iktisatevim

İKTİSATEVİM

0
3731

İktisatevim Nedir?

iktisatevim

iktisatevim. Kırmızı koltuk sloganı ile ev sahibi olmak isteyenler için oluşturduğu toplumsal dayanışma sistemidir. Son zamanlarda ev almanın kolay yolları üzerine kafa yoran insanların imdadına yetişen yeni sistemler artık iktisatevim çatısı altında hizmet veriyor. Her bütçeye yönelik ödeme planları ve farklı miktarlarda kullanılabilir. Ev, araba, arsa, dükkân ve benzeri yatırımlar için finansman sağlayıp küçük taksitlerle ödenebilecek kolay bir sistemdir.

İktisatevim Kimin

İktisatevimsenetle ev, senetle araba, senetle mal varlığı almayı hayal eden insanlar için konsorsiyum aracılığı ile açılmıştır. Yatırımcı bir konsorsiyum vasıtasıyla hayallerin hayata döndürüldü bir iktisadi sistem kurulmuş olmuştur. Kısa zamanda birçok katılımcı ile büyümeye devam eden sistem günümüz ekonomisinde yatırım yapmak isteyenlere yahut zaruri ihtiyaçlarını gidermek isteyenlere en ekonomik çözümleri sunabilmektedir.

İktisatevim Şubeleri

Geniş bir vizyonla kurulmuş olan İktisatevim genel müdürlüğü İstanbul Üsküdar’da bulunmaktadır. İstanbul’da Genel Müdürlük haricinde Bağcılar’da Ümraniye’de şube bulunmaktadır. İstanbul’dan başka illerde de bu kolaylıktan tüm halk istifade etsin, ev almak isteyen ev, araba almak isteyene araba, kiracıya ev, isteyenlere araba alınabilsin diye Ankara’da Çankaya ilçesinde bir şube bulunmaktadır.

Bursa Yıldırım ilçesinde bir şube, Gebze merkezde bir şube, Konya Selçuklu Mahallesi’nde bir şube, Mersin Akdeniz ilçesinde bir şube ile hizmet verilmektedir.

İktisatevim Kampanyaları

Bütün katılımcılara kendi bütçelerine göre belirleyecekleri taksit miktarlarıile güvenilir yoldan ev ve diğer ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanır. İktisat Evim size girmek istediğiniz kampanyaları sunmakta olup sizler istediğiniz kampanyaya katılabilirsiniz.  Peşinatınız var ise peşinat vererek daha erken teslim fırsatından yararlanabilirsiniz. Peşinatınız yok ise peşinatsız sistemlere girerek kura yöntemi yahut esnek ödemeli yöntem yahut vade ortası yöntemi ile hayallerinize kira öder gibi kavuşmanız sağlanır.

Sıra tespitli İktisat sistemi noter huzurunda sıranızı tespit edilerek Evinizin daha erken almanızı sağlayan kampanyamız artık bu sisteme peşinat yatırarak veya peşinatsız olarak katılabilir. Vade ortası İktisat sisteminde üyeler belirledikleri ödeme planında ödemenin yarısına geldiklerinde katıldıkları kampanya kuralları gereği kendilerine teslimat yapılmaktadır. Esnek ödemeli İktisat sisteminde ise kişilerin aylık ödeyeceğin tutar belirlenir.

İktisatevim Yöntemleri

Günümüzde ev almak oldukça zordur. Ev almanın kolay yolunu arayanlar için belirlediğin taksitle ev al, araba al sloganı eşliğinde başlattığımız faizsiz, peşinatsız, vade farksız, ekstra masrafsız sistemler ile artık herkes ev ve araba sahibi olabilecek. Yüksek miktarlarda gelire sahip olan insanların bile borçlu hissetmedikleri için para biriktiremedikleri bu dönemde faizsiz olarak kira öder gibi ev almalarına imkan sağlanmaktadır.

Ev sahibi olabilmek için istediğiniz yöntemi siz belirleyebilirsiniz. İktisat Evim tamamıyla katılımcıları kendi planlamalarına üzerinden ev ve araba sahibi olmaları için yöntemler geliştirir. Peşinatlı yöntem peşinat yatırmadan katılabileceğiniz yöntem vade ortası yöntem kura yöntemi sunulan kolay ev sahibi olma yöntemlerinden bazılarıdır. Katılımcıların taleplerine göre yöntemler geliştirilebilmektedir.

İktisatevim Kredi Hesaplama

Günümüzde ev sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu bankalarda faiz oranları Bir Hayli fazladır. Bu durumun kredi kullanmak isteyenlere olumsuz yönde etkileri bulunmaktadır. Son dönemde popüler olarak faizsiz kredi sunan birçok katılım finansman firmaları faaliyet göstermektedir. Bu firmalar arasındafaizsiz ev kredisi, faizsiz araç kredisi Sunan İktisatevim sağladığı kolaylıklar ile alanında önde geliyor.

İktisatevim sağladığı konut kredisinde kesinlikle faiz talep etmemektedir. Ödeme planınızda geri ödemeniz kaç aylık taksitler halinde olursa olsun sizden vade farkı istememektedir. Kullanacağınız kredi üzerinden yüzdelik dilim hesaplanarak cüzi miktarda katılım payı alınmaktadır. Haricinde hiçbir masraf, hiçbir faiz, vade ve benzeri giderler talep edilmemektedir.

İktisatevim İle Kimler Ev Ve Araba Alabilir?

İster ihtiyaç için, isterse yatırım için ev, araba, arsa gibi araçların alımında finansman desteği sağlayan İktisatevim sistemlerine katılım sağlayabilirsiniz. Bu sistemlerden faydalanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız, belirli bir gelire sahip olmanız gerekmektedir. Detaylı bilgileri şubelerimizden öğrenebilirsiniz. Bireyin kendinden başka kefir ve benzeri garantör şahıs ve kuruluşlara ihtiyacı bulunmamaktadır.

Tüm bütçelere uygun ödeme planlarıyla ev ve araba sahibi olmanızı sağlayan sistemler geliştirilerek sizlere sunulmaya devam etmektedir. Sizlere belirleyeceğiniz taksitlerle senetle araba almak mümkün hale gelebilecek. İster ev, ister araba için sistemlerimizde faydalanabilmeniz mümkündür. Bunun için sadece 18 yaşını geçmiş olmanız ve belirli bir gelire sahip olmanız yeterli olacaktır.

İktisatevim Yöntemi İle Ne Alabilirim?

İktisatevim ev araba alacaklara Finans desteği sağlamak amacıyla kurulmuştur. Zamanla büyüyen katılım sebebiyle arsa tarla dükkan ve benzeri Gayrimenkul yatırımlarına da Finans desteği sağlamaya başlamıştır. Gün geçtikçe banka faizlerin artması ve İslam dinindeki faize olan hassasiyet nedeniyle faizsiz ev ve faizsiz araba almak isteyenlerin tercih ettiği sıkça kullanılan yatırım sistemidir.

Bu yatırım sistemi teorik olarak sizin hedeflediğini bir ürünün Finans desteği için kira öder gibi ödeme yaparak, yüklü miktarlarda yatırım bedelini toplu halde almanızı sağlar. Toplu halde aldığınız para ile istediğiniz mal varlığını alma kararı tamamı ile size kalmaktadır. Yazıldığınız tasarruf sistemlerinden aldığınız parayı istediğiniz yatırım aracına harcama yapmakta özgürsünüz, istediğiniz malvarlığını alabilirsiniz.

İktisatevim İle Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olunur?

İktisatevim en gelişmiş ödeme seçenekleriyle size taksitle ev alma yolunu açmaktadır.İster telefonumuzdan İster internet sitemizden merak ettiklerinizi sorarak detaylı bilgi almanız mümkündür. Şubelerimizden detaylı bilgilendirme ve kayıt işlemleri yapılabilmektedir. Tercih ettiğiniz katılım sistemi ne kaydınız yapılarak ödemeleriniz başlar. Tercih ettiğiniz finansman yöntemi ne katılımınız da birlikte geri sayım başlar.

İktisatevim İle Konut Projelerinden Ev Alabilir miyim?

İktisatevim size sadece finansman desteği sağlar. İstediğiniz yerden ev almak tamamıyla size kalmıştır. İster konut projelerinden ev alın, ister villa alın isterseniz aklınızdaki başka yerlerden mülk edinin. Sağlanan Kredi ile konut projelerinden ev alabilmeniz mümkündür. Finansman desteğini alarak istediğiniz evle arabaya karar verebilirsiniz. İhtisas sistemleri ile sizlerde ev ve araba almanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

İktisatevim İstediğim Satılık Daireyi Alabiliyor Muyum?

Sağladı finansman desteği ile istediğiniz satılık daireyi alabilmeniz mümkündür. Özellikle ev almak konusu önündeki engellerden biri de peşinattır. Bankalardan evin bedelinin tamamını çekemeyeceğiniz için bizim tasarruf sistemlerimizde hiç peşinat ödemeden peşinatsız ev almanız mümkün olur. Dilediğiniz yerde dilediğiniz daireyi alabilmeniz de imkan sağlayan tasarruf sistemi küçük taksitlerle mal varlıkları edinebilmenize imkan sağlar.

İktisatevim’in Sunduğu Avantajlar Nedir?

İktisatevim peşinatsız araba ve ev almanızı sağlar. Peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Esnek ödeme planları ile ödeme yapamayacağınız aylardaki taksitleri niz ertelenerek girmiş olduğunuz sistem Bir ay ötelenmiş olur. Noter huzurunda sıra belirleme işlemi yapılarak en geç finansman desteği alacağınız tarih kesin olarak belirlenmiş olur. Dilerseniz vade ortası hesabı ile çekmek istediğiniz Kredinin yarısını peşinat olarak verip anında krediyi almanız da mümkündür.

İktisatevim İle En Fazla Kaç Ay Taksit Yaptırabilirim?

Sizlerin ödeme gücüne göre farklı gruplara dahil olmanız mümkündür. Ödeme gücünüze göre size en uygun gruba girmeniz sağlanır. Durumunuza göre uzun vadeler seçmeniz mümkündür. Birçok kişinin kiradan kurtulmak için başvurduğumuz sistemler gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Aynı zamanda halkın güvenini kazanmaktadır. Aylık istediğiniz taksit miktarını belirleyebilir, buna bağlı olarak da kaç ay taksit ödeyeceğinizi kendini belirlemiş olursunuz.

İktisatevim Taksit Miktarı Nasıl Belirlenir?

Katılımcının ödeme durumuna göre katılımcı tarafından teyit alınarak taksitle araba taksitle ev alması sağlanır. Katılımcının ödeme gücüne göre yine katılımcının belirleyeceği miktar sözleşmede yer alır. Öyle dikte ödenecek taksit miktarı ödeyecek olan katılımcı tarafından belirlenmiş olur. Belirlediği taksit miktarına göre ona en uygun olan gruba dahil edilir.

İktisatevim Taksit Ödemeye Ne Zaman Başlayacağız?

İktisat Evim üyelere her konuda kolaylık sağlamaktadır. Katılımcılarına kredisiz ev ve araba alma imkanı sağlayan bu sistemde yönetici her zaman için katılımcıdır. Dilerseniz sözleşme anında taksitiniz başlatılabilir ödeme konusunda sıkıntı yaşadığınızda ise ödemeye kendinizi hazır hissettiğinizde zaman başlayabilirsiniz. Sistemde durumunuza göre ara vermeniz yahut sistemden çıkmanız mümkündür. Ödeme güçlüğü nedeniyle ara verdiğinizde hiçbir hakkımız kaybolmaz ödemeyi imkan bulduğunuzda tekrar başlatabilirsiniz.

İktisatevim’in Güvencesi Nedir? Nasıl Güvenebiliriz?

Günümüzde popüler olarak kullanılmakta olan faizsiz Finans sistemi kullanıcılarının ve katılımcılarının memnuniyetine göre yeni katılımcılara güven vermektedir. Tüm işlemleri yasal olan iktisat evim bütün finansman desteklerini noter huzurunda gerçekleştirmektedir. Öyle de işte her iki taraf için de güven devlet eliyle tesis edilmiş olur. Sürekli muhatap olabileceğiniz müşteri hizmetleri ile aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

İktisatevim İle Ev Ve Arabayı Hemen Alabilir Miyiz?

Farklı ödeme sistemleri ile size birçok çözüm yolu sunan iktisatevim İsterseniz hemen araba almanızın da yolunu göstermektedir. Sıra belirlemede erken sıralarda çıkmanız sizin şansınıza olacaktır. Araç ve konut kredisi kullanmadan da finans destek sisteminden anında ev ve araba almanız mümkündür. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Tecrübeli kadromuz ile detaylı bilgi edinebilir, ev almanın kolayını siz de yaşarsınız.

İktisatevim İstediğim Satılık Daireyi Alabiliyor Muyum?

Faizsiz Finans desteği, annelerimizin yapmış olduğu altın gününe benzemektedir. Küçük küçük birikimler ile büyük meblağların toplanması sağlanmaktadır. Sözleşmeniz deki detaylar neticesinde kuranın size çıkması itibariyle istediğiniz evi ev kredisi kullanır gibi seçip alabilirsiniz. Yalnızca satılık daireyi değil istediğiniz arabayı istediğini villayı istediğiniz dükkana almanız mümkündür. Katılım sağladığınız grupta sıranın size gelmesi demek verilen paranın sizin evinizde kullanacağınız kendi paranızdan farkın olmaması demektir.

İktisatevim İstediğim Satılık Arabayı Alabiliyor Muyum?

Faizsiz peşinatsız taşıt kredisi niteliğinde finansal desteğimiz ile istediğiniz binek otomobil ticari otomobil kamyon kamyonet alabilirsiniz. Sözleşmemiz de herhangi bir araç, marka model kesinleştirmemektedir. Bu seçim tamamı ile katılımcılara bırakılmaktadır. İstediğiniz otomobili alabilirsiniz.

İktisatevim Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Nasıl Çalışır?

Son dönemde ülkemizde oldukça fazla sayıda olan faizsiz ev satışı yapan firmalar birçok kişiye konut projelerinden ve istediği yerlerden ev sahibi ve Araba sahibi yapmaktadır. Büyüklerimizin arasında yaptığı altın günleri mantığıyla Bugün Bana Yarın Sana küçük küçük birikimler ile faizsiz peşinatsız bir toplumsal dayanışma metodudur. Katılımcıların bütçesine belirledikleri ödeme planlarını taksit sayılarına göre ayrı ayrı gruplar halinde oluşturulmuş olan sistemlere dahil olması sağlanarak işleyiş sürdürülür.

İktisatevim Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Güvenli mi?

Bankalardan kullanmış olduğunuz faizi kredinin faizsiz olarak alındığı Üstüne üstlük üzerine farklı masrafların eklenmedi en gelişmiş sistemdir.İstediğinizsatılık daire istediğiniz satılık araba isterseniz sizler tarafından, isterseniz sizin adınıza firmamız tarafından satın alınarak tarafınıza satışı yapılır. Faizsiz masrafsız peşinatsız noter huzurunda Sözleşmeniz ve akabinde teslimatınız yapılarak güvenceye alınmış olursunuz Böylelikle güvenli mi Değil mi konusunda bir şüphe de kalmamış olur.

İktisatevim Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmaların Hizmet Bedeli

Tasarruf hesabı işleten bütün firmalar kendi prensiplerine göre belirli oranda organizasyon ücreti belirleyerek katılımcılarına bu ücreti sağladıkları Finans desteğinden ayrı olarak talep ederler. İktisat evim satılık ev ve satılık araba almak isteyenlerden düşük yüzdelik oranları ile katılım payı belirlemektedir. Katılım payını aldığınız para üzerinden yüzdelik olarak hesaplanmaktadır. Planlamalarını daki vade oranlarını taksit miktarınız taksit sayınız kesinlikle katılım payını etkilememektedir.

İktisatevim Faizsiz Ev Sisteminin Banka Kredisi İle Kıyaslanması

Günümüzde yaşam şartları bitkide zorlaşmaktadır. Kredilerin geri ödenmesi ve kredilerin miktarı düşünüldüğünde bankaların kredi sağlaması oldukça zorlaştı. Bankalar verdikleri Kredi de ev ve arabanın tamamını kapsayacak miktarına vermemekle birlikte taksit miktarına taksit sayısına göre size farksız faiz oranları sunmaktadırlar İktisat Evim sizlere istediğiniz ay kadar taksit yaparken hiçbir şekilde taksit miktarına bağlı bir ücretlendirme çıkarmaz.

İktisatevim Faizsiz Ev Alma Sisteminin Avantajları

Katılımcılarının oldukça memnun olduğu birçok avantajı bulunmaktadır daire konut araba ve benzeri yatırımlarımıza sizlere faizsiz Finans desteği sağlar. Taksit sayısı sizin belirleyeceğiniz konular arasındadır. Ödeme yöntemini ödeme şeklini Ödeyeceğiz taksit miktarlarını tamamı da kendi imkanlarımızla göre sizler belirleyebilmektesiniz. İktisatevim en büyük avantajı geri ödemenin tamamı ile sizin elinizde olması ve hiçbir şekilde Sizi zor duruma düşürmüyor olmasıdır.

İktisatevim Çekilişsiz Sistem

Çekilişsiz sistemde sıra yahut vade ortası teslimat seçenekleri bulunmaktadır. Katılımcı sahibinden satılık eve ve araba alabilmek için yazıldığı İktisatevim tasarruf hesabında, ister baştan noter huzurunda sıra belirleme ile ne zaman sıranın kendine geleceğini öğrenebilir. Dilerse vade ortası ile yazıldığı miktarın yarışına geldiğinde, bu miktarı ister peşinat olarak versin, ister taksitler halinde versin vade ortasına ulaşıldığında para hesabına aktarılır.

İktisatevim Çekilişli Sistem

Çekilişli sistemde kişi katıldığı ödeme planına göre bir guruba dahil edilir. Her ay için katılımcıların ödemeleri bir havuzda birikerek bir daire parası toplanmış olur. Bu para her ay için noter huzurunda çekiliş ile kime verileceği belirlenerek kişinin ister konut projesi içeresinde ister kendi belirlediği yerden ev ve araba alması sağlanır.

İktisatevim Araba Alımı

İktisatevim’in oluşturduğu tasarruf hesapları ile her ay biriken para bir kişiye teslim edilir ve kişinin isterse ister araba almasına imkan sağlanır. Yazıldığı paket miktarına göre kendi arabasını kendi seçebilen katılımcı faizsiz peşinatsız ve ekstra masrafsız araba sahibi olabilir.

İktisatevim Hesaplama

Faizsiz, peşinatsız, masrafsız finansal destek ile ev almak isteyenlerin bir araya gelerek oluşturdukları toplumsal dayanışma organizasyonudur. Burada hesaplamalar sizlerin belirttiği aylık taksitler üzerinden yapılmaktadır. Hesaplamada bütçeniz üzerinden ödeme planı oluşturulur. Hesaplamada girdiğiniz gruptaki para miktarının üzerine faiz ve benzeri masraflar eklenmez.

İktisatevim İletişim Bilgisi

Gün geçtikçe şubeleri bir artmakta olan İktisatevim’e  şubeler haricinde internet sitesinden de erişim sağlanabilir. 444 0014 numaralı iletişim numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim