Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

0
2546

Faizsiz, peşinat yöntemleri

Fazisiz ev sahibi olma fırsatı, ev satın alma faizsiz ve peşinat ödeme yöntemleri önemli ölçüde artmıştır. Öncelikle, inşaat şirketleri artık bankaları aracı olarak kullanmaktan kaçınmaktadır. Bazı kuruluşlar, tüketicilere, belirledikleri projelerle faizsiz ev sahibi olma fırsatı sunar. Diğer taraftan katılım denilen bankalar bazen düşük faizli düşük faizli konut kredisi vermektedir.

  1. İnşaat Firmaları

İnşaat şirketleri, tüketicilerin ev şirketlerinin satışlarındaki banka baskısını ortadan kaldırmak için fonlar kurarak faizsiz ev sahipleri inşa etmelerine yardımcı olmaktadır. Bu firmalara başvurarak kolayca ev sahipliği yapabilirsiniz.

  1. Bazı Kurumlar

Fuzulev, Eminevim,katılımevim,finansevim, ve Birevim gibi organizasyonlar faizsiz bir ev sahibi olma fırsatı veriyor. Ev sahibi olmak isteyen birçok tüketiciyi bir araya getiriyor. Bir tüketici olarak sahip olmak istediğiniz evi belirledikten sonra, taksitlerinizi ve bu taksitleri ne kadar ödeyeceğinizi belirlersiniz. Bu taksitle ödeme yapmaya devam ettiğinizde, her ay çekilen çekiliş sonucu bir kişi ev sahibi olur. Tabii ki, bu gruptaki diğer insanlar ödemeleri yapılan fonlarla evi satın alıyorlar. Hala taksitlerini ödemeye devam ediyor. Gerekli kuruluşlar üzerinde araştırma yaparak evi taksitle edinin.Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

  1. Katılım Bankalari

Katılım bankaları da tüketicilere faizsiz ev sahibi olma fırsatı veriyor. Ancak bunun için bazı gereklilikleri yerine getirmelisiniz. Her şeyden önce, doğrudan evin fiyatının en az% 25’ini ödemek zorundasınız. Katılım bankasına doğum belgeniz ve aylık gelir belgeniz ile başvurabilirsiniz. Önemli noktalardan biri evin tapusu olmalı veya konut alınmalıdır. Aksi takdirde, banka kredi vermeyecektir. İstenen koşulları yerine getirdikten sonra, işleminiz onay sürecine girer ve kısa bir süre sonra onaylanır. Paranız hesabınıza geçecektir. Birçok banka peşin ödeme yapmadan konut kredisi sağlar. Bir peşinat almak için faizsiz kredi sağlayan bankalar nelerdir?

Faizsiz Konut Kredisi Bankaları,Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

Her şeyden önce, faizsiz kredilerin yalnızca katılım bankaları olduğunu bilmelisiniz. Bu bankaların bazıları kamu sermayesi, bazıları ise özel sermaye ile faaliyet göstermektedir. Ancak hepsinden faizsiz ev kredisi olmadan alabilirsiniz. Fakat katılım bedeli ödersiniz.Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

  • Ziraat Katılım Bankası
  • Vakıfbank Katılım Bankası
  • Albaraka Türk
  • Kuveyt Türk
  • Türkiye Finans Katılım Bankası

 

Fazisiz ev sahibi olma fırsatı sizlerde sahip olmak için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim