Helalevim Nedir?

Helalevim Nedir?

0
3033

Helalevim Nedir?. Günümüz koşullarında en büyük sıkıntıların başında kiracılık gelmektedir. Dar gelirli kişilere bir de kira yükü eklenince, maddi ve manevi sıkıntı çekmemeleri mümkün değildir. Helalevim Nedir?. Gelir düzeyinin adaletsiz oluşu, kimilerine bırakın kirada oturmak zorunda kalmayı, birden fazla lüks evleri alma fırsatı sunarken, dar gelirli için ise ev sahibi olmak lüks hale gelmiştir.

Helalevim; tüm bunların bilinciyle kurulmuş helal finans kuruluşudur. Herkesin hayalindeki ev ve arabaya kavuşmasını sağlamayı amaçlayan, ekonomik dengesizliği bir tarafa bırakarak önceliği inanç hassasiyetine veren ve bu sebeple faizsiz çözümler sunan tamamen yerli bir kuruluştur.

Helalevim Kimin? Helalevim Nedir?

Kiradan kurtulmak isteyenlerin ilk başvuru yaptıkları yerler maalesef faizli finans kuruluşlarıdır. Ancak, bu kuruluşlarda satın alınmak istenen konutlara ekstra maliyetler yüklenmekte ve değerinin çok daha üzerindeki ev satın alınabilmektedir.Helalevim Nedir?

Helalevim; faizsiz konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenler için, helal yoldan tasarruf etmelerini amaçlayan ve bu yolda doğru adımlarla ilerleyen kişiler tarafından kurulmuştur.

Helalevim Katılım Şartları Nelerdir?

Helalevim; başvuru yapan herkesin kolayca katılabileceği bir ailedir. Faiz’i haram bilen ve ev alırken de bu bozuk sistemi parçası olmak istemeyen kişilerin rahatlıkla ulaşabileceği bir finans kuruluşudur. Kiradan kurtulmak isteyenler için bu helal kuruluş, sunduğu olanakları ve esnek şartları ile herkesin katılabileceği bir sistemdir. Helalevim Nedir?

Helalevim Ödeme Planı

Helalevim; ev almak için başvura bulunan kişilere özel üç ayrı katılım modeli sunmaktadır. Bunlar;

  • Faizsiz çekiliş yöntemi; satın alınmak istenen ev ya da araba için ek maliyet ya da faiz olmadan, tamamen noter huzurunda yapılacak çekilişle sahip olunabilmektedir.
  • Sabit planlı yöntem; evin teslim tarihini kişinin kendisi belirleyerek buna göre bütçesini kendisinin planlamasıdır.
  • Konut değer artışlı yöntemi: satın alınması istenen evin değerinin, teslim tarihine kadar atması ya da yüksek miktarlı ev satın alınmak istenmesi durumunda, katılan yöntemin toplam tutarının %20’si kadar alıncak geri ödeme tutarında artış yaptırılabilmektedir. Böylece evin o anki değeri sabit kalırken, ayrıca ek hizmet bedeli de ödenmemektedir.

Tüm bu katılım modellerine göre, ödeme planları değişebilmektedir.

Helalevim Araba

Tıpkı ev gibi taşıt da bir ihtiyaçtır. Bunun bilinciyle peşinatsız ve faizsiz vadeli araba almak isteyenler için Helalevim büyük fırsatlar sunmaktadır. Helal tasarruflarınızı değerlendirebileceğiniz Helalevim farkıyla, hayallerinizdeki konforlu arabaya kavuşmanız mümkündür. Helalevim Nedir?

Helalevim Şubeleri ve İletişim

Genel müdürlüğü Altunizade/İstanbul olan Helalevim’e, internet iletişim adresinden ilgili formu doldurarak ulaşmanız mümkündür. Müşteri yetkilileri size mutlaka dönüş yapacak ve bu kıymetli aileye katılımınız sağlanacaktır.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim