birarabam

Birarabam  Sistemi Nedir?

Günümüz koşullarında, bir arabaya sahip olmak, bazıları için bir rüyanın ötesine geçemez, bazıları için olmazsa olmaz hale gelmiştir. Para biriktiren veya nakit ödeme kabiliyetine sahip kişiler, hayal ettikleri araca sahip olabilirken, taksitle araç satın almak isteyenler vade farkı veya faiz ödemek zorunda kalabilir. Türkiye’de bir araba sahibi olmak isteyenler, Birarabam’ ın vade farkını ve faiz ödemelerini gerçek bir şans olarak gören herkes için en küçük taksitlerle ve 0 km veya 2 ödeme yapmadan 80 aya kadar opsiyon vadeleri için ek masraflarla araba almayı salıyor.

Araba sahibi olmak isteyen birçok insan var. Bu talebi gerçekleştirmek için nakit ödeme kabiliyetine sahip olanlar kolayca istedikleri araca sahip olabilirler ve bunu taksitle almak isteyenler, faiz ve vade farkı gibi ek masraflara katlanmak zorundadır. Kurulduğu günden bu yana çok sayıda insanı inşa eden Birevim şirketinin bir iştiraki olan , küçük taksitler ödeyerek ve 80 aya kadar taksit ödeyerek arabalarını gerçekleştirmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor.

Birarabam nedir?

“Bir evin olsun” istiyorsan sloganı ile kurulduğu günden bu yana Türkiye genelinde çok sayıda kişiyi faizsiz ve peşinatsız bir şekilde ev sahibi yapan Birevim,  Birarabam  markası ile “Bir evin olsun” sloganı ile hizmet vermektedir. Sıfır Faiz ile 80 aya kadar taksit olanağı sunumaktadır.  Sahip olacağınız otomobili size 0 faiz ve küçük taksitlerle herhangi bir ek ücret ödemeden kullanma imkanı sunan Birarabam, benzersiz yöntemleri sayesinde 80 aylık taksitler almış olsanız bile borcunuz beklenenden önce sona erdirebilirsiniz. Nerede olursanız olun, Türkiye’de ikinci el araba veya 0 kilometre alabilirsiniz.

SIFIR PEŞİNAT İLE ARABA ALMAK

Birarabam sistemine dahil olan kişiler, faiz ve vade farklarını bütçelerine göre ödemeden kendi arabalarına sahip olabilirler. Mevcut kampanyalar sayesinde Birarabam.com adresinden ya da müşteri temsilcilerinden öğrenebileceğiniz, peşin ödeme yaparak, peşin ödeme yapmadan sisteme katılabilirsiniz. Birevim iştiraki olan Bir arabam’ın ana avantajları:

  • Faiz, vade farkı veya diğer farkları ödemezsiniz.
  • Taksit sayısını ve miktarını bütçenize göre belirlersiniz.
  • Borcunuz beklenenden erken sona eriyor.
  • Peşinatsız olarak sisteme katılabilirsiniz.
  • Aracınızı taksit yöntemlerinden daha ucuza alabilirsiniz.
  • İstediğiniz arabayı Türkiye’nin herhangi bir yerinden satın alabilirsiniz.

Birarabam’a ek olarak, Eminevim ve Fuzulev sistemlerinin bağlı ortaklıkları olan Emin Oto ve Fuzul Oto’dan da yararlanabilirsiniz.

Güvenilir bir sistem midir?

Birarabam’ın güvenilir olup olmadığı hakkında birçok soru var. Doğru hizmet veren her şirkette olduğu gibi, az sayıda olumsuz görüş olduğu görülmektedir. Bunu doğal olarak karşılamakta fayda var. Aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanarak sistem hakkındaki yorum ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim