Fuzul Ev Nedir?

Fuzul Ev Nedir?

0
3452

Fuzul Ev Nedir?. Yaklaşık otuz yıldır ülkemize hizmet veren Yerli ve Milli bir markadır. Yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösterir. 1992 yılından itibaren tüm markalarıyla; Fuzul Grup, Fuzul Yapı-İnşaat, Fuzul Ev, Fuzul Oto, Akva Sigorta, Olimpa Avm, Nevita International ve Afiyet Medikal ülkemize hizmet vermektedir. Fuzul Ev Nedir?. Fuzul Evin ana felsefesi faizsiz bir sistemle bireyleri kira öder gibi peşinatsız ev ve araba sahibi yapabilmektir.

Fuzul Ev Kimin?

FuzulEv yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren Fuzul Grup bünyesinde yer alan şirketlerden biridir. Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal’dır. Eyüp Akbal; ilk ve ortaokul eğitimini Konya’da lise eğitimini İstanbul’da Vefa Lisesi’nde üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ağabey Mahmut Akbal ile beraber İstanbul Fatih’te açılan küçük bir dükkân ile otomotiv işine girerler ve Fuzul Grup’un günümüze kadar uzanan hikâyesi başlar.

Fuzul Ev Yöntemleri, Fuzul Ev Nedir?

Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olabilmek için geliştirilmiş dört yöntem vardır. İlk yöntem; Sabit Teslim Modelidir. Bu yöntemde kişi ödeme imkânı doğrultusunda bir gruba dâhil olur ve ödeyeceği taksit gayrimenkul bedelinin vade sayısına bölünerek bulunur ve vadeniz teslimatınızı aldıktan sonra önceden bildirilen oranda artırılarak olması gerekenden çok daha erken bitmesini sağlar.

Üçüncü yöntem; Tüfe Endeksli Modeldir. Bu yöntemde ödenen taksitler tüfe oranı kadar artarak belirlenecek olup evi ne zaman alırsak alalım paramız değerini korumuş olacaktır. Dördüncü yöntem; Çekilişsiz Modeldir. Bu yöntemde gruplara katılan kişiler, çekilişe katılmazlar.

Fuzul Ev Katılım Şartları Nedir?

Türkiye’nin her yerinden istenilen evin sahibi olabilmek için Fuzul Ev’e katılım şartları; On sekiz yaş üstü olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, yabancı vatandaş olanlardan da oturma iznine sahip olmak, yasal kimlik belgesi ile başvurmak, katılım sözleşmesini imzalamaktır.Fuzul Ev Nedir?

 Fuzul Ev Örnek Hesaplama Tablosu

Tüm sistem üyelerin bütçesine göre ayarlanabilmektedir. Öncelik ödeme gücüne göre ödeme planı yapmaktır. Dolayısıyla dört farklı modelle ve çeşitli ödeme teknikleriyle örneğin peşinat verme, ara ödeme yapmak gibi tamamen kişiye özel en uygun ödeme tablosu belirlenmektedir. Faizsiz ev olan sistemde sadece katılım ücreti ödenir. Katılım ücretleri de modele göre yedi bin beş yüz ile on bin beş yüz arasında değişim gösterir. Örneğin Yüz bin liralık ev aldığınız da toplam ödeyeceğiniz tutar modele göre 107.500 TL – 110.500 TL arasında olur.Fuzul Ev Nedir?

Fuzul Ev Araba

Faizsiz, peşinatsız ve kredisiz araba sahibi olmak imkânı sağlayan Fuzul Oto ev sahibi yapar gibi araba sahibi de yapmaktadır. Fuzul Oto hangi model ve marka araç olursa olsun faizsiz olarak yüz ay taksitlendiriyor. Kişilerin ödeme gücüne göre dört farklı alternatif sunuyor.

Fuzul Ev Şubeleri ve İletişim

Fuzul Ev şube sayısı tüm Türkiye genelinde kırk iki ilde olmak üzere yetmiş sekizdir. FuzulEv genel merkezi İstanbul’dadır. Adresi: Akşemsettin Mahallesi Vatan Caddesi No:28/AFatih / İstanbul’dur.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim