Tasarruflaev Nedir?

Tasarruflaev Nedir?

0
2962

Tasarruflaev Nedir?. Türkiye’de ev, arsa, iş yeri gibi farklı gayrimenkullerin en uygun şekilde sahip olunmasını sağlayan bir sistemdir. Tasarruflaev Nedir?. Ev sahibi olmak isteyen insanlar farklı tasarruf yöntemleri ile faizsiz, vade farksız bir şekilde alım yapabiliyor. Türkiye’nin her yerinde istediğiniz satılık herhangi bir gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. Kişilerin ödeme durumlarına uygun bir ödeme imkanı sunarak isteyenleri peşinatsız ev sahibi yapıyor. Ayrıca ev sahibi olmak isteyenler kira öder gibi peşinatsız ev sahibi olabilirler.

Tasarruflaev Nedir? Tasarruflaev Kimin?

Faizsiz ve tasarrufa dayalı bir finans sektörü olan tasarruflaev Birevim’in alt markasıdır. Kendine özgü fikir ve eser haklarını Birevimin tasarruf yöntemlerinden almıştır.  Gayrimenkul sahibi olmak isteyenlere faizsiz ve tasarrufa dayalı şekilde sahip olmalarına yardımcı olan sistem tasarruflaev ile mümkündür. Tasarruf Neden Yapılmalıdır?

Tasarruflaev Yöntemleri

Tamamen faizsiz ve hiç fark ödemeden gayrimenkul sahibi olmak isteyenler için tasarruflaev farklı yöntemler sunmaktadır. sıra tespitli tasarruflaev, sıra tespitli tasarrufla ev versiyonu 2, serbest planlı tasarruflaev, konut değer endeksli tasarruflaev gibi yöntemlerden kendinize en uygun olanı seçip ev sahibi olabilirsiniz.Tasarruf Neden Yapılmalıdır?

Tasarruflaev Katılım Şartları Nedir?

Tasarruflaev ev sahibi olmak isteyen herkes için tasarruf yöntemleri kullanarak büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kişilerin aylık gelirleri miktar olarak düşük, orta veya yüksek olsa bile bir fark oluşturmayacaktır. Ev sahibi olmak isteyen bütün vatandaşlara hizmet sunmaya hazırdır. Kiradan kurtulmak isteyenler için oldukça ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Tasarruf Neden Yapılmalıdır?

Tasarruflaev Örnek Hesaplama Tablosu

Tasarruf ve faizsiz ev almak isteyenler başvuru yaptıktan sonra aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarı belirlenir. Belirlenen taksit tutarı kendi bütçenize göre ayarlanması ise size bağlıdır. Peşinat vererek taksit tutarınızı düşürebilirsiniz. Ayrıca ara ödeme de yapıp taksitlerini biran önce bitirebilirsiniz. Ev almak için ödeme planı ve vadeye bağlı olarak bir gruba dahil olursunuz.Tasarruf Neden Yapılmalıdır?

Tasarruflaev Araba

Tasarruflaev in sunduğu diğer bir imkanda araba alımıdır. Peşinat vermeden kolaylıkla araba sahibi olmak istiyorsanız tasarruflaev ideal bir seçenek olacaktır. Üstelik faizsiz ve tasarruf sistemini yine araba alırken de yararlanacaksınız. Peşinat vermek istediğiniz takdir de arabanızı daha erken alıp borcunuzu erken bitirebilirsiniz.Tasarruf Neden Yapılmalıdır?

Tasarruflaev Şube Ve İletişim

Tasarruflaev şubelerini internet sitesi üzerinden size en yakın olan şubeyi görebilir aynı zamanda iletişim numarasını arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde faizsiz ve tasarruf ile gayrimenkul sahibi olmak istiyorsanız tasarruflaev tercih edebilirsiniz. Tasarruf Neden Yapılmalıdır?

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim