Kolayevim Nedir?

Kolayevim Nedir?

0
2642

Kolayevim Nedir?. Kolayevim kira öder gibi peşinatsız ev sahibi olmak isteynlere çok kolay bir yöntem sunuyor. Bu isteği olan bir çok kişiyi bir araya getirerek onların taksitleri ile her ay birine ev alacak şekilde organize sağlıyor. Kolayevim Nedir?. Bu organize için ise sadece organize ücreti talep ediliyor. Faiz talep etmeyen Kolayevim kişilerin daha uygun fiyatlarla ev sahibi olmasını sağlıyor.

Kolayevim Kimin? Kolayevim Nedir?

Kolayevim firması da Birevim firması güvencesinde olan bir firmadır. Birevim ortaklığı ile kurulan bir finansman firmasıdır.

Kolayevim Yöntemleri

Kolayevim kişilerin birikim yapamadığı durumlarda onların imdadına yetişen bir sistemdir. Bu sistemde bankaların uygulamış olduğu yüksek faiz oranlarından da feragat etmiş oluyorsunuz. Bu sistem ile kişiler araba ve ev ihtiyaçlarını taksit ödeyerek sahip olabiliyorlar. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen bir grup insanı bir araya getirerek onların birikimleri ile her ay bir kişiye ev almasına sağlayan bir organizasyon gibi düşünülebilir.

Kolayevim Katılım Şartları Nelerdir?

Kredisiz ev sahibi olmak isteyen kişilerde bankalarda olduğu gibi çokça detay aranmamaktadır. Çünkü bu sistemde kişilere önden bir ödeme yapılmıyor. Kişiler gelirlerine göre aylık ödemeler yapıyorlar. Bu yüzden bu sisteme katılmak isteyen kişilerde 18 yaşını doldurmuş olma ve Türk vatandaşı olma şartlarını sağlamak yeterli olmaktadır. Kolayevim Nedir?

Kolayevim Örnek Hesaplama Tablosu

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin bu sistemde en çok merak ettiği konulardan birisi ise ne kadar ödeme yapacaklarıdır. Kolayevim’de bankalarda olduğu gibi faiz sistemi uygulanmadığı için çok daha düşük tutarlar ödemiş oluyorsunuz. Örnek rakamlar konuşmak gerekirse, 160.000 TL’lik bir ev hayaliniz var ise bu tutara sadece organizasyon tutarı ekleniyor. 160.000 TL + 10.000 TL=170.000 TL . Bu tutarı 60 ay vade ile ödemek isterseniz de 170.000 TL/ 60=2.830 TL olarak ödeyebilirsiniz. Kolayevim Nedir?

Kolayevim Araba

Kolayevim evde olduğu gibi arabada da kişilere peşinatsız ve faizsiz finansman imkanı sağlıyor. Üstelik taksitle araba sahibi olmak isteyenler hem sıfır hem de ikinci el araçlarda bu imkandan faydalabiliyorlar. Kolayevim Nedir?

Kolayevim Şubeleri ve İletişim

Kolayevim hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için müşteri hizmetleri 444 98 82 numaralı telefodnan iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul, Adana,Ankara gibi bir çok ilde şubesi bulunmaktadır.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim