İktisatevim Nedir?

İktisatevim Nedir?

0
2133

İktisatevim Nedir? Ev sahibi olmak isteyenlerin birikim yapması için aracılık eden İktisatevim gruplar oluşturarak bu gruplara sırası ile istedikleri yerden ev imkanı sağlıyor. İstedikleri yerden istedikleri evleri seçen kişiler İktisatevim çatısı altında buluşarak aylık taksitler ödüyorlar ve noter huzurunda yapılan çekilişler ile her ay bir kişiyi ev sahibi yapıyorlar.

İktisatevim Kimin? İktisatevim Nedir?

İktisatevim araç, ev, arsa gibi talepleri karşılamak için hizmet sunan yeni bir firmadır. Bu firmanın yönetim kurulu başkanı ise Sadık Sağol’dur.

İktisatevim Yöntemleri

İktisatevim’de belli gruplar oluşturulmaktadır. Taksitli ev alma isteği olan belli sayıdaki kişi bir grup haline gelerek dayanışma halinde her ay İktisatevim’e taksit öder. Ve bu ödenen taksitler ile grupta bulunan herkese her ay sıra ile istediği ev alınır. Bu sistemde bankada olduğu gibi faiz değil sadece organizasyon maliyeti eklenir. Böylelikle çok daha ucuza ev sahibi olmuş olabilirsiniz. İktisatevim Nedir?

İktisatevim Katılım Şartları Nedir?

İktisatevim’in hizmetleriden faydalanmak isteyen kişiler sadece 18 yaşını doldurmuş ve Türk vatandaşı olması şartını gerçekleştirmesi yeterlidir. Bu kişilerin aynı zamanda aylık kendi bütçelerine göre az da olsa taksit ödeme imkanı bulunması önemlidir. İktisatevim Nedir?

İktisatevim Örnek Hesaplama Tablosu

Taksitle ev alma imkan sağlayan İktisatevim’den alacağınız ev için ödeyeceğiniz tutarı hesaplamak için öncelikli olarak istediğiniz evin tutarını belirlemeniz gerekir. 190.000 TL satın almak istediğiniz evin tutarı ise 190.000 TL+12.000 TL=202.000 TL toplam ödenecek olan tutardır. 202.000 TL/120 ay=1.683 TL aylık ödenecek olan tutar olarak hesaplanabilir.

İktisatevim Araba

Taksitle araba bankalardan kredi çekmeden almak İktisatevim ile mümkün. İkstisatevim ev sisteminde olduğu gibi araba alırken de taksit ile ödemeleriniz için uygun bir paket sunmaktadır. Araba almak isteyen birden çok kişinin bir araya gelerek aylık taksit ödemesi ile her ay bir kişi araba hayaline ulaşıyor.

İktisatevim Şubeleri ve İletişim

İktisatevim’in genel merkezi İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde bulunuyor. Başvuru yapmak ya daaklınıza takılanlar ile iligli bilgi almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 00 14 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim