Mesken Finans nedir?

Mesken Finans Nedir?

0
3292

Mesken Finans Nedir? . Herkes kendine ait olan bir evi olsun ister. Son yıllarda bankaların yüksek faiz uygulamaları pek çok ev sahibi olmak isteyen kişileri olumsuz etkilemiştir. Mesken Finans Nedir?. Yaşanan bu durumlardan sonra faizsiz ev kampanyaları geliştirilerek yeni bir seçenek oluşmuştur. Bu kampanyalar sayesinde kredi çekemeyen ve başvuruları olumsuz sonuçlanan çok sayıda kişi hayallerine kavuşmuştur.

Mesken Finans ise bu amaç ile kurulan yeni bir firmadır. Bu alanda sahip oldukları 20 yıllık tecrübe ile başta ev olmak üzere araba, arsa, işyeri almak isteyen kişilere destek olmak için kurulmuştur. Mesken Finans Nedir?

50 milyon TL’lik bir sermaye ile kurulan Mesken Finans herkese daha rahat bir şekilde hayallerine kavuşabilmeleri için yardımcı olacak. Tamamı öz sermaye ile kurulması firmanın en dikkat çeken özelliğidir. Hizmet anlayışı çok kapsamlı olan Mesken Finans kaliteli bir şekilde sunabilmek için çalışmaktadır. Mesken Finans Nedir?

Mesken Finans Kimin? Mesken Finans Nedir?

Merkez Finans alanından uzman Serhan Turhan, Duran Ateş, Ömer Burkay, Enes Malik Ay ve Muhammed Musab Tok tarafından kurulmuştur.

Mesken Finans Yöntemleri

Ev, araba veya iş yeri satın alınmak istenen mülke göre ve kişinin ekonomik durumuna uygun şekilde kampanyalar hazırlanmaktadır. Faiz uygulamasının olmadığı temel alınan bir sistem ve uygun ödeme planları yöntemlerin temelinde yer almaktadır.

Mesken Finans Katılım Şartları

Çünkü çok mantıklı parolası ile kurulan firma yeni kurulduğu için katılım şartları ilan edilmemiştir.

Mesken Finans Örnek Hesaplama Tablosu

Bir ev almak istiyorsanız evin değeri ve sizin için uygun bir ödeme planı hazırlanarak hareket edilecektir. Henüz kampanyaların detayı tam olarak açıklanmamıştır.

Mesken Finans Araba

Merkez Finans hizmetleri kapsamında araba da yer almaktadır. Bu kategoride yer alan kampanyaları taksitle araba gibi düşünebilirsiniz. Hem faiz farkı hem de diğer ek masrafların alınmaması avantajların başında gelmektedir. Arabaya sahip olmak, bu kampanyalar sayesinde daha rahat olacak. Taşıt kredilerinde faiz oranlarının yanında peşinat istemeleri de şartları daha da zorlaştırmaktadır.

Mesken Finans Şubeleri ve İletişim

Merkez Finans’ın şubesi İstanbul, Üsküdar’da bir tanedir.  Şubeye giderek ve telefondan arayarak iletişime geçebilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim