Katılımevim Nedir?

Katılımevim Nedir?

0
2828

Katılımevim nedir?.  Katılım evim nedir sorusunun cevabı adından da anlaşılacağı gibi insanların birikimlerini değerlendirerek ev sahibi olmalarını sağlayan bir finans firmasıdır. Katılımevim nedir?.  Katılımevim, müşterilerine sunduğu katılım modelleriyle hayallerindeki eve kavuşmalarına imkân sağlamaktadır. İnsanların hayatları boyunca çalışarak bir ev sahibi olmaları çok kolay değildir.

İnsanlar, Katılımevim sayesinde bütçelerine uygun taksitlerle birikim yaparak; belli bir seviyeye ulaşırlar. Kalan kısmı Katılımevim tarafından tamamlanarak evlerini teslim alırlar. Şayet siz de faizsiz kredi çekmek ayrıcalığından yararlanmayı istiyorsanız; firmamızın alternatifi bol olan seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Faizsiz, kredisiz ev almanın en kolay yollarından biri olarak bilinen katılımevim, başka bir yorumla altın günü modelinde bir yatırım şeklidir. Katılımevim kimin? Sorusunun cevabı, Miem Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketidir. Firmayı faiz ile mal sahibi olmak istemeyen vatandaşlar yoğun olarak tercih etmektedir. Müşterilerini mağdur etmemeyi prensip edinerek çalışılmaktadır. Pek çok yerde şubeleri olan Katılımevim firmasına ulaşmak çok kolaydır.

Katılımevim Nedir? Katılımevim Üyelik Adımları

 Her firmanın bir katılım şartı vardır. Katılımevim katılım şartları diğer firmalar gibidir.  Öncelikle sisteme giriş yapılarak web sitesindeki form eksiksiz doldurulur. Aynı form Katılımevim şubelerinden de doldurulabilmektedir. Daha sonraki adım, satın almak istenen ev tutarı ve ödeyebileceğimiz miktar belirlenerek bize uygun olan pakete dâhil olunmasıdır.

Satın alınmak istenen evin fiyatına oranla bir organizasyon ücreti ödenmektedir. Görüldüğü üzere sisteme üye olmak oldukça basittir. Katılımevim örnek hesaplama tablosu ile ödeyeceğimiz tutarı hesaplayabiliriz. Aynı şekilde otomobil alabilmemiz için de Katılımevim araba sistemine dâhil olabiliriz. Katılımevim Nedir?

Katılımevim Çalışma Şekli 

Katılımevim sektörde aynı şekilde hizmet veren evim evim gibi firmalarla benzer şekilde bir çalışma sistemi uygulamaktadır. Her ay aynı miktarda aylık ödeme yapabilecek kişileri bir araya getirerek konut sahibi yapmaktadır. Vade ortasına gelindiği zaman bütün katılanların evlerinin teslimi katılımevim güvencesindedir.

Üyelik paketi 100 aylık ise, 50 ay sonunda evlere sahip olunmaktadır. Eğer müşteri caymak isterse, bütün ödemeleri iade edilir. Sadece Katılımevime ait katılım ücreti ödenmez. Katılımevim şubeleri ve iletişim numaralarından bütün bilgilere ulaşılabilir. Böylece son derece avantajlı bir şekilde ev ya da araba satın almanın da kapıları ardına kadar aralanmış olur. Katılımevim Nedir?

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim