Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy İle İlgili Bilgi

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy İle İlgili Bilgi

0
2071

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy ile ilgili Bilgi. İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık ve önemli bir konuma sahip bir ildir. İstanbul ilçeleri denince ilk akla gelenler arasında Kadıköy’de yer almaktadır. Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi ile son zamanlarda adından sıkça söz ettirmektedir. Proje Kadıköy’e yeni bir hava kazandıracaktır. En iyi karma yaşam ödülüne sahip projede ev ve ofisler bulunacaktır.

Aralarda geçecek caddeler ile bir yaşam merkezi olacaktır. Birçok kişinin ihtiyaçlarının bir arada karşılanacağı bir projedir. Bu projenin en dikkat çeken özelliği kentsel dönüşüm projesi olmasıdır. Büyük bir dönüşüm Kadıköy’de yaşanacaktır. Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy ile ilgili Bilgi.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi Konutlarının Özellikleri,Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy İle İlgili Bilgi

Bu proje Kadıköy’ün en güzel noktasında bulunmaktadır. Ulaşım olarak metro ve metrobüse yakın olması ve Avrasya Tüneline yakın olması kolaylık sağlamaktadır. İstanbul gibi ulaşımın sorun olduğu bir ilde büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Konutların planında ise 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi konut seçenekleri bulunmaktadır. 1+1 konutlarda salon, balkon, yatak odası, banyo ve mutfak bulunmaktadır. 2+1 ve 3+1 konutlarda ek olarak ebeveyn odasında banyo ve antre bulunmaktadır. 3+1 dairelerde 2 balkon, 2 yatak odası ek olarak bulunmaktadır. Bunların yanında cafeler, açık ve kapalı olmak üzere havuz ve restoranlar bulunacaktır.

Günlük hayatta ihtiyaç duyulan her şey projede düşünülerek tasarlanmıştır. Otopark gibi sorunda yaşanmayacaktır. Geniş bir otoparka sahip olacak Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi her yönü ile yaşayan kişilere mutluluk ve rahatlık sağlayacaktır.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi Konutları Fiyatları ve Teslim Tarihi

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi 2016 yılının Ağustos ayında başlamıştır. Projenin inşaat süreci devam etmektedir. 2019 yılında teslim edileceği düşünülmektedir. Toplamda 1100 daire bulunacaktır. Projede ev fiyatları 550 bin ile yaklaşık 2,5 milyon arasındadır. 50 metrekarelik bir daire yaklaşık olarak 550 bin TL değerindedir. Evin büyüklüğü arttıkça fiyatlarda artmaktadır. Projede bulunan dairelere yoğun bir şekilde ilgi gösterilmektedir. Söz konusu projenin çok sayıda talep görüyor olması; bu projenin önemli bir başarısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda bu projenin pek çok farklı seçeneği sunabiliyor olması; yoğun talep görmesinin temel sebebi olarak kabul edilmektedir.Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy İle İlgili Bilgi

 

TOKİ KONUT PROJLERİ HAKKINDA DİĞER YAZILARIMIZA İNCELEYİN!

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim