Birarabam Nedir?

Birarabam Nedir?

0
3258

Birarabam Nedir? Günümüz şartlarında ev ya da araba sahibi olmak ciddi birikimlerin yapılmasıyla veya borçlanma yöntemiyle elde edilmektedir. Özellikle orta ve dar gelirli kesim için bunlar bir hayal olarak görülüyor. Kurum da insanların kendine ait taşıtı olmasını sağlamak için bunu finansal yönde destekleyen bir firmadır.

Birarabam Kimin?

İhtiyacı olan insanları otomobillerine kavuşturmayı düstur edinen firma, pek çok ayrıntıyı düşünmüş olup birikimi olmayanlar için peşinat şartını da kaldırıyor. Ayrıca faiz gibi bazı konulara duyarlı vatandaşları da düşünerek işlemlerini faizsiz yapmaktadır. Bunun yanı sıra vade farkı gibi ek masraflar da istemiyor. Böylece kişi bütçesinin sınırlarını aşmadan kolayca istediği arabayı satın alabiliyor.

Birarabam Nedir?

Doğru ve kişiye uygun ödeme planlarıyla en doğru miktarların belirlendiği yöntemler uygulanmaktadır. Bu sistemin kendine has yöntemleri sayesinde taksit sayısı fazla olsa dahi toplam borç beklenenden erken bitirilmektedir. Ayrıca burada senetle araba yöntemiyle satın alma işlemi de gerçekleştirilmektedir. İnce düşünülmüş yöntemler aracılığıyla hiç fark ödemeden rahat biçimde işlem yapmak mümkün.

Birarabam Katılım Şartları Nedir?

Alınmak istenen aracın değerine göre kişi taksitle araba alma imkânından faydalanırken ödeyeceği taksiti de kendisi belirleyebilmektedir. Aylık bütçe gelir giderlerine göre ayarlanan bu taksitlerle borcun hızlı bitmesi de sağlanabilmektedir. Her bütçe için uygun yöntemlerin bulunması dolayısıyla isteyen herkesin başvurabileceği bir sistemdir. Türk vatandaşı olup 18 yaşını doldurmuş olmak şartı bulunmaktadır.

Birarabam Örnek Hesaplama Tablosu

Peşinat ve faiz olmadan bütçeyi zorlamayan taksitlerle araba almayı mümkün kılan kurum, ayrıca katılımcılarını ve erken teslim fırsatlarından da faydalandırmaktadır. Detaylı bilgi almak için firma ile iletişime geçmek ve bütçeye göre hesaplamalar yapılması en doğrusu olacaktır.

Birarabam Araba

Alınması düşünülen arabayı daha ucuza getirmek için de kullanılan sistemde ayrıca vadeli araba alım metotları da sıklıkla tercih edilmektedir. Sistem ile sıfır araba gibi ikinci el araba alımları da gerçekleştirmek mümkün.

Birarabam Şubeleri ve İletişim

Türkiye’nin onlarca ülkesinde şubesi bulunan kurum, herkes için ulaşılabilir olmaya gayret göstermektedir. 52 farklı şehirde şubesi bulunmaktadır. Bu şehirlerden başvurarak Türkiye’nin herhangi bir yerindeki arabaya sahip olmak mümkün. İletişim için, sosyal medya hesapları, telefon numaralarına veya e-postalarına ulaşım sağlanabilmektedir.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim