fuzulev||Fuzul Ev

Fuzul Ev

Ülkemizdeki döviz kurundaki artış nedeniyle banka faiz oranları da yükselmiştir. Faiz oranları ortalama% 1.90 ile% 2.20 arasında değişmekte olup, diğer evlerde olduğu gibi ev almayı çok zorlaştırmaktadır. Türkiye’de ortalama 200.000₺ tutarında bir evin ortalama fiyatı, masa başına iki defa 120 ay geri ödeme ile karşı karşıya kalan bir kişi olarak tahmin ediliyor. Fuzul Ev, ekonomik olarak iyi durumda olmayan veya geliri binlerce liraya ulaşamayanlar için kurulmuş bir sistemdir. Fuzul ev’ in detaylarına cevap, sistemin nasıl çalıştığı.

Fuzul Ev Çekiliş Sistemi Nedir?

Bankanın menfaatine karışmak istemeyen, geri ödemede güçlük çeken veya fazla ödeme yapmayanlar için hazırlanmış bir sistem olan Fuzul Ev, insanları çok basit bir şekilde ev sahibi yapıyor. Buradaki Fuzul ev çekiliş sistemi aşağıdaki gibi çalışır; Bir ev almayı düşünen kişi ilk önce geri ödeyebileceği vade miktarını belirler. Bu vade tutarı, X vadesinde X tutarı ödeyebildiğim gibi. 40, 60, 80, 100 ve 120 kişilik gruplar vade miktarını belirler ve bir ev almak isteyen kişi aslında bu aşamada vade seçer.

Fuzul ev çekiliş sistemi aslında tam olarak yardımlaşma örneğidir. Bu sistemde bir tür “altın gün üredilebilir. Her ay gruptaki kişi ev sahibi olur. Bu sistem için peşinat ödenmemesine rağmen, grup çekilişinde son kazanan bile dönem sonuna kadar beklemeyecektir. Evini vade tarihinin ortasında satın alırdı. Çekilişin ilk aylarında, kazananlar grupta bekleyen diğer kişilere belirli oranlarda veya oranlarda kiralama yardımı sağlar.

Fuzul Oto Çekiliş Sistemi?

Fuzul ev gibi aynı şekilde Fuzul oto çekiliş sistemi de mevcuttur. Fuzul oto çekilişsistemi sayesinde peşinatsız, faizsiz bir şekilde hayalinizdeki otomobile sahip olabilirsiniz. Bu sistemde insanlar arasında, yardım olarak bilinen altın gün yardım olarak da verilebilir. Fuzul araba çekilişinde 11, 15, 21, 31, 37, 49, 61 kişilik gruplar bir araya getirildi ve ilk ayın taksitleri ile organizasyon bedeli ödenerek sistem başlatıldı. Her ay düzenlenen çekilişle bir kişi arabanın sahibi oldu. Taksit sayısını, peşinat veya bu işlemdeki ayrıntıları değiştirmek isterseniz, teslimattan önce bunu yapabilirsiniz. Bütçenize ve vade numaranıza göre uygun bir grupta olacaksınız. Aynı zamanda dilerseniz peşinat dilerseniz de peşinatsız Fuzul oto araç çekilişine katılabilirsiniz.

Sistem Hakkında Merak Edilenler

1- İlk çekilişte ev size çıkarsa ne olur?

İlk taksit ödersiniz ve taksitlerinizi evinizde oturarak ödersiniz. İlk ayda evinize sahip olmanın keyfini yaşarsınız.

2- Dahil olduğunuz çekiliş grubu dağılır mı?

Sistem sahibi Fuzul Ev, bu organizasyonun garantörüdür. Ödeme durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan evinize kavuşursunuz.

3- Son çekilişte ev size çıkarsa ne olur?

Burada üzülmeniz için hiç bir sebep yoktur. Çünkü, aldığınız kira yardımları sayesinde en hesaplı şekilde ev sahibi olan yine siz olacaksınız.

4- Teslimat nasıl gerçekleşir?

Her ayın ilk cumartesi günü, noter huzurunda yapılacak olan çekilişte konutu almaya hak kazanmış müşteri, evini belirlenen tarihte ödemesi yapılmak üzere dilediği lokasyondan ve kişiden tapulu olmak şartı ile alabilir.

Fuzul Ev sistemi ile ev sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimiz aşağıda ki yorum bölümünden şikayetlerini ve yorumlarını iletebilir, merak ettiği soruları sorabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim