Taksitle Ev

Taksitle Ev

0
2596

Taksitle Ev, Türkiye’de  çoğu kişinin hayalini kurduğu eve ulaşmak için cazip bir yöntem olarak kabul görüyor. Gayrimenkul  sektörü  son yıllarda büyümesinin yanı sıra,  dönem dönem  yaşanan inşaat malzemesindeki fiyat  artışı nedeniyle sıkıntılar yaşamaktadır. Bu nedenle özellikle konut alıcıları, artan konut fiyatları nedeniyle zorlanmaktadır. Kısacası ev almak, bu nedenle eskisi kadar ucuz ve kolay değil.

Ev Fiyatlarında  Hızlı Artış

Bu nedenle günümüzde ev almaya karar  ermek en az ev almak kadar güç bir iş.  Daha  önceki zamanlarda ev fiyatları nispeten alınıp satılacak fiyatlarda idi. Oysa şimdilerde  inşaat sektörünün de çeşitlilik anlamında, konut inşasında daha lüks ve daha akıllı ev sistemlerine yer vermesi  ile evler oldukça yüksek fiyatlardan alıcılara ulaşıyor. Buna benzer nedenlerden dolayı  standart bir dairenin fiyatı İstanbul’da ortalama 400 bin TL’den alıcılara ulaşıyor. Elbette, bu konutun sahip olduğu sosyal donatılar, metrekaresi ve lokasyonu gibi unsular da eklendiğinde satış fiyatı çok daha yüksek rakamlara ulaşıyor.Taksitle Ev

Kredi Oranları da Yükseldi! (Taksitle Ev)

Durum böyle olunca, ev almak isteyenler de  iki kez düşünmek zorunda kalıyor. Çünkü, yüksek fiyatlardaki konutları satın almak gerçekten çok zor.  Kişisel gelirinize  ek olarak finansman desteği için bankalardan alacağınız konut  kredisi, faiz ve masrafları ile geri ödeme konusunda herkes açısından ciddi bir sorun teşkil ediyor. Öte yandan banka ve faize bulaşmadan kişilere ev alma konusunda finansman  sağlayan kolay bir  ödeme yöntemi mevcut. Bu yöntem tasarrufa dayalı ödeme modelinden oluşan oldukça cazip ve kolay ödeme koşullarına sahip. Öyle ki, bu yöntemde ev almayı düşünen kişinin kendi ödeme gücüne göre taksit tutarlarını seçebiliyor.

Tasarrufa Dayalı Ödeme Modelinin Avantajı!

Peki, nedir bu tasarrufa dayalı ödeme modeli? Kısaca, kendi tasarruf ve ödeme gücünüze dayalı bir sistem diyebiliriz. Aynı zamanda bu sistemin kullanıcıya sağladığı bir çok yarar var: Mesela alacağınız evi kendiniz belirliyorsunuz, ödeyeceğiniz taksit sayısını kendiniz belirliyorsunuz, ödeyebileceğiniz rakama uygun taksit tutarı belirliyorsunuz. Ayrıca, tamamen faizsiz olan bu sistemde kişinin kredi puanı önemli değil ve ara ödeme uygulanmıyor. Öte yandan, peşinat ödemeden sisteme dahil oluyorsunuz ve belirleyeceğiniz aylık ödeme rakamları ile 24 ila 240 ay içerisinde hayallerinizdeki eve kavuşuyorsunuz.

Sistemden Nasıl Faydalanılıyor?

Tasarrufa dayalı ödeme modelinin sağladığı avantajlardan yararlanmak için ilk önce sisteme dahil olmanız lazım. Sistem olarak son derece güvenilir olan bu yöntem, çok sayıda kişinin ev sahibi olmasını sağlamıştır.Sistem temel olarak aylık kazancınız ve yapabileceğiniz tasarruf miktarına göre işliyor. Mesela, ödemelerden sonra evinizi teslim aldıktan sonra ise, kalan  taksitlerinizi aynı şekilde ödemeye devem ediyorsunuz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim