Vizyonevim Nedir?

Vizyonevim Nedir?

0
2684

Vizyonevim Nedir? Tamamen tasarrufa dayalı bir biriktirme yöntemidir. Faizsiz, vade farksız olarak ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayan bir finans sistemidir. Yüksek maliyetli birikim gerektiren ihtiyaçlarınızı için faizsiz karşılama imkanı sunar. Kredisiz ev, araba almayı mümkün kılmaktadır.

Vizyonevim Kimin? Vizyonevim Nedir?

Vizyonevim, İbrahim Kahraman tarafından Vizyonevim Gayrimenkul Otomotiv İletişim Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak kurulmuştur. İstanbul, Ümraniye’de kurulmuştur.

Vizyonevim Yöntemleri

Temelde üç çeşit yöntemi bulunur. Bunlardan ilki “Noter Teslim Tarihli” yöntemdir. Kişilerin aylık ödeme güçleri dikkate alınarak teslim tarihi noter huzurunda belirlenmiş bir tasarruf yöntemidir. Kişilerin tasarruf miktarları göz önünde bulundurularak oluşturulan gruplarla birlikte her ay 6 kişi belirlenerek ihtiyaçları karşılanır. Vizyonevim Nedir?

İkinci yöntem: “Kesin Teslim Tarihli Yöntem”. Kişilerin özellikle ev, arsa, araba gibi ihtiyaçları için tasarruf miktarlarına göre teslim tarihini ilk başvuru anından belirledikleri yöntemdir. Bu yöntemin en büyük avantajı, kişilerin teslim tarihini en baştan biliyor olmalarıdır. Vizyonevim Nedir?

Sonuncusu ise “Esnek Ödemeli Yöntem”dir. Aylık ödeme tutarınızı ve teslim alma tarihini kendinizin belirlediği yöntemdir.

Her üç yöntemde de faizsiz ev sahibi olmanız sağlanmaktadır.

Vizyonevim Katılım Şartları Nelerdir?

Vizyonevim yöntemlerinden herkes yararlanabilir. Herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Tasarruf ederek faizsiz bir şekilde hayallerine kavuşmak isteyen herkes için katılma şansı bulunmaktadır.

Vizyonevim Örnek Hesaplama Tablosu

Vizyonevim’in her bütçe için özel olarak düşünülüp hazırlanmış bir ödeme imkanı vardır. Genel olarak 4 paket halinde sunulan bu paketlerde yatırım tutarına göre aylık ödeme imkanı farklılıkları vardır. Aylık ödeme tutarınıza göre seçebileceğiniz paketlerde istediğiniz miktarda birikim yapabilmeniz mümkündür.  Bir bakıma kira öder gibi peşinatsız ev, araba, arsa almanız mümkün hale gelmektedir. Vizyonevim Nedir?

Vizyonevim Araba

Vizyonevim’in kendi bünyesinde bulundurduğu Vizyonarabam ile hayalinizdeki arabaya tasarruf ederek ve faiz ödemeyerek kavuşabilirsiniz. Yapacağınız küçük tasarruflar ile hayal gibi görünen araba sahibi olmak mümkün olmaktadır.

Vizyonevim Şubeleri ve İletişim

Vizyonevim ilk olarak İstanbul’da kurulmasından dolayı İstanbul’da 5 şubesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Ankara, Bursa, İzmir için şubelerimiz vardır. Çok yakında ise Diyarbakır’da yeni bir şubemiz açılacaktır. İletişim için kurumsal internet sayfamızı kullanabileceğiniz gibi telefon ile de bizlere ulaşabilirsiniz. Kurumsal internet sayfamıza bilgilerinizi bıraktığınız takdirde biz de sizleri arayabiliriz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim