Enflasyona Endeksli Konut Kredisi

Enflasyona Endeksli Konut Kredisi

0
84

Enflasyona Endeksli Konut Kredisi

Enflasyona endeksli konut kredisi uzun vadeli yüksek faizle ev almak istemeyenler için geliştirilmiş bir kredi yöntemidir diyebiliriz. Sizde ev almak istiyorsanız ve uygun ev kredisi almak istiyorsanız düşünebileceğiniz yöntemlerden biriside budur. Kredisiz ev sahibi olmak bu devirde neredeyse imkânsızken sizde bir evim olsun diyorsanız kiradan kurtulmak için sizde bu yöntemi düşünebilirsiniz.

Neden mi? Gelin konuyu sizin için açalım. Enflasyona endeksli konut kredisi konut kredilerindeki artan faizlerin piyasaya durgunluk getirmesi sebebiyle oluşturulmuştur.  Eğer kiradaysanız yıllık kiranıza gelen artışlar zaten belinizi büküyordur. Ödediğiniz kiraya gelen zamlardan daha uygun oranlarla ev sahibi olmak için en uygun konut kredisi yöntemi sizin için bu yöntem olabilir.

Enflasyona Endeksli Konut Kredisi İçin Aranan Şart var mı?

Eğer herhangi bir bankadan konut kredisi kullanabiliyorsanız bu kredi türünü de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taksitle ev alma yöntemleri arasında da bu kredi yöntemi kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayacaktır. Faiz oranlarının düşeceği düşünüldüğünde enflasyona endeksli konut kredisi peşinatsız ev sahibi olmanıza da büyük katkı sağlayacaktır.

Kiracıya ev sloganıyla yola çıkılan enflasyona endeksli konut kredisi yeni nesil ev kredisi hesaplama yöntemlerinden birisidir. Hemen her devlet bankası tarafından desteklenen bu yöntem ile amaç neredeyse herkesin konut kedisiyle ev sahibi olmasını hedeflemektedir. Taksitle ev al dendiğinde aklınıza gelecek en güzel yol olan enflasyona endeksli konut kredisini sizde bir uzmana danışmadan geçmeyin.

Kiracıyım Bu Krediyle Ev Sahibi Olabilir miyim?

İster peşinatsız ev sahibi olmak istiyor olun isterseniz senetle ev almak istiyor olun bizim için fark etmez. Enflasyona endeksli konut kredisi ile paranız yüksek faiz oranıyla yok olmasın. Bankamızla yapacağınız anlaşma ile faizlerin yükselmesi durumunda zarara uğramazsınız. Banka faizlerinin düşmesiyle ise rahat nefes alabilirsiniz.

Dilerseniz 3-6-12 aylık periyotlarla faiz oranlarınız yenilenir. Faizlerin yükselmesi ise sizin için önem teşkil etmez. Belirlenen tavan faiz oranından dolayı asla zarara uğramazsınız. Faizsiz ev almak için ise sizler için oluşturduğumuz programları görmeden ev almayın. Peşinatsız araba yada peşinatsız ev al denildiğinde akla gelen ilk adres olmaya devam ediyoruz. Enflasyon endeksli konut kredisi için her zaman yanınızdayız.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim