İkizler evim Nedir?

İkizler evim Nedir?

0
4258

İkizler evim Nedir? İnsanların çoğunun hayali ev sahibi olmak kira ödemekten kurtulmaktır. İkizlerevim de insanların kolay ve hızlı bir biçimde ev almalarını yardımcı olma misyonunu üstlenmektedir. Kurum 2019 yılında kurulup hizmete başlamıştır. Başvuran kimseler için doğru taksitlendirme ve ödeme planlarıyla istedikleri konut alım işlemi başlatılır.

İkizlerevim Kimin?

Kuruluş itibariyle sektörde yeni olsa da hızlı ve etkili bir isim olmayı başaran İkizlerevim, Türkiye çapında en erken ev ve otomobil teslimatlarını gerçekleştiren kuruluş olarak ön plana çıkmaktadır. Merkezi Gaziantep olan kurum Türkiye’nin pek çok yerine şube açmış ve açmaya devam etmektedir.

İkizlerevim Yöntemleri, İkizler evim Nedir?

Sektördeki başarısını, yapı ve inşaat sektöründeki deneyimlerinden alan bu kurumun kendine has ev ya da araba edindirme yöntemleri bulunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda modeller oluşturulan sistemde kredisiz, çekilişsiz, faizsiz ve kurasız seçenekler bulunmaktadır. Bu modellerin neleri kapsadığı araştırılarak kişiye en uygun olan tercih edilmelidir.İkizler evim Nedir?

İkizlerevim Katılım Şartları Nedir?

Tüm katılımcılarına eşit mesafede durmaya özen gösteren kurumun çalışma mantığı kira öder gibi peşinatsız ev satımının gerçekleştirilebilir oluşudur. Bu nedenle çok düşük gelire sahip olan kimseler bile gönül rahatlığıyla başvuruda bulunabilir. Kurum bünyesine katılmak için 18 yaş üstü olmak ve Türk vatandaşı olmak yeterlidir. İkizler evim Nedir?

İkizlerevim Örnek Hesaplama Tablosu

Örnek hesaplamalarda dikkat edilmesi gereken nokta, alınması planlanan evin değeridir. Bu değere göre bir hesaplama gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra peşinat zorunlu olmadığı için hiç birikimi olmayanlar dahi başvuru yapabilmektedir. Vadeler de bu noktada esneklik gösterir. İkizler evim Nedir?

İkizlerevim Araba

Tıpkı ev gibi iyi bir araba sahibi olmak için de belli bir birikimin yapılmış olması gerekmektedir. Bu nedenle orta ve düşük gelirli kesim için araba almak oldukça zor bir durumdur. Aynı ekonomik mantıkla İkizler evim, insanların araba sahibi olması için de çeşitli çalışmalar yürütmeye devam etmektedir.

İkizlerevim Şubeleri ve İletişim

En küçük ayrıntılara bile dikkat edilerek oluşturulan sistemde esas alınan nokta, taksitle ev alma kolaylığı olmuştur. Merkezi Gaziantep olan kurumun oradaki iki şubesi de açılmak üzeredir. Ayrıca İzmir ve Kahramanmaraş şehirlerinde de faaliyet göstermektedir. Kurum ile iletişime geçmek için telefon ve e-posta yöntemlerini kullanabilirsiniz.İkizler evim Nedir?

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim