Hemenevim Nedir?

Hemenevim Nedir?

0
3125

Hemenevim Nedir? Taksitle ev alma isteği olan fakat bir birikim yapamamış ama bankaların faiz döngüsünden de sıyrılmak isteyen kişiler için Hemenevim finansman sağlıyor. Böyle düşünen birçok kişinin gün sistemi şeklinde bir araya gelerek her ay belli tutarlarda ödeme yaparak birikim elde etmesi ve her ay bu grupta bulunan birine ev sahibi olması imkanı sağlıyor Hemenevim.

Hemenevim Kimin? Hemenevim Nedir?

Hemenevimev sahibi olmak isteyen kişilere faizsiz finansman sağlayan bir tasarruf firmasıdır. Hemenvim’in kurucuları ise Kalkavan Global ve Birevim firmalarıdır. İki firmanın iş birliği ile kurulan Hemenevim bir tasarruf firmasıdır.

Hemenevim Yöntemleri

Kira öder gibi peşinatsız ev sahibi olmak isteyenler için Hemenevim’in sunduğu bir program mevcut. Bu programa katılarak kişiler faiz ödemeden ev sahibi olabiliyorlar. Sadece aylık taksitler halinde yapılan ödemeler ile grupta bulunan herkes için her ay bir kura uygulaması ile ev sahibi olma imkanı sağlanıyor.

Hemenevim Katılım Şartları Nedir?

Kredisiz ev sahibi olabilmek için Hemenevim kişilerde bazı kriterleri göz önünde bulunduruyor. İlk olarak Hemenevim’e başvuracak olan kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. İkinci şart ise kişinin Türk vatandaşı olmasıdır.

Hemenevim Örnek Hesaplama Tablosu

Hemenevim’den taksitli ev alma düşüncesi olanlar için bir örnek aylık ödenek hesaplama yöntemi sunacağız. 150.000 TL’lik bir ev almak istiyorsunuz. Ve hiçbir peşinatınız yok. 150.000 TL için bir miktar organizasyon payı ödemeniz gerekiyor. Bu tutar değişebilmektedir. 150.000 TL+ 10.000=160.000 TL diye düşünelim. 160.000 TL için ise 120 ay vade öngörüyorsunuz. Bu durumda 160.000 TL/ 120=1.330 TL aylık taksitleriniz oluyor. Hemenevim Nedir?

Hemenevim Araba

Araba almak isteyen fakat bir birikimi olmayan kişiler için ise taksitli araba alma imkanı sunan Hemenevim aynı sistem ile kişileri araba sahibi yapıyor. BU sistemde de herhangi bir faiz uygulanmadığı gibi istediğiniz uzunlukta vade imkanları sağlanıyor. Hemenevim Nedir?

Hemenevim Şubeleri ve İletişim

Şu anda tek şube olarak çalışan Hemenevim’in şubesi İstanbul Ataşehir’de bulunuyor. Ayrıca ev sahibi olmak isteyen kişiler ayrıntılı bilgi alabilmek için hem şubelerini ziyaret edebilir hem de 216 232 30 30 nolu telefondan iletişime geçebilir.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim