Doğruevim Nedir?

Doğruevim Nedir?

0
3688

Doğruevim Nedir?. Ev sahibi olmak isteyen fakat bunun için para biriktirme imkanı olmayan kişiler genellikle banka kredilerini tercih edebiliyorlar. Doğruevim Nedir?. Fakat banka kredileri çok yüksek faizler ve masraflar talep ediyor ve ipotek, kefil gibi konular söz konusu olabiliyor. Bu yüzden bankaların bu durumlarından dolayı bankalardan kredi kullanmak istemeyenler için Doğruevim hiçbir faiz talep etmeden kişileri ev sahibi yapıyor.

Doğruevim Kimin?

Kredisiz ev sahibi olma imkanı sağlayan Doğruevim yönetim kurulu başkanı Osman AVCIL ’dır.

Doğruevim Yöntemleri Doğruevim Nedir?

Doğruevim ev almak isteyen kişilerin güçlerini birleştiren bir iş birliği sağlayan aracı firmadır aslında. Birden çok ev sahibi olmak isteyen kişileri bir grup oluşturarak taksit ödeme şartı ile her ay ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Her ay gruptaki bir kişiye istediği bir ev satın alınıyor. BU sıra ise kura ile belirleniyor. Her ay çekilen kura ile ev sahibi olacak şanslı kişi seçiliyor.

Doğruevim Katılım Şartları Nelerdir?

Doğruevim sistemine katılmak için bankalarda arandığı gibi teferruatlı şartlar aranmıyor. Başvuruda bulunacak olan kişilerin ilk olarak 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu kişilerin aynı zamanda Türk vatandaşı olma şartı da bulunmaktadır. Bu şartları sağlayan kişiler gelirlerinin el verdiği oranda katılımda bulunabilirler.

Doğruevim Örnek Hesaplama Tablosu

Faizsiz ev almak isteyenlere bir yöntem sunan Doğruevim yüksek meblağlarda faizler talep etmiyor. 200.000 TL tutarında bir ev almak istiyorsanız bu tutara sadece firmanın belirlemiş olduğu bir miktar organizasyon masrafı ekleniyor. Hesaplayacak olursak, 200.000 TL+12.000 TL=212.000 TL. Gelirinize göre vade sayınızı belirleyebiliyorsunuz. 120 ay vade yapmak isterseniz 212.000 TL/120= 1.766 TL aylık taksitler olacak şekilde hesaplanabilir.Doğruevim Nedir?

Doğruevim Araba

Doğruevim finans sağlayan diğer firmalara rağmen şu an sadece ev sahibi olmak isteyenlere destek sağlıyor. Ev sahibi olmak isteyenlere finansman sağlayan Doğruevim araba konusunda şu anda bir destek hizmeti sunmuyor.

Doğruevim Şubeleri ve İletişim

Doğruevim’in şu anda tek şubesi bulunuyor. BU şubesi Elazığ’da İzzetpaşa mahallesinde bulunuyor. Hizmet almak isteyenler için telefondan iletişime geçerek bilgi alma imkanı bulunuyor. Telefonla iletişim için 0 (850) 557 10 23, 0 (424) 233 23 23, 0 (532) 233 23 23 numaralarından arama yapabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim