Eminevim Nedir?

Eminevim Nedir?

0
3411

Eminevim Nedir?.Eminevim uzun zamandır ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturmak için hizmet veren finansal, güçlü ve köklü bir kurumdur. Eminevim Nedir?. Eminevim ile bütçenizi sarsmadan kendi evinizin sahibi olabilmektesiniz. Faiz ödemeden ve hayattın gerisinde kalmadan ev sahibi veya araba sahibi olmak için pek çok kişi Eminevim ailesine katılmıştır. İster peşinatınız olsun ister hiç peşinatınız olmasın Eminevim’de sizin için uygun bir ödeme sistemi mutlaka bulunmaktadır.

Eminevim Kimin? Eminevim Nedir?

Eminevim 1991 yılından beri hiç aralıksız kişilerin hayallerini finanse eden bir Emin Üstün kuruluşudur. Doksanlı yılların başlarında araba sahibi olmak isteyen Emin Bey ve birkaç arkadaşının İstanbul’da küçük bir ofiste başladığı çalışmalar bugün tüm ülke genelindedir. Modern çağın getirilerine göre şekillenen Eminevim şimdilerde hem ev hem de araba almak isteyen herkesin ilk tercihleri olmaktadır.Eminevim Nedir?

Eminevim Katılım Şartları Nelerdir?

Eminevim güvencesi ile peşinatsız ev veya araba almak için sadece Türk vatandaşı olmak yeterlidir. Ülkenin dört bir yanında hizmet veren Eminevim şubelerine kimliğiniz ve hayalleriniz ile başvurmanız yeterli olmaktadır. Eminevim’in sunmuş olduğu en güzel sistem ise sisinle aynı şartları taşıyan kişiler ile bir araya getirilerek her ay bir kişinin ev sahibi olmasının sağlanmasıdır. Eminevim bünyesinde hizmet veren uzman ekip sisin için en uygun gurubu belirleyerek sizi oraya dâhil etmektedir.Eminevim Nedir?

Eminevim Örnek Hesaplama Tablosu

Eminevim’de taksitleriniz sizin istediğiniz gibi şekillenmektedir. Mesela 150 bin liralık bir ev almak istediğiniz zaman 120 ay vade seçeneği ile yaklaşık olarak 1250 lira ile 1500 lira aralığında bir ödeme planı düzenlenmektedir.

Eminevim değerli müşterileri için çekilişli, kısa vadeli, kira destekli, yeniden değerlendirmeli, çekilişsiz, orta vadeli, peşinatlı ve peşinatsız ödeme sistemleri ile hizmet vermektedir.

Eminevim Araba

Eminevim aslında taksitle araba almak için hizmet vermek amacı ile kurulduğu için hala sıfır veya ikinci el otomobillerin finansmanını sağlamaktadır. Eminevim ile planlanan ödeme sisteminiz doğrultusunda kısa zamanda araba sahibi olabilmektesiniz.

Eminevim Şubeleri

Eminevim Ülke genelinde en çok şubeye sahip kurumlardandır. Sadece il merkezlerinde değil ilçelerde de oldukça fazla sayıda şube ile haftanın her günü hizmet vermektedir.

Eminevim İletişim

Eminevim ile iletişime geçmek için internet sitesini, şubeleri ve danışma hattını kullanabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim