Fuzul Oto Nedir?

Fuzul Oto Nedir?

0
3523

Fuzul Oto araba sahibi olmak hayalleri kuran ancak bunun için yeteri kadar bütçesi olmayan ve banka kredilerinde boğulmak istemeyenler için faiz uygulaması yapmadan hizmet veren bir kuruluştur. Pek çok kişi firma sayesinde yardımlaşma bilinci ile araba sahibi olmuştur.

Fuzul Oto Kimin? Fuzul Oto Nedir?

Fuzul Oto Eyüp Akbal ve kardeşleri tarafından kurulmuştur. 1192 yılından beri de sıfır veya ikinci el araba almak isteyen düşük gelirli herkese gerekli finansmanı sağlamaktadır.

Fuzul Oto Katılım Şartları Nelerdir?

Fuzul Oto taksitle araba almak isteyenlerin en çok tercih ettikleri firmadır. Fuzul Oto’nun geniş ailesine katılmak için 18 yaşından büyük olmanız, Türk vatandaşı olmanız, kimliğiniz ile başvuru yapmanız ve size için hazırladığımız katılım sözleşmesini imzalamanız yeterlidir.Fuzul Oto Nedir?

Fuzul Oto Örnek Hesaplama Tablosu

Fuzul Oto vadeli araba almak isteyenler için farklı ödeme sistemleri ile hizmet vermektedir. Çekilişli sistem, vade ortası sistemi, peşinatlı erken teslim, ara ödemeli erken teslim Fuzul oto sistemleridir. Sizinle aynı ödemeleri yapacak olan kişiler ile 11, 15, 21, 31 kişilik guruplar şeklinde bir araya getirilirsiniz. Her ay araba sahibi olacak kişi çekiliş ile belirlenmektedir.Fuzul Oto Nedir?

Mesela çekiliş sitemini tercih ederek 21 ay vade seçeneği ile sisteme dâhil olduğunuz zaman 2380 TL taksit ödemeniz gerekmektedir. Her sistem ve katılımcı sayısına göre taksitler değişim göstermektedir.Fuzul Oto Nedir?

Fuzul Oto Araba

Fuzul Oto 28 yıllık tecrübesi ve her bütçeye uygun ödeme planları ile vadeli, taksitle veya senetle araba almak isteyenler için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Tamamen dayanışma ve yardımlaşma üzerine kurulmuş bir sistem ile her ay bir kişi sıfır veya ikinci el arabasına binip gitmektedir. Sizde Fuzul Oto ayrıcalıklarından faydalanmak için bu aileye dâhil olabilirsiniz.

Fuzul Oto Şubeleri

Fuzul Oto ülkemizin 81 ilinde hizmet vermektedir. Ayrıca merkezi ilçelerde ve büyük şehirlerde farklı semtlerde çok sayıda şubesi ile haftanın her günü araba sahibi olmak isteyenler için hizmet vermeye devam etmektedir.

Fuzul Oto İletişim

Fuzul Oto ile iletişime geçmek için oldukça donanımlı olan internet sitesini tercih edebilirsiniz. Sizi arayalım ve online işlemler seçenekleri ile aradığınız her şeye yanıt bulabileceğiniz gibi dilerseniz müşteri hizmetleri veya en yakın şube desteğini de tercih edebilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim