EBA ZOOM Hakında Her Şey!

EBA ZOOM Hakında Her Şey!

0
2808

EBA zoom uygulamasını kolayca indirin! Zoom internet ile mi yoksa internetsiz mi çalışır? Zoom Türkçe yapmanın yolları!

EBA ZOOM Hakında Her Şey! EBA ve Zoom’da canlı dersler başladı. Artık birçok öğrenci EBA’dan canlı ders alıyor. Bazen öğrenciler derslere Zoom ile katılırlar. Öğrenciler Zoom’un nasıl indirildiğini keşfediyorlar. Peki Zoom’u nasıl indirirsiniz? Birçok vatandaşın kullandığı uygulamalardan biri olan Zoom uygulaması öğretmenlerin de kurtarıcısı oldu. Zoom bilgisayarlarda, telefonlarda, tabletlerde ve birçok akıllı cihazda kullanılmaktadır. İşte EBA zoom uygulaması indir! zoom internet ile mi yoksa internet olmadan mı çalışıyor? Zoom Türkçe ile ilgili bilgiler! EBA ZOOM Hakında Her Şey!

 

Uzaktan eğitim sırasında EBA ve Zoom’da canlı dersler yapılmaktadır. Öğretmenler, EBA TV’de sundukları canlı derslere ek olarak Zoom uygulamasını kullanarak öğrencileriyle ek dersler de veriyor. Peki Zoom’u nasıl indirirsiniz? Pandemi sürecinde öğrenci ve öğretmenlerin buluştuğu Zoom uygulaması ön plana çıktı. Birçok kullanıcının bilgisayar ve telefon üzerinden rahatlıkla iletişim kurmasını sağlayan uygulama, akıllı tabletlerde de açılıyor.EBA ZOOM Hakında Her Şey!

Zoom programı nasıl indirilir? EBA ZOOM Hakında Her Şey!

Zoom uygulamasını Google Play ve Apple Store’dan indirebilirsiniz. Program genel kullanım için ücretsizdir, ancak daha büyük toplantılar başlatmak gibi ek seçenekler için ücretlendirilebilirsiniz.

Zoom uygulaması internet ile çalışıyor mu?

Zoom uygulaması, güncellenmesi gereken bir uygulamadır. Öğretmenler, özel okullar ve kurslar tarafından yoğun olarak kullanılan uygulama internet ile çalışmaktadır. Zoom, bahar mevsimine göre birçok önlem alarak daha güvenli hale geldi. Bu nedenle en güncel uygulamayı kullanmak önemlidir. Microsoft Teams gibi diğer uzaktan çalışma ve görüntülü sohbet uygulamalarına da aynı özen gösterilmelidir. EBA ZOOM Hakında Her Şey!

Zoom Program özellikleri

Canlı bağlantı sırasında arkadaki görüntü önemlidir. Zoom veya Microsoft Teams gibi programlar aracılığıyla yapılan video bağlantıları için, öğrencilerin öncelikle öğretmenlerinden gelen bir e-postadaki veya mesajdaki bağlantıları tıklatması gerekir. Öğrenci mümkünse yalnız kalacağı sessiz bir odadan katılmalıdır. Video görüşmesi sırasında videonun arka planında ikamet ettiği yer ve ailesi hakkında özel bilgileri açığa çıkarabilecek resimler olmamalıdır. Güvenlik açıklarından kaçınmak için bu önlemler alınmalıdır.

Güncel antivirüs yazılımı kullanın. 1 milyardan fazla kötü amaçlı yazılım var ve bunlara her gün 350 bin yeni kötü amaçlı yazılım ekleniyor. Hiçbirinin anlamı iyi değil. Pandemi döneminde kötü amaçlı yazılımları bulaştırmayı veya kimlik bilgilerini elde etmeyi amaçlayan kimlik avı çabaları büyük ölçüde arttı. Güncel ve proaktif bir antivirüs veya internet güvenliği yazılımı, birçok sorunu ücretsiz tutar. İnternette güvenle eğitimin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Zoom Türkçe nasıl yapılır?

Zoom uygulamasında Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. Google Lens ile en azından geçici olarak ayarlardaki makalelerin Türkçe’ye çevrilmesi ile kullanılabilir.

 

EBA CANLI DERS İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Giriş linki aşağıdadır ;

EBA UZAKTAN EĞİTİM 

 

 

 

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim