Güvenilirevim Nedir?

Güvenilirevim Nedir?

0
3474

Güvenilirevim Nedir? Güvenilirevim,‘faizsiz yoldan finansal destek sağlayarak ev sahibi olmak amacınızı gerçeğe dönüştüren bir kurumdur. Çeşitli masraflardan kaçınmak adına şubesi yoktur. Zaten ulaşımın oldukça kolay olduğu bu zamanda ek şube açma gibi bir girişime de ihtiyaç duymamıştır. Ailenin temel gereksinimlerini sarsmayacak şekilde aydan aya birikim yapmanıza fırsat tanıyacak imkanlarıyla sektöre yeni bir renk getirmeyi amaçlamaktadır.

Güvenilir El Birliği sistemleri olarak tanımlayan bu yöntem ile amaçlanan durum sizi faize bulaştırmadan ve en kısa zamanda ev sahibi yapmaktır. Konut kredilerinin genelinde yaygın olan şartların aksine Güvenilirevim’de faiz veya peşinat şartı bulunmaz. Bunun yanında birikim yapmaya başladığınız ilk aydan itibaren size ev sahibi olma şansı tanınır.Güvenilirevim Nedir?

Güvenilirevim Kimin? Güvenilirevim Nedir?

Merkezi Alanya/Antalya’da bulunan Güvenilirevim, kurumsal bir kimliğe sahiptir. Yönetici ve yardımcı danışmanları hanımlardan oluşmaktadır. Helal yoldan tasarruf yaparak para biriktirme prensibi ile çalışır. Ek şube açmak, çok çalışan çalıştırmak, çok reklam yapmak gibi amaçlardan sıyrılmış bir halde çalışır. Bu daha düşük organizasyon bedelleri ile çalışma imkanı sunmaktadır. Çeşitli fırsatlar sayesinde taksitle ev almahayalinizi siz de gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Direk olarak müşteriyle yüz yüze çalışmayı tercih eder. Çeşitli ev sistemlerini kullanarak müşterilerine ulaşır. Sosyal medyadan uzak kalmayı tercih eder. Böylece kontrolü zor ve Amerikan kontrolünde olan bu araçlardan arındırılmış, samimi bir iletişim kanalı vaad eder. Zamana, onun ihtiyaçları doğrultusunda ayak uydurarak emin adımlarla ilerler. Müşteri memnuniyetini odak noktasında tutarak çalışır.Güvenilirevim Nedir?

Güvenilirevim Katılım Şartları Nedir?

Güvenilirevim çekilişli ve çekilişsiz olmak üzere iki ana başlık altında dört farklı katılım modeli sunar. Bunlardan çekilişli ev alma sistemleri çekilişli ve kısaltılmış çekilişli olarak ikiye ayrılır. Çekilişe katılmak istemeyenler içinse peşinatlı ve peşinatsız olmak üzere iki seçenek müşterilere sunulur. Sadece nüfus cüzdanınızla ve organizasyon bedelini ödeyerek katılım sağlayabilirsiniz. Kira öder gibi peşinatsız ev almak artık çok daha zahmetsiz.

Peşinat verme zorunluluğu olmamakla birlikte, peşinat verenler daha kısa zamanda evlerine kavuşabilirler. Ödenecek taksitleri müşteri kendisi belirler. Taksit tutarına göre katılacağınız gruptaki katılımcı sayısı değişkenlik gösterir. Başvuru yaptığınız andan itibaren taksitlerinizi ödemeye başlarsınız. Noter huzurunda yapılan çekilişle veya belirlenen tarihte evinizi teslim alırsınız.

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim