Destekevim Nedir?

Destekevim Nedir?

0
2240

Destekevim Nedir?. Faizsiz katılama dayalı ev ve araba sahibi olmanın kolay yolunu sunan organizasyonlardan biridir Destekevim. Bu sektörde yeni yeni adını duyurmaya başlamış olsa da profesyonel hizmet anlayışı ve yüksek sermayesi ile en güvenilir firmalardan biri olmayı başarmıştır. Destekevim Nedir?. Faizsiz ev almak istiyorum diyen herkese kapısı açıktır. Herkes için özel ve uygun seçenekleri ile köklü kurumlarla yarışmaktadır.

Destekevim Kimin?

Destekevim, sizlere hayalinizdeki ev veya arabayı peşinatsız, ara ödemesiz, ek masrafsız, faizsiz ve kredisiz sunan bir sistemdir. Merkez ofisi Erzurum’da bulunan organizasyonun birçok ilde ve ilçede desteğe ihtiyaç duyan herkesin yanında olan bir kurumdur. Bir anonim şirket olan Destekevim, şeffaf yapısı ve yüksek sermayesi ile güvenilir bir kuruluştur.

Destekevim Yöntemleri,  Destekevim Nedir?

Destekevim kiradan kurtulmak isteyen, yatırım yapmak, hayallerindeki eve veya işi için gereken araca sahip olmak isteyen herkese uygun bir seçenek sunar. Destekevim seçenekleri; çekiliş yöntemi, sabit planlı yöntem, konut değer artışlı yöntemdir. Farklı ödeme planları ile bütçenize en uygun ödeme seçenekleri sunan bu yöntemler ile peşinatsız, ara ödemesiz ev sahibi olabilirsiniz. Destekevim Nedir?

 Destekevim Katılım Şartları Nelerdir?

Destekevim, güçlü sermayesi ve şeffaf politikası ile katılımcılarının hep işini kolaylaştırmaya çalışır. Destekevim, katılımcılarından sadece kimlik belgelerini ibraz etmesini ister. Araba, arsa, iş yeri veya ev sahibi olmak ya da birikimlerini değerlendirmek isteyen herkes bu organizasyona katılabilir. Destekevim Nedir?

Destekevim Örnek Hesaplama Tablosu

Destekevim’e peşinatsız, ara ödemesiz, kendi seçeceğiniz taksitlerle katılabilirsiniz. Peşinat veya ara ödemeler yaparsanız evinize daha kısa sürede ya da daha küçük taksitlerle sahip olursunuz. Çekiliş yöntemini seçerek ev sahibi olacaksanız noter huzurunda yapılan çekiliş ile evinize sahip olacağınız tarih belirlenir. Çekiliş yönteminde on iki aydan üç yüz altmış aya varan taksitlerle %10 civarı bir katılım bedeli ile ev sahibi olabilirsiniz. Destekevim Nedir?

Destekevim Araba

Herkes hayallerine kavuşmak ister. Herkese uygun bir çözüm bulan Destekevim, desteksiz hiçbir şey olmaz diyerek, birikim yapmak, ev, arsa, araba almak isteyen herkesin yanında, profesyonel desteği ile durur. Destekevim, faizsiz taksitle araba sahibi olmak istediğinizde de sizin yanınızdadır.  Hem de ek masraflar olmadan, istediğiniz model arabaya sahip olabilirsiniz.

Destekevim Şubeleri Ve İletişim

Destekevim, Erzurum Yakutiye’de ilk şubesini açtıktan sonra Gaziantep, Samsun, Van ofisleri ile hizmete devam etmektedir. Çok yakında Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa şubeleri de hizmete girecektir. Destekevim’e tüm iletişim kanallarından online şubeden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

DAHA FAZLA MAKALE

Tasarruf Evim