Morevim Nedir?

Morevim Nedir?

0
2856

Morevim Nedir?. Özellikle kiradan kurtulmak isteyen kişilerin ev alma hayalleri için faizsiz ve az maliyetli çözümleri sunan bir sisteme sahip Morevim araç ve arsa alımlarında da destek vermektedir. Morevim Nedir?. Ev sahip olmak isteyen kişileri bir araya getirerek kura yöntemi ile her ay bir kişinin ev sahibi olması şeklinde bir organize sistemi kurulmaktadır.

Morevim Kimin? Morevim Nedir?

Morevim Türkiye’de son zamanlarda özellikle bankaların faizlerine karşılık gelişen popüler bir sistemi yürütüyor. Bu sistemi yürüten Morevim yönetim kurulu başkanı Ömer Faruk Güleşt’tir.

Morevim Yöntemleri

Morevim araç, arsa, ev sahibi olmak isteyen kişileri bir araya getirerek uygun gruplar oluşturarak grupta bulunan herkesin sırayla isteklerine ulaşmasına yardımcı olan bir sisteme sahiptir. Bankalarda olduğu gibi yüksek faizler yerine sadece cüzi miktarlarda organizasyon masrafı talep edilmektedir. Böylelikle satın alınmak istenen mülkler bankalara göre çok daha uygun fiyatlara mal olmaktadır. Morevim Nedir?

Morevim Katılım Şartları Nelerdir?

Bu sisteme dahil olmak isteyen kişilerin belli gelir ve şartlara uyması şartı aranmamaktadır. Sadece 18 yaşını doldurmuş olmak ve TC vatandaşı olmak katılım için yeterli gelmektedir. Bunun dışında gelir, kefil, ipotek gibi şartlar olması beklenmemektedir.

Morevim Örnek Hesaplama Tablosu

Faizsiz ev kredisi kullanmak içim Morevim bir çözüm sunuyor. Morevim aracılığı ile birikim yaparak ev sahibi olunabilmektedir. Bu aşamada Morevim sadece organizasyon tutarı talep etmektedir. Aylık taksitleri hesaplamak için öncelikli olarak satın almak istediğiniz evin tutarını bilmeniz gerekiyor. 210.000 TL evin tutarı olduğunu düşünürsek, ortalama bir rakam olarak da organizasyon tutarını 15.000 TL diyebiliriz. 210.000 TL+15.000 TL=225.000 TL. 120 ay vade ile kullanılan finansmanda 225.000 TL/ 120= 1875 TL aylık ödeme tutarı belirlenmektedir.

Morevim Araba

Araba sahibi olmak isteyenlerin de faydalanabileceği Morevim kişilere araç finansman desteği sağlamaktadır. Araç finansmanı için de evde olduğu gibi bir nevi yardımlaşma sistemi geçerlidir.

Morevim Şubeleri ve İletişim

Morevim merkezi Ankara ilimizde bulunuyor. Morevim ile ilgili merak ettiğiniz her şey için 444 51 28 ve 0552 385 51 28 numaralı telefonlardan müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim