Birikimevim

Birikimevim

Birikimevim, özel sistemler sunan, faizsiz ev sahibi olmak isteyenlere faizsiz ev sahipliği yapan firmalar arasındadır. Sundukları avantajlar, bir organizasyon ücreti ödemeniz ve sizi uygun bir fiyata ağırlayabilmenizin dikkatini çekmektedir. Birikimevim.

Herkesin kolayca başvurabileceği bir sisteme sahip olan şirketin, uzun yıllara dayanan gayrimenkul tecrübesiyle dikkat çektiği görülmektedir. “Hep Birlikte Geleceğimizi Biriktiriyoruz” sloganıyla yola çıkan şirket, ülkemizin her noktasında hizmet verdiği gerçeğiyle dikkat çekiyor. Birikimevim.

Birikim Evim Nedir?

Birikim Evim, sektördeki diğer şirketler gibi, faiz ve vade farkları ödemeden ev satın almanıza yardımcı olan bir şirkettir. Bu hizmeti sunarken, ilk önce size uygun olan faizsiz ev çözümleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Daha sonra onlarla bir sözleşme imzalar ve şirketin bir parçası haline gelirsiniz. Size uygun olanı seçmeden şirkete güvenmeniz gerekir. Güveninizi sağlamak için dikkatlice çalıştıkları da görülebilir. Şirketle bir anlaşma yaparak, sadece evler değil, iş ve emlak da satın almak mümkün.

Birikim Evim Güvenilir Mi?

Birikim Evim güvenilir midir? Sorusuna karşılık şu cevabı verebiliriz ,Birçok grup şirketinin bir araya gelmesiyle oluşan, bu anlamda güvenilir bir noktada olduklarını söylemek doğru olacaktır. Şirket yapısıyla ilgili tüm bilgileri şeffaf bir şekilde paylaşan ve verileri net bir şekilde sunan şirket ile iletişime geçerek güvenilirliklerini test etmek mümkündür.Birikimevim

Bu tür sistemlerdeki ilk detay, ülkemizde ele alınması gereken şirketin güvenilirliğidir. Şirket size güven vermiyorsa, alışveriş yapmak konusunda huzursuz hissetmeniz doğaldır. Bu noktada Birikim Evim, müşterilerine tüm detayları ile güvenli bir yapı sunduğunu ispatlayarak dikkat çekiyor.Birikimevim

Evim Faizsiz Ev Çözümleri Nelerdir?

Birikim Evim, müşterilerine gayrimenkul satın almak için üç farklı seçenek sunar. Sabit Sistem, Erken Teslimatlı Sistem ve Serbest Sistem isimli yöntemlerden birini tercih ederek dilediğiniz bedeldeki evi satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Sabit Sistem yöntemiyle başvuru yapıldıktan sonra, satın alınacak ev, noterden önce yapılan çekilişe göre belirlenir. Bu çekiliş ile evin alım tarihi de belirlenir. Herhangi bir peşinat ve ara ödeme olmadan kendi belirleyeceğiniz limitler dahilinde bir ev sahibi olmak mümkündür.

Erken teslimat sistemiyle hızlı bir şekilde evinizin olması amaçlanmaktadır. Konut fiyatı ve ödeme süresi belirlendikten sonra, evi alacağınız tarih, noterden önceki çekiliş ile belirlenir. Teslimattan sonra, ödeme limitini artırarak borcunuzu çabucak sona erdirebilirsiniz.

Ücretsiz sistem müşterilere birçok açıdan büyük kolaylık sağlıyor. Teslim tarihi gibi ödemenizin ayrıntılarını belirleme şansınız var. İsterseniz geçici ödeme yapabilirsiniz, taksitlendirmeyi istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Evin fiyatına göre satın almak istediğiniz teslim tarihi de görünecektir.

Birikim Evim’in Organizasyon Ücreti Ne Kadardır?

Birikim Evim sistemine dahil olanlar, hiçbir şekilde faiz veya vade farkı ödemek zorunda kalmayacaklar. Ancak, müşteriler alacağı evin bedeline göre belirli bir organizasyon ücreti ödemek zorundadır. Bu bedel, firma tarafından tercih edilecek evin fiyatına göre talep edilecektir. Bu fiyatın% 7 ila% 13’ü arasında değişmektedir. Bankalardan kredi kullanıldığında ödenecek faiz oranına göre çok uygun bir oran olarak kabul edilebilir.Birikimevim

Birikim Evim’in Avantajları Nelerdir?

Birikim Evim’e katılanların unutmaması gereken detay, bu şirketin birçok avantaja sahip olması. Kredi masraflarını ödemeden, kredi notunuzu görmezden gelmeden ve faiz ödemeden ev sahibi olmak mümkündür.

Bu şekilde, herhangi bir kira ödeneği, geçici ödeme veya peşin ödeme ödemek zorunda değilsiniz. Kendinizi belirleyeceğiniz taksit tutarlarıyla ucuz bir ev sahibi olabilirsiniz. Paranız olursa, erken ödeme yaparak borcu erken bitirme şansına sahip olacaksınız.Birikimevim

Kredisiz, Faizsiz, Taksitle ve Peşinatsız Ev Sahibi Olunur Mu?

Bütçenize uygun taksitlerle banka kredisi ödemeden, peşinat ödemeden ve kira ödemesi yapmadan ev sahibi olmak mümkündür.Birikimevim

Merak, diğer konut finans şirketleri ve Birikim Evim hakkındaki yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim