Eminevim

Eminevim

0
4066

Eminevim

Almak istediniz ev veya araç Türkiye’ nin neresinde olursa olsun alınmasını mümkün kılar. Ne tür bir ev istediğine karar vermeniz yeterli. 27 yıldır dayanışma ve dayanışma gücünün geri kalanı Emin Evim İşbirliği Sistemi çözüyor.

Eminevim’ de taksitlerinizi ve vadelerinizi ödeme gücünüze göre belirlersiniz. Diyelim ki 100 bin liradan bir ev almak istiyorsun. Ve taksitler için aylık 1.000 TL taksitle ödeyebileceksiniz. Taksit miktarınıza göre bir gruba dahil edilirsiniz. Örneğin 100 aylık vadede 100 kişilik bir grupta 1.000 TL taksitle yer alıyorsanız, sisteme 100 Bin TL’ye dahil oluyorsunuzdur. Her ay, havuzda biriken para noter aracılığı ile yapılan çekiliş sonrasında kazanan üyeye kiradan kurtulup kendi evine geçiyor. Ev kadınlarının altın günü gibi bir sisteme benzeyen  sistemi ile bir evin sahibi olmak o kadar kolay.

Emin evim’ de her bütçeye göre herkes için bir çözüm var.

Evinizi erken satın almak daha mı karlı? Hayır, elbette adalet sistemin temelidir. Evine erken gelen üye, taksit tutarını bir defaya mahsus bir kez artırıyor. Ve dengeleyici bir sistem olarak kullanılıyor. Sırasını bekleyen üyenin taksit miktarı her ay düşer. Böylece, Elbirliği sistemi ile kiradan kurtulan üye hala kiracı olan üyeyi unutmadığı bu sistemden herkes yardımlaşarak ev sahibi oluyor.

Ödeme konusunda güçlük çeken üyeler taksitlerini dondurabilirler. Sistemden çıkmak istiyorsanız birikmiş paranızı geri alabilirsiniz. Evinizi almak istiyorsanız borcunuzu erken kapatabilirsiniz. Evinizi kiralayarak ek gelir bile kazanabilirsiniz. Bu eşsiz sistem ile sadece ev, arsa, iş, her türlü emlak ve motorlu taşıt satın alabilirsiniz. eminevim.

Eminevim Nedir?

Faizsiz sistemi uygulayan, Türkiye’de ve dünyadaki ilk firmadır. Emin evim Üyelerin faiz ödemelerine tabi olmadan herhangi bir yerden diledikleri bir yere sahip olmalarını sağlar. Sistemin temeli imece ve dayanışmadır. Eminevim sisteminin bir diğer adı ise İşbirliği Sistemi. Detaylı bilgilere eminevim.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Eminevim Sistemi

 • Taksitlere faiz uygulanmaz. Organizasyon bedeli dışında hiçbir ekstra ücret ödenmez.
 • Bu sisteme dahil olanlar kısa vadede faiz ödemeden ev sahibi olabilirler.
 • Bir süre bekledikten sonra üyeler o güne kadar destek alacaklar ve evin daha ucuza mal olacaklar.
 • Türkiye’yede dilediğiniz herhangi bir şehirden gayrimenkulünüzü satın alabilirsiniz.
 • Eminevim, kendi tasarruflarınız ile sahip olacağınız evi daha kısa sürede teslim edecektir.
 • Bu sistemle tasarruf edersiniz.
 • Evinizi satın alana kadar taksitler düşecek, satın alma işleminden sonra evin borcu bitinceye kadar sabit kalacaktır, artış olmaz.
 • İstediğiniz zaman evin değerinde değişiklik talep edebilirsiniz.
 • Taksit ödemelerini gerçekleştirirken maddi zorluk çekiyorsanız, taksit ödemelerini durdurabilirsiniz.
 • Gerekirse sistemden ayrılmak isterseniz, kurum ücreti dışında o zamana kadar ödediğiniz tutarı alabilirsiniz.
 • Teslim zamanı geldiğinde, üyeler kira ödemekle yükümlüdürler, çünkü kendi evlerine taşınırlar ve evlerine daha ucuza mal olurlar.
 • Eminevim’in evi borcunun sonuna kadar teslim edene kadar ev satılamaz. Bu şekilde tüm üyelerin haklarını korur.

Üstelik Eminevim’e de peşinat ödemeyenler için Peşinatsız Çekilişli Sistem ile ev sahipliği yapabilirler. Peşinat ödemesi olanlar için, düşük taksitli ödemeli Sabit Yardımlı Çekilişli Sistem’ ine katılabilirsiniz. Taksitlerinizi sabit tutmayı tercih ederseniz, Vade Ortası Sistem ile evinizi alabilirsiniz. Üyelik sürenizin ödediğiniz gibi düşmesini istiyorsanız, Düşük Taksitli Çekilişli Sistem’mi tercih edilebilir. Aceleniz varsa ve yatırım yapmayı düşünüyorsanız, Değer Artışlı Sistem’ mi ise size göre.

Tasarruf Temelli Faizsiz Finansman sistemi ile  çok sayıda ailenin mülküne aracılık eden evlere ve araçlara sahip olduğu konusunda yorum ve şikayetlerde bulunuyor. Bunun dışında, güvenilirmiş gibi kafasında soru işaretleri bırakacak bir durum olmadığını söylemek yanlış olmaz. Yorum ve şikayetlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümü hakkında kendi düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz. eminevim.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim