Sabırevim Şubeleri ve İletişim

Sabırevim Şubeleri ve İletişim

0
2378

Sabırevim Şubeleri ve İletişim. Faize başvurmadan ileriye dönük hareket ederek, ailenizin diğer bireylerinin istikbalini ve kendi geleceğinizi düşünerek ev almak konusundaki planlarınızı sürekli erteliyor musunuz? ‘Nereden biriktirmeye başlayacağımı bilemiyorum.’ ya da ‘Biriktirdiklerim hep başka ihtiyaçlarım için harcanıyor. Sabırevim Şubeleri ve İletişim. Bir de bakıyorum elde bir şey kalmamış.’ mı diyorsunuz?

Öyleyse Sabırevim’in iç rahatlatan fırsatlarına bir kulak verin deriz. Sabırevim tamamen helal yoldan, birikimlerinizi sizin için biriktirerek ilerleyen bir sisteme sahiptir. Sabrederek ihtiyaçlarınızdan arta kalanı taksitler halinde biriktirebilirsiniz. ‘Taksitle ev al’ düsturuyla yola çıkan bu modelde birikim alışkanlığı kazanırken ev sahibi olabilirsiniz.

Sabırevim Nasıl Çalışır? Sabırevim Şubeleri ve İletişim

Katılım modelleriyle uyumlu olarak çalışan Sabırevim’de aylık ödenecek tutarı siz belirlersiniz. Taksitlerinizi arttırma ya da düşürme, hatta dondurma şansına bile sahip olursunuz. Hayatın ne getireceği belli olmaz. Bazen fazlaca sıkışık dönemlerden geçebiliyoruz. Bu insani hallerin de farkında olan Sabırevim sizi zora sokmadan ihtiyacınıza yönelik birikim yapmanıza katkı sağlar. Sabırevim Şubeleri ve İletişim

Türkiye’nin herhangi bir yerinden beğendiğiniz konutu peşinatsız ev prosedürüyle elde edebilmeniz mümkün. Cüzi bir miktar katılım payı ile döner sermayesini işletebilen sistem sizden ekstra hiçbir masraf talep etmez. Böylelikle yolunuzu en baştan çizerek kimseye boyun eğmek durumunda kalmazsınız. Sabırevim Şubeleri ve İletişim

Neden Sabırevim?

Faizle çalışan kurumlar en başta hiç de güvenilir değildir. Sürekli ortaya çıkan ek masraflar(ekspertiz ücreti, dosya masrafı, peşinat vb.) sizi daha da zor duruma sokmaktan başka bir işe yaramaz. Ayrıca faizle iş görmenin Müslümanlıkta yeri yoktur. En başta da bu sebepten tamamen vade farkından uzak bir şekilde işlerini yürüten sistemler su üstüne çıkmaktadır.

Sabırevim kira öder gibi peşinatsız ev sahibi olmanızı sağlar. İstediğiniz modelden yararlanarak çekilişle veya belirlenen süre zarfında ev sahibi olmayı talep edebilirsiniz. Çekilişler noter huzurunda yapıldığından oldukça güvenilirdir. Karşılıklı yapılan sözleşme her iki tarafın da güvenliğini teminat altına alır. Çekilişte adı çıkan kişinin taksitlerden caymaması adına borcunu ödeyene kadar aldığı evi satması engellenir. Ayrıca teslimat yapıldıktan sonra taksit düşürme gibi bir durum söz konusu olamaz. Bunlar diğer müşterilerin de haklarını korumak adına alınan tedbirlerdir.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim