Gelecek Tasarruf Nedir?

Gelecek Tasarruf Nedir?

0
3443

Gelecek Tasarruf Nedir?. Kendine ait bir evi, arabası veya mülkü olmasını herkes ister. Ancak günümüz ekonomik şartlarında her şey çok kolay olmamaktadır. Gelecek Tasarruf Nedir?. Bankaların kredilerde uyguladıkları yüksek faiz oranları ve peşinat istemeleri ise çoğu kişiyi de çok zorlamaktadır. Yaşanan bu sorunlardan sonra faizsiz ev kampanyaları geliştirildi. Gelecek Tasarruf ile hem araç hem de ev sahibi olmayı isteyen kişilere hizmet veren bir kuruluştur. Kira öder gibi hayal ettiğiniz eve kavuşabilirsiniz.

Gelecek Tasarruf Kimin? Gelecek Tasarruf Nedir?

Faizsiz finans alanında 12 yıllık deneyime sahip kişiler tarafından kurulmuştur. Biz hazırız, ya siz sloganı ile hizmet vermektedirler.

Gelecek Tasarruf Yöntemleri

Gelecek Tasarruf’ da yeni kurulmalarına özel kampanyalar bulunmaktadır. Bunlardan biri ise erken teslimdir. Çeşitli tasarruf modelleri yer almaktadır. Çekilişli tasarruf modeli, çekilişli hızlı tasarruf modeli, serbest tasarruf modeli ve peşinatlı tasarruf modellerinden sizin için en uygununu belirleyebilirsiniz.

Gelecek Tasarruf Katılım Şartları

Gelecek Tasarruf hem kampanya hem de tasarruf modellerine katılabilmeniz için hiçbir şart aranmamaktadır.

Gelecek Tasarruf Örnek Hesaplama Tablosu

Her tasarruf modelinin pek çok özelliği ortak olmak ile birlikte küçük noktalarda birbirinden farklıdır. Çekilişli tasarruf modelini tercih ettiniz. Evin değeri 200000 TL olsun. Toplam taksit sayısı ise 100 olsun. Yani yüz kişilik bir gruba dahil oldunuz. Aylık ödemeniz gereken taksit 2000 TL’ dir.  Belirli aralıklar ile çekilişler yapılarak evin teslim tarihi belirlenmektedir Çok kısa bir süre içerisinde gruptaki herkes evlerini almaktadırlar. Faizsiz ev kredisi ile ev aldığınızı düşünebilirsiniz. Gelecek Tasarruf Nedir?

Ara ödeme yapmanıza gerek yoktur. Eğer başta peşinat öderseniz aylık ödemeniz gereken taksit bedeli azalır ya da daha kısa sürede ödenmiş olur. Peşinat vermek sizlerin tercihine bırakılmıştır. Herhangi bir zorunluluk yoktur.

Gelecek Tasarruf Araba

Gelecek Tasarruf ile taksitle araba alır gibi aracınız olabilir. Tasarruf modelleri kapsamında da istediğiniz aracı alabilirsiniz. Faizsiz ve peşinatsız uygun ödeme planı ile taşıt kredisine oran ile daha rahat sahip olacaksınız.

Gelecek Tasarruf Şubeleri ve İletişim

Gelecek Tasarruf şubesi, İstanbul Sultangazi’ dedir. Arayarak veya resmi sayfadaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.Gelecek Tasarruf Nedir?

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim