Tasarruf AŞ

Tasarruf AŞ

Tasarruf AŞ kiracıların benzersiz tasarruf planları ile ev sahibi olmalarına yardımcı olur. Tasarruf Grubu nedir, incelemeler, şikayetler ve sistemlerin detayları iletilir.

Konut ihtiyacını karşılamak, tasarrufları varsa bunları kullanmak veya bankalardan kredi alarak bir ev satın almak isteyen aileler. Bu noktada, sektörün gelişmesiyle birlikte, faiz veya faiz ödemeden ev sahibi olmak mümkündür.

Bu sektörde uzun yıllara dayanan deneyim çatısı altında oluşturulan yapı ile Tasarruf AŞ, müşterilerine sunarak hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Bunu başarmak için farklı çözümler ve finansal seçenekler sunar. Onlarla iletişim kurarak, istediğiniz fiyata bir ev seçerek kolayca bir evin sahibi olabilirsiniz.

Tasarruf AŞ Sistemi Nedir? Alternatif Ev Alma Modeli – Tasarruf AŞ

Tasarruf, kelimenin tam anlamıyla, insanların para kazanmak için gelirlerinin belirli bir bölümünü kenara koymaları anlamına gelir. Ancak, değişken ekonomik nedenlerden dolayı, bu küçük tasarruflara sahip bir eve sahip olma şansı çok düşüktür.

Aracı bankaların müşterilerinden alınan yüksek faiz oranlarını ödemek doğru bir seçim değildir. Tasarruf AŞ Bu anlamda, sektördeki diğer rakiplerde olduğu gibi, başvuranlar finansal seçeneklerle konut, araba ve arsa satın alabilirler. Bu anlamda, başvuru sahiplerine sözleşmeyi imzaladıktan sonra yatırım yapma fırsatı verilir.

 Sistemine Ait Planlar

Tasarruf sistemine dahil olmak isteyenler için şirket iki farklı plan sunuyor. Bireysel Tasarruf Planı ve Grup Tasarruf Planı.

Bireysel tasarruf planına girmek isteyenler öncelikle satın almak istedikleri evin değerini belirlemelidir. 500 bin TL ile 100 TL arasında seçim yapmalısınız. Önceden ödeme yapabilirsiniz ya da değil. Aynı geçici ödemeler için de geçerlidir. Ödeme kabiliyetinize bağlı olarak ve ne zaman ev yapacaksınız belirlenir.

Grup Tasarruf Planı seçeneğiyle, ilk seçenek temel olarak aynı amaca hizmet eder. Bu sistem tercih ettiğiniz birkaç gruba sahiptir. 24 ila 247 kişi arasında seçim yapabilirsiniz. Erken Dağıtım sistemi ile noter huzurunda her ay 6 kişi belirleniyor. Bu sistemle mümkün olan ilk ayda ev sahibi olma şansına sahipsiniz.

Sistem Güvenilir mi?Tasarruf AŞ

Sisteme girenlerin güvenini sağlamak için şirket, detaylara özel önem veriyor. Tüm sözleşmeler, iflasa karşı HDI Sigorta garantisine dahil edilmiştir. Bu şekilde, aynı grupta sizinle biri iflas ettiğinde güvende oluruz.

Ayrıca, sistemin güvenilirliğini sağlamak için, borcun sona ermesinden önce teslim edilen evler, satılamaz terimi eklenerek insanlara ulaştırılmaktadır. Bu şekilde, hiç kimse evi borç sona ermeden önce satamaz ve başkalarının mağdur olmasına neden olamaz.

Tasarruf AŞ Organizasyon Ücreti

“Hayal Kur, Adım At ve Kazan” sloganıyla müşterilerine gerekli hizmeti vermeye çalışır. Tabii ki, bu hizmeti sunan diğer şirketler gibi, kesin bir kazanç bekliyorlar. Bu konuda net bir bilgi bulunmamakla birlikte, sektördeki diğer şirketlerle aynı organizasyon ücretlerini aldıkları tahmin edilmektedir.Tasarruf AŞ

Yeni kurulan bu sektörde, ortalama organizasyon ücretleri% 4 ile% 14 arasında değişmektedir. Bu farkın nedeni satın alınacak evin fiyatı ve ödeme süresinin uzunluğu olacaktır.

Sisteminin Avantajları?

Tasarruf AŞ Şirket, sisteme dahil edilecekler için birçok avantaj sunmaktadır. Uzun vadede, belirlenen evi küçük ödemeler yaparak alabileceksiniz. Her türlü bütçeye hitap eden sistemler sayesinde, her gelir grubundan insanlar faiz ve vade farkları ödemeden bu sistemi barındırabilir. Bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, şirketle yakın bağlantı kurmalısınız. TASARRUF YÖNTEMLERİ İLE TASARRUFUNUZU DEĞERLENDİRİN.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim