Çözümtasarrufta Nedir?

Çözümtasarrufta Nedir?

0
2812

Çözümtasarrufta Nedir?. Çözümtasarrufta bankalar haricinde faizsiz finansman sağlayan bir firmadır. Ev sahibi olmak isteyen birden fazla kişinin bir araya gelerek bir nevi yardımlaşarak ev almalarına yardımcı olan sistemi yürüten bir firmadır. Çözümtasarrufta Nedir?. Çözümtasarrufta kişiler ev sahibi olmak için başvuru ve aylık ödemeler ile her ay o grupta bulunan bir kişi ev sahibi oluyor.

Çözümtasarrufta Kimin?

Veysel Mert tasarruf yöntemi ile kişileri ev sahibi yapan sistemin kurucularından biridir. Veysel Mert sadece ev sahibi olmak isteyenler için değil kişilerin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışmaya devam ettiklerini söylüyorlar.

Çözümtasarrufta Yöntemleri? Çözümtasarrufta Nedir?

Çözümtasarrufta kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı finansman hizmeti sunmaktadır. Sadece bireysel kişilere değil ticari kişilere de finansman desteği sağlıyorlar. Özellikle bireysel kişilerin ev almak için talepleri oldukça yoğundur. Ev almak isteyen kişilerin bir topluluk oluşturarak her ay ödeme yapmaları gerekiyor. Bu gruplardaki kişi sayısı ile vade süresinin eşit olması önemlidir. Çözümtasarrufta bu organizasyonu sağlamaktadır.

Çözümtasarrufta Katılım Şartları Nelerdir?

Çözümtasarrufta ile kira öder gibi peşinatsız ev sahibi olmak isteyen kişilerin sahibi olması gereken bazı kriterler olması gerekiyor. Bu kriterler bankalarda olduğu gibi çok teferruatlı değildir. Türk vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak bu kriterleri tamamlamak için yeterlidir. Çözümtasarrufta Nedir?

Çözümtasarrufta Örnek Hesaplama Tablosu

Çözümtasarrufta aracılığı ile ev almak isteyen kişilerde taksitlerin tutarı ve ödeme şekli merak uyandıran konulardan biridir. Basit bir hesaplama yapmak gerekirse, satın alacak olduğunuz evin tutarı ve organizasyon masrafının toplanması ve seçmiş olduğunuz vade sayısına bölünmesi ile ödeyeceğiniz aylık tutar ortaya çıkmaktadır. Satın alacağınız evin tutarının 180.000 TL olduğunu düşünelim. 180.000 TL+10.000 TL= 190.000 TL, 190.000 TL/60= 3.166 TL aylık ödeme olarak ortaya çıkar. Çözümtasarrufta Nedir?

Çözümtasarrufta Araba

Taksitle araba sahibi olmak isteyen fakat bankaların yüksek faizlerinden kurtulmak isteyen kişiler için Çözümtasarrufta evde olduğu gibi arabada da finans desteği sağlıyor. Hem ikinci el hem de sıfır araçta sunduğu bu hizmet aynı ev isteminde olduğu şekilde yürütülmektedir.

Çözümtasarrufta Şubeleri ve İletişim

Çözümtasarrufta hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 444 2 296 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim