemeden kolaylıkla ayrılabilirsiniz. İster peşinat verin ister vermeyin. Sizin bütçeniz neye müsaitse ona göre taksitlendirme yapılabilir. Hiçbir zor durumda kalmadan belli bir sıkışıklığa girmeden rahatça ödeyebilecek şekilde size uygun olarak ayarlarız size sadece bunun keyfini ve kolay yoldan ev araba arsa Vs. mal mülk sahibi olursunuz belli bir düzen içinde sizi çok fazla sıkıştırmadan hayallerinize kavuştururuz.

Elinize bir miktar para geçtiğinde gelip yatırıp daha erken hayallerinize kavuştururuz eğer elinizde peşinat yoksa da sorun değil bir ay sıkıştığınızda öteki aya ödemenizi devredebiliriz tek amacımız sizi kolay yoldan hayallerinize kavuşturmak. Mal mülk sahibi yapmak her zaman karşımıza iyi bir ev sahibi çıkmayabilir. Böyle şeylerin zorluğundan kurtulup belki de siz başkalarına iyi bir ev sahibi olabilirsiniz. Herkes evi arabası arsası olsun ister herkes evlatlarına torunlarına kendinizden sonra onların zorluk çekmemeleri için bile belki de yardımcı olacaksınız.Fuzulev Sistemi Nedir?

Devamı ;

Belki yıllardır; kiracısınız sizin de bir evinizin olması sizin de hakkınız hemen kestirip atmayın; iyice düşünün veya takıldığınız konuları bize ulaşarak sorabilir, bilgi edinebilirsiniz. Evet şuan belki de birçoğumuz kredi mevduatları yüksek olduğu için din bakımından günah olduğu için ev sahibi olamıyoruz. Bu karşımıza çıkan iyi bir fırsat faizsiz ev sahibi belki de çok istediğiniz arabanın sahibi olacaksınız. Ve bunları yaparken hiçbir maddi durumda sıkışıklık yaşamayacaksınız. Ve kolay yoldan ev araba gibi şeylerin sahibi olacaksınız. Şimdi söylemesi kolay dediğinizi duyar gibiyim, evet söylemesi kolay olduğu gibi gerçekleştirmesini de bir o kadar kolaylaştırdık.

Evet siz de daha fazla beklemeyin ne faiz ödeyin, nede caymak istediğinizde bedel ödeyin. Taksitlendirmeler size uygun şartlarda hazırlansın unutmayın bunların hepsi sizin daha kolay bir hayat sürmeniz için üstelik bunlar için belli bir peşinata ihtiyacınız yok ister peşinatınız olsun ister olmasın siz yeter ki bir şeylere sahip olmak isteyin. Fuzulev Sistemi Nedir?

Biz size uygun her şeyi ölçerek tartarak siz sunacağız eğer hoşunuza gitmeyen  aklınıza yatmayan bir şey olursa onları da sizin istediğiniz gibi ayarlarız size düşen tek şey gelip bizimle konuşmanız bilgi alıp  bu işe girişmeniz istediğiniz evde oturmak istediğiniz arabaya binmek için daha fazla bazı şeyleri ertelemeyin. Geleceğiniz için birikim yapın sürekli kiracı olmak başkalarının evine masraf yapmak evle ilgili sorun yaşamak yerine kendi evinize masraf yapın. Başka şeylere kafa yormayın her şey sadece ev değil belki de uzun süreden belli istediğiniz arabanın sahibi olacaksınız.  Bunlar sadece sözde kalmasın artık geleceğiniz için bir yol izleyin. Fuzulev Sistemi Nedir?

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

 

 

Tasarruf Evim