finansevim||finansevim

Finansevim

Finansevim‘i tasarruf temelli bir finansal sistem olarak tanımlamak mümkündür. Bu sistemle, bir ev ya da araba almak isteyen insanlar, bankalardan kredi almadan dileklerini yerine getirebiliyorlar ve bunu yaparken de ekstra ücret, komisyon vb. Ödemek zorunda olmadıkları bir sistemdir finansevim.

Finansevim Nedir?

Finansevim, dünyanın birçok ülkesinde ülkemize ilgi duymadan uygulanan Tasarruflu Finansman sistemini uygulayan bir şirkettir. İnsanların alım gücünü kolaylaştıran sistemle, ihtiyaç sahiplerinin ev ve araç ihtiyaçlarını karşılamak için finansal destek sağlamaktadır

Finansevim Sistemi Nasıl Çalışır?

Sistemin 3 farklı fonlama modeli vardır. Bunlar: Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu ve Relax Fonu’dur.

Çekiliş Fonu: Bu modelde, ne kadar fona ihtiyacınız olduğuna, ne kadar taksitle ödemek istediğinize ve peşinat olarak mı ödeyeceğinize karar veriyorsunuz. Ardından fonun alındığı tarih, noterden önce yapılacak olan çekilişe göre belirlenir. O tarihte belirlediğiniz fonları kullanabilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Vade Ortası Fonu: Yine vadeli ortası fonda, ihtiyacınız olan tutarı, ödemeyi düşürüp ödemeyeceğinizi ve aylık olarak ne kadar taksit ödeyeceğinizi ve taksitleri ödemeye başlayacağınızı belirlersiniz. Taksit ödemesinden önce belirlenen tarihte kararlaştırılan fonları alacak ve kullanacak ve taksitlerinizi ödemeye devam edeceksiniz.

Relax Ödeme Fonu: Bu tür bir fonun bir ev arabası satın almak için kullanılan en farklı yöntem olduğu söylenebilir. Aşağıdaki gibi çalışır: ilk önce ihtiyacınız olan fon miktarına karar verirsiniz. Bu yönde bir sözleşme yapılır ve istediğiniz zaman istediğiniz miktarda ödeme yapmaya başlarsınız. Ödemeleriniz başlangıçta belirlenen fon tutarının% 50’sine ulaştığında, fon almaya hak kazanırsınız. Teslimattan sonra ödemeleriniz sabittir ve taksitlerinizi düzenli olarak ödemeye başlarsınız. Relax modelinde taksit ödemeyi istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

Finansmanımın yanı sıra, Türk halkının tasarruf alışkanlıklarına oranla, finans kurumum, hem altın hem de yabancı para ile Türk Lirası’na katılım sağlamaktadır.

Sadece ev ve araba almak için mi kullanılabilir?

Finansevim Türkiye’deki benzer kurumların aksine, sadece ev ya da araç alımlarınızı finanse etmeyecektir. Bunlara ek olarak, Umre’den eğitime, karadan düğüne kadar tüm ihtiyaçlarınızı finanse etmek için yanınızdayız.

Finansevim sistemine ev sahipliği yapmak isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki yorum bölümünde şikayet ve yorumlarını iletebilir ve merak ettikleri sorular sorabilir.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim