İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim Sistemi Nedir?

0
3211

İkizlerevim Nedir?


İkizlerevim Sistemi Nedir? Toplu olarak para vermeye gücü olmayan dar gelirli ailelerimizin ve faiz ödemek istemeden ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın birbirlerine destek olacak şekilde ev almaları sistemine dayanır. Yıllarca çalışıp didinip para biriktirmeye uğraşıyoruz, amacımız başımızı sokacak kadar bir ev alabilmek. Ev, araba hayalleri kurarak birikim yapıyoruz. Kimileri gayrimenkul yoluyla kimileri ise baya ciddi miktarlarda yatırım yaparak bu adımları atar. Altındır, dolardır, bitcoin vesaire gibi yatırımlardan ziyade, dükkan arsa ev gibi yatırımlar yapmak da oldukça yaygındır. İkizlerevim Sistemi Nedir?

Bu yüzden gayrimenkul yatırımları ülkemizde çok fazla yaygındır. Üstelik bu yatırımlardan da kolay kolay zarara düşülmez. Genellikle kar edilir. Bu bahsettiğimiz gayrimenkullerin başında ise ev gelir. Çoğumuz da üzerimize yük olan kira belasından kurtulmak için ev arsa araba vesaire almaya başvururlar. Birikimlerimizi değerlendirmemiz için en doğru adres İkizlerevim şirketidir, sizin bu hayallere ulaşmak için bir adım atma kararınız var ise ilk olarak buradan başlayın. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim Kimin? İkizlerevim Sistemi Nedir?


Bahsettiğimiz ikizlerevim şirketi ile ilgili internette pek çok araştırma da yapılmaktadır. İkizlerevim şirketi 2019 yılında Gaziantep merkezinde bilinen şirketlerden biridir. Yeterince denetimli ve uzman bir yönetim kadrosu ile işini yapmaya çalışan İkizlerevim çok profesyoneldir. Bu yüzden kısa bir sürede çok büyük atılım gerçekleştirdiği söylenebilir. Her anlamda başarılı ve güvenilir ilerlemeye gayret eder bu yüzden de disiplinli çalışır. Müşterileri güler yüzle karşılar ve her zaman dürüst bir ilişki kurarlar. İkizlerevim Sistemi Nedir?

 İkizlerevim Şubeleri


Yeni açıldığı halde çok hızlı şekilde şube açan nadir kuruluşlardan biri olarak kendini gösterir. Bahsettiğim gibi firma daha yeni, geçen yıl hizmet hayatına başlamıştır. Buna rağmen İzmir’de çok büyük bir şubesi olan ikizlerevim şirketinin Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta da etkin şekilde hizmet veren şubeleri vardır. İkizlerevim kiracıya ev fırsatı sunan bir kuruluş olarak her geçen gün daha da yükselmeye devam etmektedir. Yetkili kişiler müşteri memnuniyeti politikası ile katılımcı olan kişilerin tüm beklentilerini karşılayarak onlara istedikleri en iyi şekilde hizmet sunmayı hedefleyerek çalışır. Hem de ikizlerevim sitesinde bulunan bilgilere göre şirketin tüm Türkiye’de şube açmak gibi hedefleri bulunmaktadır. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim Kampanyaları


Faiz istemeksizin ev ve araba sahibi yapan büyük ve güvenilir bir şirket olan ikizlerevim şirketi, Siz müşterilerimiz kararlarını verdikten sonra hayallerinize, hikayenizi yazmanıza ulaşmak için ilk adımı atmanızda sizlere pek çok olanak sunar. Bu olanaklar, çekilişsiz kurasız sadece faizsiz kredisiz çekilişsiz kurasız ve her daim erken teslim fırsatı ile katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Katılımın ardından çok kısa süre sonra evinizi ya da arabanızı kira öder gibi almanızı sağlar ve hayallerinize ulaşmanızda size kapı açar. Bu kampanyalardan bazıları aşağıdaki gibidir.
-90 Günde teslimat
-60 günde teslimat
-6 ayda teslimat
-45 günde teslimat
-27 günde teslimat gibi pek çok kampanyalar bulunmaktadır. Siz de bu kampanyalardan erken teslimat fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız ve kaçırmak istemiyorsanız ikizlerevim firmasını ziyaret edebilirsiniz.


İkizlerevim Yöntemleri


Hem kira öder gibi ev almak istiyorum hem de faiz ödemek istemiyorum diyorsanız başvurabileceğiniz en kestirme yol, ikizlerevim yolundan geçer. Bir anlamda ev hanımlarının altın günü mantığı işe çalışır. Burada kural, bir anda para veremeyecek kişilerin aylık olarak çekilen kuralar yoluyla ismi çıkan kişilere toplanan parayı vermektir. Verilen bu paralar ile o kişi evini satın alır. Çekilen kuralar ile en son müşteri evini alana kadar bu sistem devam eder.  Bu yöntem pek çok kişi tarafından da ülkemizde tercih edilir. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim Kredi Hesaplama


Eğer siz de kredisiz, faizsiz çekiliş kura beklemeden ev almanın hayallerini kuruyorsanız İkizlerevim birden fazla seçenekle karşınıza olanaklar sunmaktadır. Ben sizler için bir kredi hesaplama örneği yazacağım, örnek aşağıdaki gibidir:
Evin tutarı: 100. 000 TL.
İlk taksit: 883 TL.
Teslim tarihinden sonraki taksit: 1. 233 TL.
Gruptaki kişi sayısı: 120.
Ödenmesi gereken toplam taksit sayısı: 91.
ikizlerevim çalışma bedeli: 9. 300 TL.
Ödenmesi gereken toplam tutar hesabı: 109. 300TL.

İkizlerevim İle Kimler Ev Ve Araba Alabilir?


Otomobili ve evi olmasını isteyen, bunun hayallerini kuran bütün vatandaşlar bu sistemden kendi gelirlerine göre yararlanabilir. Üstelik bunun için sizden kredi faiz istenmeden yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hemen bir ikizlerevim şubesine uğramak ve birlikte çalışmaya karar vermek. Senetle araba almak ya da ev almak isterseniz bahsettiğimiz gibi kredisiz faizsiz istediğiniz kolaylıkta ulaşabilirsiniz. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim Yöntemi İle Ne Alabilirim?


Yukarıda bahsettiğimiz gibi ev, araba, gayrimenkul gibi toplu para vermeden almak istediklerinize sahip olabilirsiniz. Size faizsiz araba ama ve faizsiz ev alma fırsatı sunar.

İkizlerevim İle Nasıl Ev Ve Araba Sahibi Olunur?

siz müşterilere taksitle ev alma ve bunu zorlanmadan kolaylıkla yapabilme imkanınıikizlerevimsunar. İkizlerevim size birkaç farklı yöntem sunar, bu yöntemler aşağıda belirttiğim gibidir;
1- Peşinatlı sistem; bu sistemde katılımcılar kendi alacakları evin fiyatını kendileri belirler, yani kendi maddi imkanlarına göre buna karar verir. Kura ve çekiliş ihtimaline gerek kalmadan ev sahibi ya da araba sahibi olabilirsiniz. Evin satın alma bedelinden peşinat bedeli düşüldükten sonra geri kalan tutar 80 ay takside bölünür. Müşterilerin evlerini ya da arabalarını alacağı tarih, ödenilen peşinata ve alınan evin değerine göre ikizlerevim tarafından belirlenir. İkizlerevim Sistemi Nedir?
2- peşinatsız sistem; Bu sistemde müşteriler satın almak istedikleri evin değerlerini ve aylık olarak ödeyeceği tutarı kendi maddi durumuna göre belirler. Aylık olarak ödeme tutarına göre şirketin vereceği teslim tarihi ikizlerevim tarafından belirlenir.

İkilzerevim İle Konut Projelerinden Ev Alabilir Miyim?

Ev ve konut projelerinden ev alabilirsiniz. İkizlerevim siz müşterilerimize faiz ve kredisiz olarak ev almak olanağını sunar. Değerlendirmek ister ve ev, araba hayallerinize kavuşmak isterseniz siz de bir ikizlerevim firması ile iletişime geçin.

İkizlerevim İle İstediğim Satılık Daireyi Alabiliyor Muyum?

İkizlerevim sizlere ev ve araç almak için pek çok imkan sunar demiştik, kararınızı verdikten sonra yapacağınız şey ise kendi maddi durumunuz ve gelir düzeyinize göre bir ödeme planı belirlemek. Almak istediğiniz evin ve peşinatsız ev ve araba fiyatını siz müşterilerimiz kendileri belirler.
Yani kısacası istediğiniz evi kendi bütçenize göre seçerek alabilirsiniz. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim Sunduğu Avantajlar Nelerdir? İkizlerevim Sistemi Nedir?


İkizlerevim ile birlikte kendi hikayenizi yazmanız çok daha kolay ve masrafsız! Güvenilir bir şekilde bu hayallerinize ulaşmak için yapacağınız şey ikizlerevim ile buluşmak. Alanında uzman kişilerin sizlerle birlikte hazırladığı ödeme, taksitlendirme tutarına göre istediğiniz ev ve aracı istediğiniz şekilde peşinatsız araba ev olarak alabilirsiniz. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim İle En Fazla Kaç Ay Taksit Yapabilirim?


Araba ve ev almak, kiradan kurtulmak artık ikizlerevim ile çok kolay! Dilediğiniz evi dilediğiniz fiyattaki haliyle alabilirsiniz. Bunun için İkizlerevim şirketinin uzman kadrosu sizin için en uygun taksitlendirme seçeneklerini belirler ve siz de bu sayede zorlanmadan rahat bir şekilde ödemenizi yapar ve hayallerinize kavuşturur.  Yani taksitlendirme işlemi sizin bütçenize göre ikizlerevim tarafından belirlenir.

İkizlerevim Taksit Miktarı Nasıl Belirlenir


Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ikizlerevim şirketinin alanında uzman hesaplama kadrosu ile birlikte hazırlanır. Taksitle araba almak ya da ev almak isteyen için siz müşteriler ve ekip, sizin için en uygun ödeme tutarını belirler. Bu sayede siz de kolay ve rahat bir şekilde evinize kavuşmanın keyfini yaşarsınız.

İkilzerevim İle Taksit Ödemeye Ne Zaman Başlarım


İkizlerevim aracılığı ev ya da araba almak istiyorsanız sizlere kredisiz ev ve araba imkanını sunuyor. Katılımcı olup siz de ev sahibi olduğunuzda, ilk taksit ödemesinden sonra, satın alınan evin teslim zamanından sonra taksit ödemelerine başlayabilirsiniz.

İkizlerevim’in Güvencesi Nedir Nasıl Güvenebiliriz


İkizlerevim size hayallerinizin kapısını açarken kredisiz, faizsiz finans sistemi ödeme olanakları sunar. Yeni bir şirket olmanın verdiği güven ve parlaklık ile işini tecrübeye ve güvene dayandırır. Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda sizlere sorununuzun çözümü için her türlü yolu, çözümü sunar.

İkizlerevim İle Ev Ve Arabayı Hemen Alabilir Miyiz


Sizlere taksit ile ev ve araba alma olanağı sunan ikizlerevim, konut kredisi ve benzeri kredilere gerek kalmadan ev sahibi olursunuz. Evinizi kura size çıktıktan sonra hemen alabilirsiniz. Ev sahibi olmanın kolay yoluyla tanışmak için siz de ikizlerevim ile tanışın ve bir yola adım atın. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim İle İstediğim Satılık Daireyi Alabiliyor Muyum?


Hayallerinizi süsleyen ev ve arabanın bedeline aylık olarak taksit miktarınız, teslim edilme zamanınız ve de ödeme planınız sizin bütçenize göre belirlenmektedir. Bu alanda uzman ekipler ödeme planlarını sizlere en iyi şekilde sunar. Kısacası istediğiniz satılık daireyi istediğiniz şekilde ev kredisi ile alabilirsiniz ödeme ve taksitlendirme seçeneklerine karar vererek. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim İle İstediğim Satılık Arabayı Alabilir Miyim?


Yukarıda bahsettiğimiz bilgiler burada da aynı şekilde geçerlidir. İstediğiniz arabayı ister taşıt kredisi ile ister faiz ve kredisiz şekilde alabilirsiniz. Kendi bütçenize göre karar verme şansıyla hem de!

Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Nasıl Çalışır?


Kredisiz, faizsiz araba ve ev satışı yapan firmalar genellikle benzer çalışma şekilleri ile çalışır. Çalışma yöntemleri olarak daha çok yardımlaşma imece usulü müşterilere, araç, konut kredisi, gayrimenkul (arsa, işyeri vesaire…)gibi alımlarda siz müşterilere destek sunar. Bu sayede dar gelirli ailelere de konut projeleri, taşıt kredileri kapsamında ev sahibi olma fırsatı sunar. İkizlerevim Sistemi Nedir?

Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmalar Güvenli Mi?

Faiz istemeden araç ve gayrimenkul hatta satılık daire, konut işteri, arsa, satışı yapan firmaların güvenli olup olmadığını iyice araştırmalısınız. Eğer siz de birikiminizi doğru bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü bu tarz firmalar sizlere herhangi bir resmi belge ya da yasal olarak güvence sağlamaz. O yüzden dikkatli olun ve güvenli bir firma ile çalışın, bu anlamda ikizlerevim güzel bir örnek olarak ortaya çıkıyor. İkizlerevim Sistemi Nedir?

Faizsiz Ev Satışı Yapan Firmaların Hizmet Bedeli


Bahsi geçen bu firmaların hizmet bedeli oranları farklılıklar gösterir.  Bunun yanı sıra alınmak istenen ev ve araba bedelinin yüzde yedi ila yüzde oniki (%7 – %12) arasında hizmet bedeli talep edilir.
Örnek verecek olursak: 100 bin TL’lik bir satılık ev ya da satılık araba satın almak istiyorsunuz bunun için sisteme giriş aşamasında 7 bin ila 12 bin TL arasında bir hizmet bedeli ödeniyor.
Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı cayma gibi durumlarda taksit ödemeleri geri alınabilirken, hizmet bedelini geri ödemiyorlar. İkizlerevim Sistemi Nedir?

Faizsiz Ev Sisteminin Banka Kredisi İle Kıyaslanması

Bu firmaların müşterilere sundukları sistemler faiz uygulamadıkları için daha cazip gelmektedir.  Çünkü konut kredisi kullanmanın toplam maliyetine kıyas yapıldığında daha karşı gibi görünür. Bununla birlikte bankadan alınan krediler için gerekli yüzde yirmi (%20) peşinatının yerine, yüzde onlar civarına (%10) komisyon ücreti alınması yüzünden sıkıntı yaşayan vatandaşlara daha iyi ve kolay bir ev sahibi olma imkanı sağlar. Yani bir örnekle açıklayacak olursak 120 ay vadeli bir konut  almak istiyor iseniz 120 ay boyunca henüz yaşıyor olduğunuz yerin kirasını verdiğiniz para miktarı + ev ya da araba aldığınız sisteme yani firmaya ödenen aylık taksitlerle konut kredisinin toplam olan maaliyeti hesabını yapmanız gerekir. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim İle Çekilişsiz Sistem


Hayallerinize ulaşmanız için size fırsatlar yaratan ikizlerevim şirketi çekilişsiz sistemle konut projesi sahibi olabilirsiniz. Bu sistemlerden biri peşinatsız sistem diğeri ise peşinatlı sistemdir.  Peşinatlı sistemde müşteriler almak istedikleri evin bedelini kendisi belirler, müşteri kura ya da herhangi bir çekilişe gerek kalmadan ev hayallerine kavuşurlar. Evin fiyatı peşinattan düşülür ve kalan tutar 80 ay taksit tutarına bölünür. Satın alınacak evin teslim edilme tarihi verilen peşinata evin fiyatına göre ikizlerevim tarafından belirlenmektedir.
Peşinatsız sistemde ise müşteriler alacağı evlerin değerini ve aylık ödeme miktarını yani taksit tutarını kendileri belirler.  Aylık yapacağı ödemeye göre teslim tarihi yine ikizlerevim tarafından belirlenir. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkilzerevim İle Araba Alımı


Peşin ve peşinatsız olarak hem ev hem araba almaya yardımcı olan ikizlerevim firması sizin gibi araç sahibi olmayı bekleyen müşterilerimizin yüzünü güldürüyor. Çok güvenilir ve kullanışlı olan bu sistemde müşteri memnuniyeti çok önemlidir, siz müşterilerimizin daha önce bu sistemden ev ve araba sahibi olanlarla iletişime geçmesi faydalı olacaktır. Araba sahibi olmak artık sizin için hayal değil. Birikiminiz varsa hemen bir ikizlerevim firması ile iletişime geçin ve gerisini onların güvenli sistemine bırakın. Eğer benim birikimim yok, ben birikim olmadan da ev ya da araba sahibi olabilir miyim diyorsanız o zaman da yine ikizlerevim size yardımcı olacaktır. Hayallerinizi ertelemeyin, bu hayat sizin ve siz en iyilerini hak ediyorsunuz. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim Hesaplama


Yukarıda sizler için yaptığım hesaplama sistemini buraya yazacağım. Hesaplama şekli aşağıdaki gibi olacaktır.
Evin tutarı: 100. 000 TL.
İlk taksit: 883 TL.
Teslim tarihinden sonraki taksit: 1. 233 TL.
Gruptaki kişi sayısı: 120.
Ödenmesi gereken toplam taksit sayısı: 91.
ikizlerevim çalışma bedeli: 9. 300 TL.
Ödenmesi gereken toplam tutar hesabı: 109. 300TL. Yukarıdaki bilgilerde bahsedildiği gibi kendi bütçenize, kendi gelir durumunuza göre kolay yoldan ev sahibi olma imkanına sahip olursunuz. Hesaplar uzman ekipler tarafından sizin bütçenize göre belirlenir ve size en uygun olan taksitlendirme seçeneği sunulur. İkizlerevim Sistemi Nedir?

İkizlerevim İletişim Bilgisi

Genel merkez iletişim bilgisi aşağıdaki gibidir. Burada sizlere telefon, faks ve mail adreslerini de sunacağım.
Genel merkez adresi;
Emek Mah. 19021 Nolu Sokak No:24 Şehitkamil/ Gaziantep

Telefon/fax; 444 1 366

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim