Vakıfevim Nedir?

Vakıfevim Nedir?

0
4080

Vakıfevim Nedir? Vakıfevim, faizsiz ev sahibi olmak isteyenlere hizmet veren bir finansman firmasıdır. Bu sistemde bankalara ödenen yüksek faizleri ödemek zorunda değilsiniz. Aylık yaptığınız ödemeler ile birikim yaparsınız ve istediğiniz evi satın alabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Hatta yapılan kuralar ile şanslı olanlar paralarının birikimlerini beklemeden de ev sahibi olabiliyorlar.

Vakıfevim Kimin?

Vakıfevim, ev almak, araba almak isteyenler için taksitli ödeme imkanı sunan başarılı bir finansman firmasıdır. Bu başarılı firmanın yönetim kurulu başkanı Yusuf Turan’dır.

Vakıfevim Yöntemleri,Vakıfevim Nedir?

Vakıfevim kredisiz ev almak isteyenlerin gücünü birleştiren bir sistemdir. Belli gruplar oluşturulmaktadır. Bu gruplar içerisindeki kişi sayısı ödenen vade sayısına eşit olması gerekmektedir. Böylelikle her ay bir kişinin adına ev satın alınır ve kişiye teslim edilir. Sonuç olarak da vade bittiğinde grupta bulunan herkes istediği eve kavuşmuş olur.

Vakıfevim Katılım Şartları

Faizsiz ev kredisi kullanmak isteyen kişilerin sahip olması gerek tek şart Türk vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmaktır. Bunun dışında aylık ödemeler kişilerin ödeme gücüne göre belirlendiği için belirli kazanç ve sınırlar yoktur. Vakıfevim Nedir?

Vakıfevim Hesaplama Tablosu

Vakıfevim firması aracılığı ile ev sahibi olmak isteyen kişilerin aylık taksitlerini toplam ödeyecekleri tutarı hesaplaması için çok kolay bir yöntem mevcuttur. Bunun için sadece satın alacakları evin tutarını ve firmanın organizasyon için talep ettiği tutarı öğrenmeleri yeterli olacaktır. Örnek vermek gerekirse; 150.000 TL’lik bir ev organizasyon payı 9.000 TL olarak düşünecek olursak. 150.000TL+9.000 TL= 159.000 TL. 159.000 TL vade sonunda toplam ödemiş olacağınız tutarı gösterir. Vade sayınızı da kendiniz belirleyebiliyorsunuz. 60 ay vade ile ödenecek olan 159.000 TL’nin aylık taksitleri ise 159.000 TL/ 60=2.650 TL olarak hesaplanabilir. Vakıfevim Nedir?

Vakıfevim Araba

Vakıfevim ev sisteminde olduğu gibi araba sahibi olmak isteyenlere de taksitle ödeme imkanı sunmaktadır. Taksitli olarak belirli bir vadede almak istediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Ne zaman araba alımı gerçekleştireceğinize ise noter huzurunda yapılan çekiliş ile karar verilmektedir.

Vakıfevim Şubeleri ve İletişim

Vakıfevim ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey için 444 2853 numaralı telefona ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 8 ayrı bölgede şubesi bulunmaktadır.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim