Ev Satışıda İlan Açıklamasına Neler Yazmalıdır?

Ev Satışıda İlan Açıklamasına Neler Yazmalıdır?

0
85

Ev Satışıda İlan Açıklamasına Neler Yazmalıdır?

Ev Satışıda İlan Açıklamasına Neler Yazmalıdır?  Sorusu evini hızlı satmak isteyen herkesin merak ettiği bir konudur. Ev almak isteyenlerin ilgisini çekebilecek ev sahibi olmak yönünde teşvik edici açıklamaları yer alacak yazılar bir evin satışında etkili olduğu için birçok kişi tarafından bu konuya önem verilmektedir.

Bir evin satış ilanında faizsiz ev ya da senetle ev satışı yapılıyorsa bunların kesinlikle belirtilmesi gerekmektedir. Ev açıklamasında evin tüm özellikleri ayrı ayrı yazılmalıdır. Gezip görmeden önce akıllarında fikir sahibi olabilmeleri ve aradığı özelliklerinin bulunup bulunmadığını görebilmeleri için yazılmalıdır.

En Hızlı Ev Satışı İçin İlan Açıklamasına Neler Yazılmalıdır?

Ev almak isteyenlerin evlerde bulmak istediği kriterleri ilk etapta açıklama bölümünde aradıklarını bilmekteyiz. Bu nedenle ev sahibi olmak isteyenlerin karşısına evin tüm artı özelliklerinin yazılması gerekmektedir. Bir evde evin bulunduğu cephe evin bulunduğu kat izolasyon durumu evdeki demirbaş eşyaların muhakkak yazılması gerekmektedir. Ev Satışıda İlan Açıklamasına Neler Yazmalıdır?

Günümüzde kullanılmakta olan İlan programlarında adres ve diğer özelliklerin bilgisi otomatik olarak size soruluyor olsa da ayriyeten açılmış olan açıklama kısmında ev almak isteyenlerin sıklıkla okuduğu bölüm olması nedeniyle özelliklerin yazılması ve ilgi çekici bir metin ile evin daha çok alıcıya ulaşması amaçlanmaktadır. Bu nedenle de evin en çok göze görünen artıları açıklama kısmına yazılmalıdır. Ev Satışıda İlan Açıklamasına Neler Yazmalıdır?

Ev Özellikleri: Bu ev, her detayı düşünülerek tasarlandı ve sizin için özel hale getirildi.

  • Güneye cepheli, gün boyu güneş alan ve aydınlık bir yaşam sunan bir konumda.
  • Yüksek kat, muazzam manzaralar eşliğinde gününüzü renklendirecek.
  • Son teknoloji izolasyon sistemleri sayesinde sıcak kış günlerinde sizi koruyacak.

Demirbaş Eşyalar: Evin içinde bulunan demirbaş eşyalar, kaliteli yaşam standardınızı artıracak nitelikte. Mutfak ekipmanlarından, oturma odası mobilyalarına kadar her şey özenle seçildi.

Konum: Bu ev, alışveriş merkezlerine, okullara ve ulaşım noktalarına yakın, yaşamınızı kolaylaştıracak bir konumda bulunuyor.

Finansman Seçenekleri: Faizsiz ödeme planları ve senetle ev alma seçenekleri ile ev sahibi olmak artık çok kolay!

En Etkili Satış Metotları

Sizler de evinize satmaya karar verdiğinizde konut kredisi kullanacak kişiler için konut kredisine uygun olup olmadığını belirtmelisiniz. Aynı şekilde senetle ev satışı yapanların ev almak isteyenlere bu açıklamayı yapması açıklama bölümünde yer vermesi gerekmektedir. Ellerinde Peşin para olan kişilerin de kredisiz ev alma imkanı olduğu için yapılacak bir indirim varsa açıklama bölümünde yazılması faydalı olacaktır. Ev Satışı İçin İlan Açıklamasına Neler Yazılmalıdır?

Açıklama bölgesine evin çevresindeki sosyal faaliyet alanları eğitim, sağlık, ulaşım alanlarına uzaklığı yazılmalıdır. Varsa evin ekstra ses yalıtımı ve benzeri özellikleri ile beraber artı olarak yaptırılmış dolapları giyinme odası ve benzeri özelliklerini de yazılması gerekmektedir. Bu açıklamaların yanı sıra ev kredisi ilan açıklamasına neler yazılmalıdır uzman kişilerden görüşler alınmalıdır. Ev satışı için ilan açıklamasına etkili bir yazı yazmak beraberinde önemli avantajları da getirecektir. Ev Satışıda İlan Açıklamasına Neler Yazmalıdır?

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim