Finansevim Nedir?

Finansevim Nedir?

0
3438

Finansevim Nedir?. Finansevim düşük ve orta gelirli olup ev almak isteyenler için finansal destek sağlayan güçlü bir kuruluştur. Finansevim Nedir?. Her kesin ev sahibi olasını hedefleyen firma sunmuş olduğu seçenekler ile 360 ay vade seçeneği sunan ilk ve tek firmadır Bu nedenle oldukça yoğun ilgi gören firma her geçen gün hızla büyümeye devam etmektedir.

Finansevim Kimin?

Finansevim Emre Özkaya, Serdar Kolo ve Mahmut Mısır tarafından kurulmuştur. Finansevim’in yönetim kurulunun başında ise Emre Özkaya bulunmaktadır.

Finansevim Nedir? Finansevim Katılım Şartları Nedir?

Finansevim güvencesi ile kiradan kurtulmak için 18 yaşından büyük olmanız ve Türk vatandaşı olmanız yeterlidir. Yapmanız gereken size en yakın Finansevim şubesine kimliğiniz ile giderek nasıl bir ev istediğinizden ve aklınızdaki ödeme planından bahsetmek olacaktır. Sizin için şubelerde bulunan finansal uzamanlar en uygun ödeme sistemine sisi dâhil ederek hayalleriniz ile aradaki mesafeyi kısaltacaktır.

Finansevim Örnek Ödeme Tablosu

Finansevim faizsiz konut kredisi ile hiç peşinatsız ve uzun vade seçenekleri ile bu sektöre yön vermektedir. Finansevim ile 360 ay vade seçeneğini kullanarak 150 bin civarında bir ev almak istediğiniz zaman ödeyeceğiniz taksir tutarı 815 TL civarında olmaktadır. Finansevim size en geç 100 ay içerisinde evinize taşınma vadinde bulunmaktadır. Elbette kendi evinize geçtiğiniz zaman taksitlerinizde biraz yükselme söz konusu olmaktadır. Artık ev sahibi olduğunuz zaman taksitleriniz yine aynı şartlarda olacak ancak ödemeniz 1400 TL civarında olacaktır. Artık kira ödemediğiniz için bu belirlenen miktarı kolaylıkla ödeyerek hayallerinizdeki evin keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Finansevim Araba

Finansevim sadece ev sahibi olmak isteyenlere değil araba sahibi olmak isteyenlerinde gereken finansmanını sağlamaktadır. Sıfır veya ikinci el seçenekleri ile dilediğiniz arabayı en kısa sürede alabilmektesiniz. Firma ev veya araba almak isteyenler için relax, çekiliş fonu ve vade ortası fonu ile kişiye özel ödeme planları düzenleyerek hizmet vermektedir.Finansevim Nedir?

Finansevim Şubeleri

Finansevim ülkemizde pek çok önemli noktada şubesi olan bir kuruluştur. Size en yakın şubeyi öğrenmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.Finansevim Nedir?

Finansevim İletişim

Finansevim ile iletişime geçmek için internet sitesini ziyaret edebilir orada bulunan formu doldurarak size dönüş yapılması ile akılınıza takılan her soruya yanıt arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini istediğiz her zaman arayarak veya en yakın şubeye giderek Finansevim ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim