katılımevim||katılımevim

Katılımevim

Katılımevim sistemi ile dilediğiniz evi ya da arabayı kredisizpeşinatsıztaksitle ve vade farkı ödemeden sahip olabilirsiniz. Ev almanın faizsiz yolunu açan Katılımevim sistemleri ile dilediğiniz eve ya da arabaya SıralıHızlıSabit veya Esnek modellerden birine dahil olarak sahip olabilirsiniz.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, Türkiye ekonomisi, mevcut modellerde tasarruf ve faizsiz olduğunuz her yerde, kira yardımı ve vade farkı gibi ek maliyetler, bir ev veya arabaya para ödemeden sahip olmanızı sağlayan şirkettir. Peşin ödeme yapsanız da yapmasanız da, finansal gücünüze ve istediğiniz evin veya aracın sahip olduğu kapılara göre seçtiğiniz ödeme seçeneklerini seçebilirsiniz.

Eminevim, Fuzulev, Birevim,Tasarruf AŞ,Birikimevim,Kolayevim, Finansevim ve Hedefevim’den sonra Katılımevim, özellikle emlakta, faiz ödemeden, kredi kullanmadan ve taksitle ödeme yapmak istemeyenlere 4 farklı model sunuyor.

Sıralı model’de, istediğiniz evin fiyatına, ödeme süresine ve peşinat tutarına karar verirsiniz. Katılacağınız gruptaki evi veya arabayı alma tarihi noter huzurunda yapılacak çekilişe göre belirlenir. Özet olarak, çekilişe katılır ve sıranızı beklersiniz.

Hızlı model, taksit tutarlarınızı istediğiniz gibi yıllık bazda artırmanıza olanak sağlar. Bu sayede borcunuz daha kısa sürede sona ermekte ve hayalinizdeki evi daha erken aldınız. Satın almak istediğiniz evin maliyetini, taksit sayısını ve peşinatın tutarını siz belirlersiniz. Noter huzurunda piyango sonucu belirlenecektir.

Sabit model’de, satın almak istediğiniz evin teslim tarihi, ödeyeceğiniz sabit miktarlara göre belirlenir.

 Esnek model’de teslimat tarihiniz açık. Hayalinizdeki evi teslim etmeden önce ve sonra yapacağınız ödeme tutarı sizin tarafınızdan belirlenir. Ödeme kabiliyetinize göre ödeme yapabilir veya geçici ödemeler yapabilirsiniz. Şartlar ve koşullar, vadeyi belirlediğiniz esnek modelde tarafınızdan belirlenir.

Hayalini kurduğunuz eve ya da arabaya sahip olmak için web sitesinde ki araç ve konut kampanyalarını takip etmeyi unutmayın!

KatılımEvim ile Neler Alabilirsiniz?

Katılımcı sistemi tarafından önerilen modellere herkes katılabilir. Ev ve araca ek olarak, çeyiz ve okul ücretleri gibi ödemeleriniz için arazi, dükkan veya iş makinesi satın almanıza izin veren sistemden de yararlanabilirsiniz. Bunun için uygun teminat koşulu aranır. Bir evin sahibi olmak isteyen insanlar, ilk önce satın almak istedikleri evin fiyatını belirler. Aylık taksit tutarları belirlendikten sonra, ödemeler dahil edilen modele göre yapılır ve teslim tarihi geldiğinde, sahibi hayalindeki evin sahibi olur.

Sıralı model aracılığıyla bir örnek vermek gerekirse;

Peşinatınız olmadığını varsayalım, 150 bin TL değerinde bir ev satın almak ve aylık 1500 TL taksit ödemek istiyorsunuz. Bu ödeme koşulları sonucunda 100 kişilik bir gruba dahil oluyorsunuz. Her ay bu 100 kişi tarafından ödenen 1.500 TL taksit ile 1 kişinin konut fiyatı karşılanmaktadır. Sistem ayrıca kalan kişilerin erken evlerinde istedikleri evi satın almasına izin veriyor. ”

Katılımevim Avantajları

  1. Kredisiz bir ev veya arabaya sahipsiniz. Üstelik faizsiz ve vade farkı ödemeden.
  2. 10 ay ile 360 ay arasında bir süre seçebilirsiniz.
  3. Hayalinizdeki evi görür görmez ev, araba, arazi veya iş yeri.
  4. Satın almak istediğiniz evi veya aracı var, mevcut olanı değil.
  5. İstediğiniz zaman sistemden ayrılabilir, sözleşmenizi feshedebilir ve ödeme tutarlarınızı geri alabilirsiniz.
  6. Piyango noter huzurunda belirlenir.
  7. İpotek uygulaması, gruptaki insanlar arasında bir güven ortamı yaratılmasını sağlar.
  8. Taksit ödemelerinizi maddi zorluk dönemlerinde erteleyebilirsiniz.

Katılımevim Benzeri Hangi Firmalar Var?

Kredi çekmeden faizsiz, peşinatsız, taksitle ev ya da araba sahibi olabileceğiniz firmaların sayısı her geçen gün artmakta. Sektöre öncülük eden Eminevim’in ardından Fuzulev, Birevim, Katılımevim,Tasarruf AŞ ,Tasarrufevim, Birikimevim, Destekevim, Yasamevim, Finansevim ve Hedefevim sistemleri ile vade farkı ve faiz ödemeden konut ve araç sahibi olabilirsiniz

KatılımEvim gibi tasarruf ve birikime dayalı ev sahibi yapan sistemler hakkında yorumlarınızı ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim