Eminevim Nedir?

Eminevim Nedir?

0
3546

Eminevim Nedir?.Dünya’da ve Türkiye’de ilk olarak faiz ödemeden, ev sahibi olmak isteyenlerin bütçelerine uygun ve diledikleri yerden istedikleri gayrimenkule sahip olmalarını sağlayan bir sistemdir. Eminevim Nedir?. Sistemin özünde içeriğinde imece usulü bulunmaktadır. Yardımlaşma sonucu ev almak el birliği ile sağlanmaktadır.

Eminevim Kimin? Eminevim Nedir?

Faizsiz ev siteminin kurucusu olan Emin Üstün sistemin kurucusudur. Eminevim Emin grup’un Yönetim Kurulu Başkanı olan Emin Üstün birçok iş sahasında başarılarını göstermiştir. Eminevim sistemi ile faizsiz ve yardımlaşma üzerine kurulan sistemi oluşmasını sağlamıştır.Eminevim Nedir?

Eminevim Yöntemleri

Ev sahibi olmak günümüz şartlarında çeşitli yöntemler ile mümkündür. Ancak faiz ödemeden ev sahibi olmak için en ideal seçenek eminevim yöntemi olacaktır. İster peşinatsız ister peşinatlı olsun evin değerini belirleyip bütçenize göre taksitle ev alma artık çok kolay. Vade ortası sistem, çekilişli sistem, peşinatlı sistem gibi yöntemler ile ev sahibi olabilirsiniz.Eminevim Nedir?

Eminevim Katılım Şartları Nedir?

Sistem olarak imece ve yardımlaşma üzerine kurulmuş olmasından dolayı katılım şartı da herkesin ev sahibi olmasına imkan sağlayacak şekildedir. Almak istediğiniz evin taksitlerini aylık olarak düzenli bir şekilde ödeyebilecek durumda olan herkese eminevim sunduğu hizmetten yararlanabilir.

Eminevim Örnek Hesaplama Tablosu

Sistem basit bir şekilde bakıldığında gün taksiti ödemeye benziyor. Katılımcılar taksit sayısı kadar bir araya gelir ve her ay toplanmış olan taksitler ile seçilen bir katılımcı ev sahibi olur. Taksitinizi belirleyip gerisini firmaya bırakmanız yeterli olacaktır. Faizsiz ev sahibi olmak isteyenler için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Eminevim Araba

El birliği bir sistem olan eminevim ile sadece ev sahibi değil aynı zamanda araba sahibi olmanızda mümkün. Faizsiz araba sahibi olmak isteyenler aylık taksitlerini düzenli bir şekilde ödedikleri takdirde bütçelerine uygun bir araç sahibi olabilirler. Ayrıca taksit imkanı sunarken bu taksitleri de sabit olarak tutmuyor zorlandığınız yerde taksitlerinizde esneme yapabiliyor. Siz istemediğiniz sürede ise kesinlikle taksitlerde oynama yapılmıyor. Eminevimin avantajla  sunduğu hizmet ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 Eminevim Şubeleri Ve İletişim

Faizsiz ev sahibi olmak ve bütçenize en uygun en ideal ev alma yönteminden yararlanmak adına firmamızın size en yakın şubesini ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim