Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

0
2797

Gelecek Tasarruf Nedir?

Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir? İnsanlar yıllarca hayalini kurdukları evi alabilme arzusu ile ömürleri boyunca çalışırlar. Ne kadar çalışırlarsa çalışsınlar yüksek gelirli insanlar dışında olan kişiler para biriktirerek ev alamamaktadırlar. Oysaki her insanın ev sahibi olmak hakkıdır. Kira gideri olmadan yaşamını sürdürebilmek daha kolaydır. Malum ev kiraları da oldukça yüksektir. Kişiler hem kira hem de diğer giderlerini karşılayabilmek için oldukça çaba sarf etmektedirler.

Ev sahibi olmak için en kolay yol aileden gelen maddi destektir. Bu durum söz konusu ise kolayca ev sahibi olabiliriz. Bize kalmış olan herhangi bir miras bulunuyorsa bu şekilde de ev sahibi olabiliriz. Ama sadece kendi yağımızla kendimiz kavruluyorsak; ev almak için başka yollara başvurmak gerekecektir. Faiz ödemeden ev sahibi olmak ister misiniz? Hem de hiç peşinat vermeden ve de taksitle ev almak ister misiniz?

Ev sahibi olma sürecinde aile desteği veya miras gibi maddi kaynaklar elbette avantajlı olabilir. Ancak, kendi çabalarımızla ev sahibi olmak istiyorsak, alternatif yolları değerlendirmemiz gerekebilir. İşte bu noktada faiz ödemeden, peşinat vermeden ve taksitle ev sahibi olma düşüncesi ön plana çıkabilir.

Ev almak için başvurulan yollar arasında faizsiz finansman imkanları dikkat çekicidir. Peşinat vermeden ev sahibi olmak isteyenler için bazı finans kuruluşları veya katılım bankaları, faizsiz kredi veya taksit seçenekleri sunabilmektedir. Bu şekilde, bireyler kendi bütçelerine uygun ödeme planlarıyla ev sahibi olabilirler.

Herkesin maddi durumu farklı olduğu için, ev sahibi olma sürecinde en uygun seçeneği bulmak önemlidir. Faizsiz ve uygun ödeme seçenekleri sunan finans kuruluşlarıyla yapılan görüşmeler, kişilere özel çözümler bulma konusunda yardımcı olabilir. Bu sayede, kendi çabalarımızla ve uygun finansman imkanlarıyla ev sahibi olmak daha erişilebilir hale gelebilir.

Bütün bunlar Gelecek Tasarruf ile mümkündür. Adı üzerinde kişilerin tasarruf yapmalarını sağlayan bir kuruluş olan Gelecek Tasarruf, insanların faizsiz bir şekilde ev sahibi olmalarını hedeflemektedir. Hem de kendi istedikleri ödeme seçenekleri ile birlikte kişiler kendi evlerine kavuşabilmektedir.

Gelecek Tasarruf Kimin? Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Belli bir birikimi olmayan kişiler bu sistemi kullanarak taksitle ev sahibi olmak için başvuruda bulunabilirler. Banka kredisi ile belirlenen taksit miktarları da bir hayli yüksek çıkmaktadır. Özellikle dar ve orta gelirli kimselerin daha rahatlıkla ödeyebileceği taksit miktarları Gelecek Tasarruf içerisinde mümkün olmaktadır. Kişiler ödeme şekillerine göre süreyi ve taksitleri ayarlayabildikleri gibi; senetle ev sahibi olma şansına da sahiptirler. 12 yıllık geçmişi ile faizsiz finansman sektöründe hizmet veren Gelecek Tasarruf yatırımları ile katılımcılarına güven veriyor.

Gelecek Tasarruf Şubeleri

Kirada oturan kişilerin en büyük hayali ev almaktır. Yıllarca kirada oturuyor olmak ve oradan oraya taşınma sıkıntısı çekmek kişileri maddi ve manevi olarak yormaktadır. Ekonomik durumlarından dolayı ev almaya cesareti olmayan kişiler, faizsiz sistemle bu yükün altına girebilmeye cesaret edebilmektedirler. Kiracıya ev almayı özendirecek birçok tasarruf sistemleri firmanın kendi bünyesinde bulunmaktadır. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf şubelerini bütün Türkiye’de açmayı planlamaktadır. O yüzden birçok farklı ilde yakında açılacak yeni şubeleri bulunmaktadır. Şu anda İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Konya, Gaziantep şubeleri insanlara hizmet vermektedir. Var olan 15e yakın şube yakında daha da artacaktır. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf Kampanyaları

Gelecek Tasarruf sunmuş olduğu aylık taksit miktarları ile insanların kira öder gibi ev sahibi olmalarını hedeflemektedir. Bu durumda olan insanlar haliyle kira öderken zorlanmayacaklar ve hayalindeki eve rahatlıkla kavuşabileceklerdir. Bünyesinde de birçok farklı kampanyayı kişilere sunmaktadırlar. Bunlar döneme, mevsime ya da içinde bulunulan aya göre değişmektedir. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Mesela polis, asker ve sağlık çalışanlarına özel indirimlerin uygulandığı kampanyaları mevcuttur. Yılın araba kampanyasında kişiler erken teslim ve az gruplarda yer alarak kampanyadan faydalanmaktadırlar. Yılın ev kampanyası da yine aynı şekildedir. Dikkat ev çıkabilir, dikkat araba çıkabilir gibi kampanyalar ile kişilerin indirimli, uygun ödeme şartlarında ev sahibi olmaları hedeflenmektedir. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf Yöntemleri

Gelecek Tasarruf’un kendi bünyesinde oluşturduğu 2 adet tasarruf yöntemi vardır. Bunlar kişilerin istekleri ve ödeme planlarına göre belirlenmektedir. Grup Tasarruf Planı ve Bireysel Tasarruf Planı olarak adlandırılan bu planlar içerisindeki kişiler taksitle ev al imkanından faydalanmaktadır. İki yöntemde de taksit uygulanmakta olup, hiçbir faiz alınmamaktadır. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Grup Tasarruf Planı: Farklı gelirler ve mesleklere göre belirlenen bu plan kendi arasında 3’e ayrılmaktadır. Peşinat vermeden ev ve araba sahibi olmak istiyorsanız; Eko Plan içerisinde yer alabilirsiniz. Düşük gelire sahip ve belli bir birikiminiz yoksa bu plan tam size göredir. Dinamik Planda taksit artışları isteyebiliyorsunuz. Böylelikle erken tarihte evinize kavuşabiliyorsunuz. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Ekspres Plan içerisine dahil olan kişilerse; belli bir peşinat ve artış yapılan taksit seçenekleri ile kısa zanda ev sahibi olabilmektedirler. Bireysel Tasarruf Planı içerisinde yer alan kişiler taksit miktarlarını ve kaç ay olması gerektiğini belirledikten sonra; ister sabit taksitlerle isterlerse artan taksitlerle ödeme yapabilmektedirler. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf Kredi Hesaplama

Gelecek Tasarruf içerisinde yer alan kişiler faizsiz ev sahibi olabilmektedirler. Bu durum kişilerin oldukça hoşuna gitmektedir. Düşünsenize 200.000 liraya aldığınız bir evi 10 yıl sonra borcunuz bitse bile yine aynı paraya mal ediyorsunuz. Bu durum kişiler için oldukça faydalıdır. Yatırım olayına 1-0 önde başlamışsınız demektir. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf İle Kimler Ev Ve Araba Alabilir?

Araba almak isteyen kişilere taksitle ödeme yapmak oldukça cazip gelmektedir. Senetle araba sahibi olmak da kişilerin taksitle arabasına kavuşması demektir. Ev ya da araba sahibi olabilmeniz için herhangi bir şart aranmamaktadır. Her TC vatandaşı şubelere gidip taleplerini bildirmektedir. Bunun için kendilerinden gelir belgesi gibi herhangi bir belge istenmez. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf Yöntemi İle Ne Alabilirim?

Bütün gayrimenkullerin alımı Gelecek Tasarruf ile mümkündür. Ev, araba, işyeri, tarla, bahçe gibi aklınıza gelen her türlü yatırımları alabilirsiniz. İşinizde kullanmak üzere iş makinelerine de sahip olabilirsiniz. Araba almak isteyen kişiler ev alımında olduğu gibi faizsiz araba sahibi de olabilirler. Böylelikle arabanızın değeri neyse o miktarda borcun altına girmiş olursunuz. Taksitle ödeyerek vade farkından da etkilenmezsiniz.

Gelecek Tasarruf, geniş bir yelpazede gayrimenkul alımını mümkün kılar. Ev, araba, işyeri, tarla, bahçe gibi her türlü yatırımı bu tasarruf ile gerçekleştirebilirsiniz. İş makineleri gibi işinizde kullanmanız gereken ekipmanlara da sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Faizsiz araç sahibi olmak isteyen bireyler, araç alımında olduğu gibi faizsiz bir şekilde bu tasarrufla araç sahibi olabilirler. Bu sayede, aracın değeri kadar borç altına girmiş olur ve taksitle ödemeler yaparak vade farkı gibi maliyetlere maruz kalmazsınız.

Gelecek Tasarruf İle Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olunur?

Peşin paranız olsun ya da olmasın taksitle ev alma şansına sahipsiniz. Ev alacak olan kişiler evin değerini bize bildirdiklerinde, kendilerine uygun olan ödeme seçenekleri ile karşı karşıya gelmektedirler. İsterlerse sabit taksitler, isterlerse artış gösteren taksitlerle ödeme yapabilirler. Ara ödeme zorunluluğu olmadığı halde maddi durumları buna müsaitse, ara ödeme de yapabilirler. Bu onların daha kısa zamanda evlerine kavuşacakları anlamına gelmektedir. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Yine aynı şekilde araba almak isteyenler, alacakları aracın miktarını bildirirler. Kendilerine uygun olan ödeme şekli ile taksitle ödeme yapabilirler. Hiçbir şekilde faiz uygulanmayan taksitleri rahatlıkla ödeyerek kendi arabalarına kısa sürede sahip olabilirler.

Gelecek Tasarruf Konut Projelerinden Ev Alabilir Miyim?

Her yerden ve her şehirden ev almak kişilerin tercihidir. Sıra onlara geldiklerinde konut projelerinden de ev alabilirler. Baştan belirlenmiş olan tutarda bir değişiklik yapmak istiyorlarsa; onu da belirtip tutarı değiştirebilirler. Böyle yaptıkları zaman da herhangi bir faiz uygulanmamaktadır. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf İle İstediğim Satılık Daire’yi  Alabiliyor Muyum?

Hangi daireyi almak kişilerin istekleri ile ilgilidir. Şehir, yer, dairenin büyüklüğü, sıfır ya da kinci el olması kişiler tarafından belirlenmektedir. Peşin parası olmayan kişiler peşinatsız ev tasarruf modeli içine dahil edilerek, herhangi bir peşinat vermek zorunda değillerdir.Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf’un Sunduğu Avantajlar Nedir?

Alınacak olan ev ya da arabada peşinat vermek zorunda değilsiniz. Peşinat verince sadece ödemeniz gereken taksit miktarlarınız azalacaktır. Bu durum da sizin için oldukça karlı olacaktır. Herhangi bir peşinatınız yoksa peşinatsız ev ya da peşinatsız araba alabilirsiniz. Gelecek Tasarruf avantajlarını sıralayacak olursak;

  • Hiçbir şekilde faiz alınmaması
  • Evin bedelini, özelliklerini ve nerede olacağını sizin belirlemeniz
  • Ödeme şeklinizi ve taksitlerinizi kendinizin belirlemesi
  • Evinize erken sahip olabileceğiniz avantajların sizlere sunulması
  • Herhangi bir sebepten dolayı çıkmak gerekirse bütün paranızı alabiliyor olmanız

Gelecek Tasarruf En Fazla Kaç Ay Taksit Yaptırabilirim?

Tercih ettiğiniz tasarruf modeline göre taksit sayınız değişmektedir. 240 kişilik gruplarda da yer alabilirsiniz, 120 kişilik grup içerisinde de bulunabilirsiniz. Kalabalık grup içinde yer almanız düşük taksit miktarı ve uzun vade anlamını taşımaktadır. Taksitlerim çabuk bitsin derseniz; az sayıda olan gruba dahil olursunuz ve daha kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Hangi sistem içerisinde yer alırsanız alın kiradan kurtulmak Gelecek Tasarruf ile mümkündür. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Tercih ettiğiniz tasarruf modeline bağlı olarak, katıldığınız grup büyüklüğü taksit sayınızı etkilemektedir. 240 kişilik bir grupta yer alabilir ya da daha küçük bir 120 kişilik grupta bulunabilirsiniz. Büyük bir grupta yer almak, düşük taksit miktarları ve uzun vade avantajını beraberinde getirebilir. Eğer taksitleri hızla ödemek istiyorsanız, daha küçük bir gruba katılıp daha kısa sürede ev sahibi olma şansını elde edebilirsiniz.

Gelecek Tasarruf sistemi, farklı grup seçenekleri sunarak katılımcılara esneklik sağlar. Bu sistem içinde yer almanız, kiradan kurtulmanızı mümkün kılar. Hangi grup sistemi içinde yer alırsanız alın, Gelecek Tasarruf sayesinde ev sahibi olma hedefiniz için etkili bir çözüm sunar. Gelecek Tasarruf Sistemi, katılımcıların grup dinamiklerine uygun olarak ev sahibi olma sürecini yönetmelerine olanak tanıyan bir tasarruf modelidir.

Gelecek Tasarruf Taksit Miktarı Nasıl Belirlenir?

Taksitle ev ya da taksitle araba tercihlerinizdeki taksit miktarları içinde bulunduğunuz tasarruf modeli ile ilgilidir. Peşin ödeme yapıp yapmayacağınız taksit miktarınızı etkilemektedir. Mesela 200.000 liralık bir ev için 120 kişiden oluşan grup içerisinde iseniz peşinat vermeden aylık 1.667 lira ödersiniz. 30.000 liralık araba almak isteyenler; hiç peşinatsız aylık 1.000 lira taksitle araba sahibi olabilirler. Bu fiyata eklenecek olan sadece hizmet bedelidir.

Gelecek Tasarruf Taksit Ödemeye Ne Zaman Başlayacağız?

Ofisimize gelip size uygun olan tasarruf modeli belirlendikten sonra; sözleşme yapılacaktır. Bundan sonra taksitlerinizi ödemeye hemen başlayabilirsiniz. Böylelikle kredi çekmeden kredisiz ev sahibi olabileceksiniz.

Gelecek Tasarruf’un Güvencesi Nedir? Nasıl Güvenebiliriz?

Gelecek Tasarruf firması faizsiz finans sistemi ile kişilere hizmet vermektedir. Faiz alınmaması birinci kuraldır. Faiz konusu kişileri maddi ve manevi bakımdan rahatsız edici bir durumdur. İnsanların ödedikleri paraları HDI sigorta güvencesi altındadır. Bu güne kadar verilen peşinat, taksit, ara ödeme gibi bütün turalarınız sigortalıdır.

Gelecek Tasarruf İle Ev Ve Arabayı Hemen Alabilir Miyiz?

İnsanlar konut kredisi çekerek oldukça fazla faiz ödemek zorunda kalmaktadır. Gelecek Tasarruf ile seçtiğiniz model içerisinde erken sürede evinize de kavuşabilirsiniz. Çekiliş yapılarak ya da yapılmadan var olan modellerimiz sizi kısa sürede ev ya da araba sahibi yapacaktır.

Gelecek Tasarruf İstediğim Satılık Daireyi  Alabiliyor Muyum?

Kişiler tercih ettikleri satılık daireyi alabilme özgürlüklerine sahiptirler. Ev kredisi çekerek yüklü miktarlarda taksit ödemektense; gayrimenkulünüzün ederi kadar borcun altına girmeniz daha akıllıca ve ekonomiktir.

Gelecek Tasarruf İstediğim Satılık Arabayı Alabiliyor Muyum?

İnsanlar taşıt kredisi çekerek arabanın ederinin üzerinde bir maliyetle karşı karşıya geldiklerinde zarar etmektedirler. Araba zaten eskidikçe değer kaybeden bir gayrimenkuldür. Bu değer kaybını işin en başında yaşıyor olmanız sizin hemen zarar etmenize neden olur. Gelecek Tasarruf modelleri arasında yer aldığınızda, istediğiniz modelde ve yaşta olan arabaları tercih edebilirsiniz. Sıfır ya da ikinci el olması kişilerin tercihidir.

Gelecek Tasarruf Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Nasıl Çalışır?

Faizsiz ev satışı yapan firmalar için kişi sayısı önemli bir faktördür. Ayrıca bir defaya mahsus alınan hizmet bedeli ile genel giderlerini karşılarlar. Yeni şubeler açarlar. Kendilerine ait konut projeleri bulunmaktadır. Onlardan da gelir elde ederler.

Gelecek Tasarruf Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Güvenli Mi?

Kişiler satılık daire alacakları zaman, faizsiz satış yapan firmaların güvenilir olup olmadığını merak ederler. Bu firmaların bilançoları denetimden geçmektedir. Yapılan sözleşme ve sundukları teminat senetleri onların güvenilir olduğunu göstermektedir. Neticede binlerce kişi buralardan ev ve araba sahibi olmuştur.

Gelecek Tasarruf Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmaların Hizmet Bedeli

Satılık araba alacak kişiler banka kredisini tercih ederlerse; karşılarına faizden başka birçok masraf çıkmaktadır. Faizsiz ev ve araba satışı yapan yerler bir defaya mahsus hizmet bedeli alırlar. Kişilere verdikleri hizmetlerin sonucunda bu normal bir durumdur. Bu bedeller de oldukça düşüktür.

Gelecek Tasarruf Faizsiz Ev Sisteminin Banka Kredisi İle Kıyaslanması

Ev almaya niyetli kişiler, konut kredisi çekmek istediklerinde anaparanın oldukça fazlasını geri ödemek zorundadırlar. Bankadan 200.000 lira çeken birisi 120 ay sonunda 338.000 lira ödemek zorunda kalırken; Gelecek Tasarruf ile yine aynı parayı ödemektedir. Arada oldukça fazla bir fark olduğu da görülmektedir.

Gelecek Tasarruf Faizsiz Ev Alma Sisteminin Avantajları

Satılık daire almak isteyenler faizsiz sistemden faydalandıklarında birçok avantajları bulunmaktadır. Taksitle ödeme avantajı ve taksit miktarlarını kendisinin belirlemesi en önemlisidir. Peşinat vermeden ödemeye başlamak da oldukça avantajlı bir durumdur. Taksitlerini ertelemek istemesi ya da sistemden çıkmak istemesi de kişilerin avantajınadır. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf Çekilişsiz Sistem

Emlak ofisinden ya da sahibinden alınacak olan evlerde içinde bulunulan tasarruf modeline göre çekiliş yapılmadan da ev sahibi olabilirsiniz. Bireysel Tasarruf Planı içerisinde olanlar bu avantaja sahiptirler. İsterseniz evinizi aldıktan sonra taksit miktarlarınız artırabilir ve böylelikle borcunuzu kısa süre içerisinde de bitirebilirsiniz. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf Çekilişli Sistem

Çekilişli sistem içerisinde olanlar sıra onlara geldiğinde konut projesi kapsamında ya da ikinci el ev alabilirler. Grup Tasarruf Planını tercih edenler çekilişli sistem içinde yer almaktadır. Peşinat vererek ya da vermeyerek bu plan içerisinde yer alabilirsiniz.

Gelecek Tasarruf Araba Alımı

Araba almak isteyen kişiler, arabanın miktarını bildirirler. Onu nasıl ödeyeceğini belirledikten sonra; paranın tamamı taksitlendirilir. Peşinat vermek isterlerse; peşinattan sonrası taksitlere bölünmektedir. Kişilerin ödeme durumlarına göre istediğini tercih etmek kişilerle alakalıdır. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

Gelecek Tasarruf Hesaplama

En basit hesaplamayı şu şekilde yapabilirsiniz: 100.000 liraya alınan evi peşinatsız olarak 240 kişilik grup içerisinde iseniz aylık 417 lira öderken; 120 kişilik grupta yer alıyorsanız 834 lira ödersiniz. Bu hesaplamayı evin değeri arttıkça kendiniz yapabilirsiniz. Peşinat vermeden sabit taksitlerle bu şekilde bir ödeme planı çıkmaktadır. Peşinat verirseniz aylık ödemeniz daha da düşecektir. Gelecek Tasarruf Sistemi Nedir?

 

 

Gelecek Tasarruf İletişim Bilgisi

İsmetpaşa Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı, 727A Sultangazi / İstanbul

Telefon: 0 850 969 06 34- 444 00 51

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

 

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim