Birikimevim Sistemi Nedir?

Birikimevim Sistemi Nedir?

0
2912

Birikimevim Nedir?

Birikimevim Sistemi Nedir? Birikimevim Nedir? İnsanlar hayatları boyunca ev alabilmek için uğraşır dururlar. Günümüzde para biriktirerek ev sahibi olmak mümkün değildir. İnsanlar kendi mecburi ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanırken; bir kenara para ayırmaları da söz konusu olmamaktadır. Yıllarca biriktirseler bile yine de ev alabilmeye yeterli parayı hiçbir zaman elde edemezler. Durum böyle olunca akla gelen diğer ihtimal banka kredisine başvurma yöntemi olmaktadır.Birikimevim Sistemi Nedir?

Ama bu yöntem kişileri yıllar boyunca ödenmesi gereken yüklü taksitlerin altına sokmaktadır. Faiz oranları ne kadar düşük olsa da; toplam borca bakıldığında karşımıza oldukça yüklü bir meblağ çıkmaktadır. Bankaların almış oldukları dosya, sigorta ve diğer masraflar da gözle görülmese de oldukça fazladır. Hal böyle olunca kişilerin ev alabilme zorluklarına karşı bir sistem hayata geçirilmiştir. Birikimevim Nedir? Bu sistemin adı Birikimevim’dir. Birikimevim Sistemi Nedir?

Birikimevim Nedir? Birkimevim insanların faiz ödemeden ev alabilmelerini sağlamaktadır. Üstelik ödeme durumuna göre kişilere taksit imkanı da sunmaktadır. Kişilerin Birikimevim bünyesindeki farklı sistemlerden kendine uygun olanı seçerek kolay bir şekilde ev alabilmeleri mümkündür.

Birikimevim Kimin? Birikimevim Sistemi Nedir?

Ev almak isteyenler, taksitle ödeyebilmeyi düşünürler. Çünkü evin toplam tutarı ellerinde yoktur. Belli bir para biriktirmiş olsalar bile o ancak peşinata yetmektedir. Birikimevim senetle ev sahibi olabilmeyi kişilere sunmaktadır. İnsanlar böylelikle belirli taksitlerle ev sahibi olabilmektedir. Birikimevim, Telli Grubun bünyesinde oluşturulan ve kişilerin faiz ödemeden ev sahibi olabilmelerini sağlayan bir sistemdir.

Birikimevim Şubeleri

Birikimevim 4 adet şubeye sahiptir. Bu şubelerin iki tanesi İstanbul’dadır. Diğerleri Malatya ve Gaziantep’te bulunmaktadır. Hedef şube sayısını daha da artırmaktır. Bunun için farklı illerde şubelerin açılması yakın zamanda gerçekleştirilecektir. Sistemde kiracıya ev alabilmeleri için oldukça güzel fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsatlar 3 farklı pakette kişilere verilmektedir. İnsanlar kendilerine uygun olan pakete giriş yaparak ev sahibi olabilmektedirler.

Birikimevim Kampanyaları

Özellikle kirada oturan kişilerin hayali olan ev sahibi olmak bu sistem içerisinde mümkündür. Çünkü her ay ödenmesi gereken kira kişilerde oldukça fazla maddi külfetlere yol açmaktadır. Kira fiyatları da oldukça yüksektir ve her yıl da artış yapılması gerekmektedir. Bütün bunlar düşünülerek kirada oturan kişilerin kira öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olmaları hedeflenmektedir.

Birikimevim bünyesinde sıklıkla kapmayalar uygulamaktadır. Bu kampanyalar zaman zaman değişmekte ve yerine farklı olanları getirilmektedir. Mesela 30uncu yıla özel %30 indirim kampanyası ile kişiler ev ve araba alımlarında indirim kazanmaktadırlar. Arabanız varsa onu peşinata sayarak ev alabilmenizi sağlayan kampanyası da mevcuttur. Ayrıca belirli gün ve bayramlarda farklı kampanyaları da olmaktadır. (23 Nisan, 30 Ağustos, 29 Ekim gibi)

Birikimevim Yöntemleri

Birikimevim bünyesinde kişileri ev sahibi yapacak 3 tane farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin hepsinde kişilere taksitle ev al düşüncesi vurgulanmaktadır. Kişiler istedikleri sistem içerisindeki yerlerini alırlar ödeme durumlarına göre ev sahibi olabilirler. Bu sistemler şu şekildedir:

Sabit Sistem: Almak istediğiniz evin tutarını belirledikten sonra, peşinat vererek ya da vermeyerek taksit miktarlarını siz belirleyebilirsiniz. Noter huzurunda yapılan çekilişle ev sahibi olabilirsiniz.

Erken Teslimatlı Sistem: Diğer sistemden farklı olarak, evinizi teslim aldığınızda taksit miktarlarınızı artırabilir ve böylelikle hem evinize erken sahip olursunuz hem de borcunuzu erken bitirebilirsiniz.

Serbest Sistem: Yapacağınız ödemelerle evin teslim tarihini kendinizin belirleyeceği bir sitemdir.( Ara ödeme yapabilirsiniz, taksit miktarlarınızı artırabilirsiniz gibi.)

Birikimevim Kredi Hesaplama

Birikimevim’de hangi sistem içerisinde yer alırsanız alın; faizsiz ev sahibi olabilme şansına sahip olabileceksiniz. Sizin için ortaya çıkarılan sistemler, kişilerin farklı ödeme durumları ile ilgilidir. Peşin parası olan kişiler vardır, olmayanlar da olabilir. Ara ödeme yapmak isteyen olur, istemeyen de olur. Taksitlerim sabit kalsın dersiniz ya da ev tesliminden sonra taksit miktarım artsın da diyebilirsiniz. Bütün bunlar sizin hangi sistem içerisinde yer almanız gerektiğini gösterecektir.

Birikimevim kredi hesaplama alınacak evin tutarına, peşinat verilip verilmeyeceğine göre değişkenlik göstermektedir.

Birikimevim Nedir? Birikimevim İle Kimler Ev Ve Araba Alabilir?

Araba almak isteyen kişiler peşin paraları yoksa ne yapacaklarını bilemezler. Taksitle araba sahibi olmak istedikleri bir durumdur. Birikimevim senetle araba alabilme kolaylığını kişilere sunmaktadır. Böylelikle arabanın tüm miktarını taksitle ödeyebilirsiniz. Bu imkandan faydalanmak isteyen her 18 yaşını doldurmuş TC vatandaşı müracaat edebilir. 18 yaşından küçük olanlar velisi ile gelmeleri gerekmektedir.

Birikimevim Yöntemi İle Ne Alabilirim?

Almak istediğiniz arabaya banka kredisi kullanarak sahip olduğunuzda; oldukça fazla faiz ödemeniz gerekecektir. Birikimevim faizsiz araba alabilme güzelliğini kişilere sunmaktadır. Ayrıca ev, tarla, bahçe ya da iş yeri de alabilirsiniz. Aklınıza gelen bütün gayrimenkuller Birikimevim ile alınabilinir.

Birikimevim İle Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olunur?

Öncelikle istediğiniz ev ya da araba seçiminde bulunmanız gerekmektedir. Ofisimize gelerek ya da internet başvurusu ile miktarı bize bildirirsiniz. Ödeme durumunuz değerlendirilir. Size uygun olan sitemlerden birisi tercih edilir. Peşinat verip vermeyeceğiniz ve taksit miktarlarınızın belirlenmesi birlikte yapılır. Böylelikle kişilerin taksitle ev alma istekleri de yerine getirilmiş olunur. Ev alabilmeniz için gelirinizi bildirmeniz ya da belgelemeniz gibi bir durum söz konusu değildir.

Birikimevim Konut Projelerinden Ev Alabilir Miyim?

Kişilerin en büyük hayalleri arasında bulunan ev almak, Birikimevim sayesinde oldukça kolaydır. Çekilişlerde sıra size geldiğinde istediğiniz her yerden ev alabilirsiniz. İsterseniz konut projelerinden, isterseniz ev satışı yapılan ofislere giderek istediğiniz evi almakta kişiler özgürdür.

Birikimevim İle İstediğim Satılık Daire’yi  Alabiliyor Muyum?

Ev almak isteyen kişilerin belli bir birikimleri olmayabilir. Bu durum onların ev almalarına engel değildir. Birikimi olmayan kişilerin de peşinatsız ev alabilmeleri mümkündür. Almak istediğiniz ev her şehirden olabilir. İstediğiniz büyüklükte ve özellikte de olabilir. Bu kişilerin tercihidir.

Birikimevim’in Sunduğu Avantajlar Nedir?

İnsanlar ev ya da araba alırken peşinatları yoksa veremezler. Birikimevim’de peşinat verme zorunluluğu yoktur. Peşinatsız araba alabilmeniz mümkündür. Miktarın tamamını taksitlerle ödeyebilirsiniz. Avantajlardan bahsedecek olursak:

 • Birikimevim’in en büyük avantajı faiz uygulaması olmamasıdır. Ayrıca hiçbir ek masraf talep edilmemektedir.
 • Peşinat, ara ödeme, kira yardımı gibi zorunluluklar yoktur.
 • Taksit miktarlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Borcunuzu erken bitirme şansına sahipsiniz.
 • İlk önce verdiğiniz kararı değiştirip daha yüksek ya da daha düşük fiyatta ev ya da araba alabilirsiniz.
 • Müracaatlarınızı şubeye gelerek ya da internet üzerinden de yapabilirsiniz.

Birikimevim En Fazla Kaç Ay Taksit Yaptırabilirim?

Kirada oturup da kiradan kurtulmak isteyenlerin sayısı bir hayli fazladır. Bu durum insanların hayallerini süslemektedir. Bu hayali gerçekleştirmek isteyen kişilere uygun olarak hazırlanmış Birikimevim sistemleri içinde taksit avantajından faydalanabilirsiniz. Taksit süreleri de her sistemde farklılık göstermektedir. Sabit miktarlı taksit istediğinizde süre uzarken; ara ödemeleri ya da artan miktarda taksit istediğinizde bu süre kısalmaktadır.

Birikimevim Taksit Miktarı Nasıl Belirlenir?

Araba alma hayali ya da arabasını bir üst modele taşıma düşüncesi çoğu insanda bulunmaktadır. Araba fiyatları da günümüzde oldukça artış göstermektedir. Ellerinde nakit parası olmayan insanlar taksitle araba alabilmeyi isterler. Bu isteklerini gerçekleştiren faizsiz kuruluş Birikimevim’dir. Burada almak istediğiniz arabanın miktarı ne ise; onu taksitlendirirsiniz.

Onun haricinde herhangi bir faiz ya da ek ücret sizden talep edilmez. Araba taksit miktarlarını ve ödeme süresini siz belirlersiniz. Sizin ödeyebileceğiniz miktar ve süre temel alınarak sizlere sunulmaktadır.

Birikimevim Taksit Ödemeye Ne Zaman Başlayacağız?

Ofisimize geldiğinizde; almak istediğiniz evin miktarını bize bildirirsiniz. Sizin için uygun olan sistemi yine birlikte belirleriz. Böylelikle banka kredilerinde mağdur olmadan kredisiz ev alabilme şansına sahip olursunuz. Sözleşme imzalandıktan sonra taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken en kısa zamanda evinize kavuşmak olmaktadır.

Birikimevim’in Güvencesi Nedir? Nasıl Güvenebiliriz?

Birikimevim faizsiz finans sistemi ile çalışır. Yani kişilere hiçbir şekilde faiz uygulanmaz. Bunun rahatlığı ile de anaparanızı taksitlerle ödeme avantajına sahip olursunuz.

Birikimevim 30 yıllık bir tecrübe ile insanların karşısında olan bir firmadır. Telli Grup bünyesinde yıllardır bu tür gayrimenkul işlerini yapmaktadırlar. Güvenceleri kendi iş hayatları olmasının yanı sıra; yaptığınız yatırımları da kamu bankası aracılığı ile güven altına almaktadır. Yapılan sözleşmede belirtilenler olsun, uyguladığı sistemler olsun Birikimevim’in güvenli olduğunu göstermektedir.Birikimevim Sistemi Nedir?

Birikimevim İle Ev Ve Arabayı Hemen Alabilir Miyiz?

Birikimevim ile ev ya da araba almak isteyen kişiler, içerisinde bulundukları sisteme göre belli bir süre beklemeleri gerekir. Ev teslim tarihinizi sizin belirleyebileceğiniz gibi, çekiliş ile de belirlenmektedir. Bu durum sistemlerin özelliklerine göre değişmektedir.

Neticede konut kredisi ile alınan evlerde hemen oturmanız sağlandığı halde; yüklü taksitler ve uygulanan faiz sonrasında yüklü borç miktarı çıkmaktadır. Bu durum da kişilerin kendi evinde oturmasına rağmen ödeme güçlükleri yaşamasını sağlar. Bu güçlüklerle yılarca zaten uğraşacaksınız. Böyle olmasındansa biraz bekleyerek anapara borcunuzu ödüyor olmanız daha akıllıcadır.Birikimevim Sistemi Nedir?

Birikimevim İstediğim Satılık Daireyi  Alabiliyor Muyum?

İnsanlar ev kredisi çekerek nasıl ki istedikleri daireyi alabiliyorlarsa Birikimevim’de de aynı durum geçerlidir. Bankaya ödeyeceğiniz yüksek miktarda faizler burada yoktur. İstediğiniz şehirdeki yine sizin istediğiniz daireyi satın alabilirsiniz.Birikimevim Sistemi Nedir?

Birikimevim İstediğim Satılık Arabayı Alabiliyor Muyum?

Araba almak isteyen kişilerin elinde yeterli parası yoksa taşıt kredisi çekmeyi düşünebilirler. Ama bu durum sizin arabanızı kendi değerinden daha yüksek almanızı sağlar. Böylelikle daha ilk günden zarar etmiş olursunuz. Zaten araba modeli düştükçe ucuzlayan bir taşıttır. Alır almaz zarar etmeniz güzel bir durum değildir.

50.000 liraya alınan bir araba iki yıllık ödeme planıyla size 65.000 liraya mal olmuş demektir. Peki, iki yıl sonra onu 65.000 liraya satabilecek misiniz? Bu durum meselenin düşünülmesi gereken farklı bir boyutudur.

Birikimevim Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Nasıl Çalışır?

Faizsiz ev satışı yapan firmalar az da olsa bir organizasyon ücreti almaktadır. Bu ücret kişilerin sistemden çıkması halinde geri ödenmez. Çünkü o yaptıkları hizmetin bedeli olmaktadır. Kişi sayısının çokluğu da sistemin çalışmasında önemli bir faktördür. Çok kişi demek ayda oldukça fazla toplanan taksit miktarları demektir. Bu paralar çekiliş yaptıkları kişilere verildiği gibi sistemin devam ettirilmesinde de kullanılmaktadır.

Ayrıca Birikimevim gibi faizsiz ev satışı yapan firmaların kendilerine ait konut projeleri bulunmaktadır. Proje kapsamındaki evlerinin satışını yaparak da gelir kazanmaktadırlar.

Birikimevim Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Güvenli Mi?

Belli bir miktar parası olsun ya da olmasın satılık daire alacak olan kişiler faizsiz ve taksitle ödeme yapacaklarından dolayı bu tür firmalara gitmektedir. Binlerce kişi de ev ve araba sahibi de olmuşlardır. Onların kendilerince verdikleri güvenceler bu tür firmaların güvenilir olduğunu göstermektedir.Birikimevim Nedir?

Birikimevim Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmaların Hizmet Bedeli

Faizsiz ev satışı yapan firmalar belirli bir hizmet bedeli almaktadırlar. Bu bedel bir defaya mahsus alınır. Sistemden çıkış yapanlara geri ödenmez. Neticede insanlar için bir uğraşı sarf ediliyorsa; bunun da mutlaka bir bedeli olmalıdır. Araba almak isteyenler için de miktara göre uygulanan bir hizmet bedeli ortaya çıkmaktadır. Birikimevim Nedir?

Kişiler satılık araba almak istediklerinde bunu kendi imkanlarıyla başaramıyorlarsa Birikimevim gibi firmalara giderek onlardan taksitle ve faizsiz alırlar. Böylelikle ödeyebilecekleri aylık taksitlerle araba sahibi olmaktadırlar.

Birikimevim Faizsiz Ev Sisteminin Banka Kredisi İle Kıyaslanması

Banka kredisi kullanarak konut alacak kişiler, aldıkları miktarın oldukça yüksek bir tutarını bankaya geri ödemek mecburiyetindedir. Ödenmesi gereken diğer masraflar da faize eklenince ortaya yüksek bir fiyat çıkmaktadır. 200.000 liralık ev almak isteyen birisi on yıl sonrasında bankaya 338.000 lira ödemek zorunda kalırken; Birikimevim ile on yılsonunda da yine ayrı miktarı öderler.Birikimevim Sistemi Nedir?

Birikimevim Faizsiz Ev Alma Sisteminin Avantajları

 • Faiz ödenmemesi en büyük avantajdır
 • İstenilen ev ya da arabanın alınması
 • Taksitle ödeme yapıyor olmamız
 • Peşinat verme zorunluluğumuzun olmaması
 • İstediğimizde gayrimenkul tutarı ile ilgili değişiklik yapabilmemiz
 • Erken teslim şansımızın olması

Bütün bu olumlu gelişmeler kişilerin rahatlıkla bir daire almasını sağlamaktadır.

Birikimevim Çekilişsiz Sistem

Çekilişsiz sistemlerde, kişiler eve sahip olacakları tarihleri kendileri belirlemektedir. Bunu yapabilmeleri için ara ödeme yapmaları ve ev tesliminden sonra taksit miktarlarını artırmaları gerekmektedir. Serbest sistem bunun için kurulmuştur. Bu sistemde de kişiler evlerini projeden ya da sahibinden seçebilirler. Birikimevim Nedir?

Birikimevim Çekilişli Sistem

Sabit sistem içerisinde olan kişiler çekilişle ev sahibi olurlar. Sıra onlara geldiğinde isterlerse konut projesi kapsamındaki evlerden seçim yapabilirler. Birikimevim Sistemi Nedir?

Birikimevim Araba Alımı

Birikimevim’den araba alacak kişiler de kendilerine uygun olan sistem içerisine giriş yaparak aldıkları arabayı faizsiz ve taksitle ödeyebilme şansına sahiptirler. Birikimevim Sistemi Nedir?

Birikimevim Hesaplama

Alınacak ev ya da araba ile ilgili hesaplamalar her sistemde farklılık göstermektedir. Peşinat verip veremeyeceğinize ya da ev sahibi olmak istediğiniz zamanı kendinizin belirlemesine göre değişiklikler gösterecektir.Birikimevim Sistemi Nedir?

Birikimevim İletişim Bilgisi

Maslak Mahallesi Sümer Sokak Numara: 3 Ayazağa Ticaret Mer. B Blok Sarıyer/İstanbul

Telefon: 444 0 850 faks: 0 212 367 95 96

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim