evimevim||evim evim

Evim Evim

Bugünün şartlarında, bir ev satın almak çok zorlaştı. Ortalama 200 bin ₺ ev Türkiye ve bu gelire de uygun, insanlar bankaları zorlamaya başladı. Ancak, konut kredisi için uygulanan faiz oranlarında bankaların yüzde 2 civarında seyahat etmeleri, evin maliyetinin neredeyse iki katı kadarı faiz anlamına gelir. Bu nedenle, yardım ve faizsiz ev sahipliği için kurulan sistemi, bankaları etkilemeden en kolay ve en uygun taksit fırsatlarıyla ev sahibi olmanızı sağlar.  Ödeme planlarına baktığınızda, 6 çeşit sistem görülür ve her çantaya ve her bütçeye uygun bir ödeme tablosu vardır. Peki Evim Evim tam olarak nedir?

Evim Evim Nedir?

Halk, altın gün olarak bilinen bir çekiliş sistemidir. Evim, faizsiz bir eve sahip olmak ve kira öderken taksit ödemek isteyenlerin ilk tercihi. 40, 60, 80, 100 ve 120 kişilik gruplarla kolayca ev sahipliği yapabilirsiniz.

Sistem Detayları

Aslında çok programlı bir sistemdir. İçinde 6 adet ödeme planı var ve ev almak isteyenler en uygununu tercih ediyorlar. Bunlar:

Çekilişli Sistem: Çekiliş yapılan bir sistemdir. Çekiliş sistemi , 40, 60, 80, 100 ve 120 kişilik grupları çizer. Noter huzurunda her ay bir çekiliş yapılır ve her gruptan bir kişi ev sahibi olur. Hangi gruba ödeme yapacağınız taksit ve vade sayısına bağlıdır.

Peşinatlı Sistem: Peşinatlı sistem Bir ev almak için bir miktar peşinat biriktirdiyseniz, kalanını taksitle ödersiniz. Peşinat sistemi, evin bir kısmını önceden, kalan kısmını da taksitle ödemenizi sağlar.Evim Evim

Vade Ortası Sistem: Bu sistem oldukça talep gören, peşinatsız ödeme sistemlerinden biridir. Vade Ortası Sistem ile belirttiğiniz vadeye ulaştığınızda ev sahibi olacaksınız ve kalan tutarı taksitler halinde ödeyeceksiniz. Örneğin; 150.000₺lık bir ev için 50 ay boyunca 3.000₺ taksit ayarladınız. Bu şekilde hesaplanırsa, 26. ayda evinde yaşamaya başlar ve kiraya ihtiyaç duymadan evinin parasını ödemeye devam eder.

Düşük Taksitli Sistem: Düşük taksitli sistem 120 kişilik gruplara daha uygun taksit miktarı verilmektedir. Her ay noter huzurunda yapılan çekiliş sonucu bir kişi ev sahibi olur.

Sabit Yardımlı Çekilişli Sistem: Ev sahibi olmaya başladığınız taksit ödemelerinde istediğiniz zaman taksit tutarını düşürebilir ve artırabilirsiniz. Durumunuza göre değişen bu sistemde, bir süre sonra noter aracılığıyla yapılan çekilişe ev sahipliği yapacaksınız.

Değer Artışlı Sistem: Değer artışlı sistem gayet şeffaf bir sistemdir. Belirli miktarda peşinat vererek faizsiz taksit öderken yapılan çekilişlerde ev sahibi olabilirsiniz.Evim Evim

Evim Evim Araba Alma

Araba sahibi olmak isteyen insanlar banka çıkarlarına katılmak istemiyorlar. Neredeyse ikiye katlanan faiz oranları ve yüksek geri ödeme tablosu, bireylerde zorlu süreçlere neden olmaktadır araba çekilişi ile kolayca bir arabaya sahip olabilirsiniz. Ev alım sisteminde yapılan ve gerçekleştirilen aynı işlem araç sistemi için de geçerlidir. Her ay bir kişi aracın sahibi olur.Evim Evim

Evim Ev sistemime ev sahipliği yapmak isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki yorum bölümünden şikayetlerini ve yorumlarını gönderebilir ve merak ettikleri sorular sorabilir.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim