Birevim

Birevim Nedir?

Birevim , faizsiz çözümler sunan ve ev sahibi olmak isteyen müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmeye hizmet eden bir şirkettir. Arazi, işyeri ve ev dışındaki araçları satın almak isteyenler, onlar için en uygun modeli seçmelidir.Ancak, daha yüksek ödemeler, daha fazla taksit, faiz ve diğer farklılıklar için para ödediğinizde, bir ev istiyorsanız, her ay başkasının evine kira ödemeye devam edersiniz. Kendi evine taşınmanın zamanı gelmedi mi?

Birevim ile 4 adımda ev sahibi olabilirsiniz.

1. 100 Bin, 200 Bin, 300 Bin veya daha fazla. İlk önce satın almak istediğiniz evin fiyatını belirleyin.

2. Her ay ne kadar ödemek istediğinizi bize söyleyin ve size en uygun seçenekleri sunmasına izin verin.  5-6 yıl yerine 10’dan fazla taksit alabilirsiniz. Üstelik tamamen faizsiz, vade farklı değil.

3. Evinizi satın alma zamanı geldiğinde. En uygun teslim tarihi seçtiğiniz yöntem ve ödeme planına göre belirlenir.

4. Son teslim tarihiniz sona erdiğinde, yalnızca evinize taşınmalısınız.

Bir Evim Olsun

Bir ev almaya gelince, “Ev almak kim, ben kim?”  diyenlerdenseniz Birevim tarafından sunulan özel tekliflerle, ev almak artık çok kolay. İşte size ev sahipliği yapacak on avantaj.Birevim‘de ev almak isteyenler için peşinat yükümlülüğü yoktur. Yüksek taksit yok. Faizi, vade farkını veya maliyeti artıran hiçbir kira yardımı uygulaması yoktur. Satın aldığınız evin değeri ne olursa olsun siz ödersiniz.

• Türkiye’nin Birevim‘de nerede olursa olsun ev sahipliği yapabilirsiniz. Üstelik istediğiniz evi istediğiniz yerden satın alabilirsiniz.

Birevim‘de 10 yıla veya 10 yıla kadar taksit alabilirsiniz. Kısacası, aylık taksitleri siz belirlersiniz.• Evinizi tüm taksit yöntemlerinden daha ucuz hale getirebilirsiniz.

• Ev borcunu gereğinden kısa sürede bitirirsiniz. Bu büyük avantaj sadece Birevim‘de var.

• Diğer taksit yöntemleriyle karşılaştırıldığında, Birevim‘deki yeni evinizi daha kısa sürede satın alabilecek ve taşıyabileceksiniz.

• Düşük gelirli, orta gelirli veya yüksek gelirli olabilirsiniz. Sorun değil! Birevim‘de herkes en uygun ev sahibi olabilir.

Birevim peşinat ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Peşinat ödemeden evi de barındırabilirsiniz.

Birevim, müşterilerinin isteklerine her zaman önem verir. Taksitlerinizi değiştirebilir, ihtiyacınız olduğunda evinizin değerini artırabilir veya azaltabilirsiniz. Taksitlerinizi ödemekte zorlanıyorsanız, taksitlerinizi gelecekte ödeme yapmadan alabilirsiniz.

• Bir ev güvenlidir. Her müşterinin haklarını, uyguladığı garanti yöntemleriyle korur. Birevim‘de güvenli bir ev sahibi olabilirsiniz.

• Ev sahipleri evlerinden memnun ve mutludurlar ve kendilerini ayrıcalıklı hissederler. Birevim% 100 müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Bir evin olmasını istiyorsanız, sizi ağırlayacak 3 yöntem vardır. Birevim‘in eşsiz yöntemlerinden birini seçerek ev sahibi olabilirsiniz.

Sıra Tespitli Yöntem

Evin sıra belirleme yöntemiyle sahip olma seçeneğinden yararlanmak isterseniz, evinize alacağınız tarih, noter çekilişiyle yapılacak sıra belirlemesi ile belirlenir. Eğer belirlenen yöntemle isterseniz peşinat ödeyemezsiniz. Kendi taksit tutarınızı seçebilirsiniz. Bu yöntem, kısa sürede herhangi bir ilgi veya başka fark olmadan bir ev sahibi olmanızı sağlar.

Serbest Planlı Yöntem

Serbest Planlı yönteminden yararlanarak bir ev sahibi olmak istiyorsanız, evinizi almak istediğiniz zamanı, serbestçe kendiniz belirleyebileceğiniz ödeme miktarına göre özelleştirebilirsiniz. Serbest planlanmış bir metoda ev sahipliği yapmak istiyorsanız, her şey cebinize göre sizin takdirinize kalmıştır.

Konut Değer Endeksli Yöntem

Konut değeri endeksli yöntem seçeneği, noter çekilişinden sonra yapılacak olan emir belirleme yönteminde olduğu gibi belirlenir. Teslim tarihi, konut değeri endeksli yöntem seçeneğine ulaştığında, evinizin konut değeri korunur. Zira her ay Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’ndan alacağınız düzenli olarak yayınlanan ev fiyat endeksine göre ayrıca evin değerini de arttırıyor. Bu sayede evinizi teslimat tarihinde değeri yüksek bir şekilde alacaksınız. seçtiğiniz yöntemle ev sahibi olmak için nasıl başvurabilirsiniz? Formu  web sitesinden doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizi en kısa sürede arayacak, tüm sorularınıza cevap verecek ve size özel çözümler sunacaktır. Veya 444 23 53 numaralı telefondan detaylı bilgi hattını arayabilir ve müşteri temsilcileriyle canlı olarak tanışabilir ve ev sahibi olmak için ilk adımı atabilirsiniz.  Şikayetleri ve Yorumları hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki mesaj bölümünden gönderebilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim