Kredi Çekmeden Nasıl Ev Alırım?

Kredi Çekmeden Nasıl Ev Alırım?

0
2081

Kredi Çekmeden Nasıl Ev Alırım?. Ev sahipliği birçok insanın rüyası olmasına rağmen, bugünün koşullarında kolay olmadığı bir gerçektir. Çok yüksek geliri olmayanlar, banka kredilerinin faiz oranlarını öderler. İlgi ve yorgunluğu olmayan bir ev sahibi olmak isteyenlerin aklında soru, kredisiz bir ev satın almanın mümkün olup olmadığıdır. Kredi almadan ev sahibi olmanın birkaç yolu vardır.

Kooperatif Projeleri, Kredi Çekmeden Nasıl Ev Alırım?

Bir ev sahibi olmak isteyenlerin en büyük arzusu, düşük peşinat sahibi bir ev sahibi olmaktır. Buna izin veren birkaç alternatif olmasına rağmen, en yaygın olanı Toki projesidir. Bu projenin genel amacı, düşük gelirli insanların ev sahibi olabilmelerini sağlamaktır. Bir hisse senedi kooperatifi yoluyla ev sahibi olmak başka bir alternatiftir. Bu sistemde, evin inşaatı ödenen miktar kadar devam eder. Bunun için inşaatın tamamlanması hakkında net bir tarih verilemez.Kredi Çekmeden Nasıl Ev Alırım?

Faizsiz Ev Sahibi Olmanızı Sağlayan Firmalar

Pazara bakarken, insanların gelir durumuna ve ödeyebilecekleri peşinatlara göre vadesiz ve faizsiz bir eve sahip olma fırsatı sunan büyük şirketler var. Bu şirketlerin konut, arsa, taşıt gibi alımlar için destek sağlayan kısmı, müşterilerine yasal güvence vermemeleri.

Faizsiz Ev Almanızı Sağlayan Firmaların Avantajları

Kredisiz ev sahibi olmanızı sağlayan bu sistemin birçok avantajı vardır;

Peşinatla veya peşinat olmadan ev sahipliği yapabilirsiniz
Krediye uygun olmayan arazi veya gayrimenkulünüz olabilir
Sahip olunan arazi, araba gibi gayrimenkul peşinat olarak sayılabilir
Son zamanlarda yasal takip yapılması sisteme girmenizi engellemez
Gelecekte ek maliyetlerle karşılaşmayacaksınız.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim