Hedefevim Nedir?

Hedefevim Nedir?

0
2112

Hedefevim Nedir?.Gayrimenkul ile taşıt satın almak isteyenlere özel alternatif seçenekler sunabilen bir firma olan Hedefevim; taksitle ev almak isteyenler açısında önemli kazanımları beraberinde getirmektedir. Hedefevim Nedir?. Kendine has bir sisteme sahip olan firmanın; birbirleriyle aynı grup içerisinde yer alan bireylerin, birbirlerini finansal olarak desteklemelerini esas almaktadır. Bu durum elbette ki taksitle araba almak isteyenler açısından da geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hedefevim Kimin?

Aydın Holding bünyesinde yer alan Hedefevim; Muammer Aydın’ın öncülüğünde kurulmuştur. 1957 yılı itibariye Konya’da dünyaya gelen Muammer Aydın; 1982 yılında da Aydın İnşaat firmasını kurmuştur. Sonraki süreçte ise Hedefevim firmasını kurmuştur.

Hedefevim Nedir?, Hedefevim Yöntemleri

Kendine has bir siteme sahip olmasıyla ön plana çıkan firmamın serbest ödeme planı ve peşinatsız serbest ödeme planı gibi birbirinden farklı yöntemi bulunmaktadır. Şayet peşinatsız ev almak istiyorsanız; peşinatsız ödeme planını tercih edebilirsiniz. Yine avantajlı bir şekilde ev sahibi olabilmek için ise peşinatlı sisteme dahil olabilirsiniz.

Hedefevim Katılım Şartları Nelerdir?

Diğer finans sistemlerine benzer şartları sunan Hedefevim, 18 yaşını tamamlamış olan her bireyi ev sahibi yapmak noktasında bir hizmet sunmaktadır. Yine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bütün bireyler firmanın sistemine rahatlıkla dahil olabilmektedir. Hedefevim Nedir?

Hedefevim Örnek Hesaplama Tablosu

Firma bünyesine dahil olarak ev almak isteyenler; 60 kişi ile 240 kişi arasında değişen gruplara dahil olmaktadır. Ev sahibi olmayı isteyenler açısından hangi gruba dahil olunmuşsa; o gruba dair bir hesaplama tablosu karşımıza çıkacaktır.

Hedefevim Araba

Şayet firma bünyesinde araba almak istiyorsanız; firmanın size sunmuş olduğu ayrıcalıklı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Üstelik ön ödemesiz ve esnek geri ödeme planlarına dahil olarak da oldukça rahat bir şekilde araba sahibi olabilirsiniz.

Hedefevim Şubeleri ve İletişim

Taksitle ev alma konusunda talebi bulunanlar Hedefevim firmasıyla iletişime geçebilirler. Bu kapsamda firmanın iletişim telefon numarası; 444 70 98 iken faks numarası ise 444 70 89’dir. Firmanın açık adresi ise Atunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi, Numara 43 Üsküdar/ İstanbul’dur. Sadece ev almak isteyenler değil; araba almak isteyenler de bu firmayla iletişime geçebilmektedir.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim