Çözümtasarruf Nedir?

Çözümtasarruf Nedir?

0
2528

Çözümtasarruf Nedir? Çözüm Tasarruf, bankaların faiz uygulamasından kaçınan kişiler için taksitle mülk sahibi olmayı sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde Bankalarda olduğu gibi bir faiz uygulaması bulunmaz. Ayrıca yine bankalarda alınan masraflar da bulunmaz. Bankalardan ev almak isteyenlerin evlerine uygulanan ipotek uygulaması da bu sistemde mevcut değildir. Aylık ödeme imkanınıza göre taksit ödeyerek ev sahibi olmanız mümkün.

Çözümtasarruf Kimin? Çözümtasarruf Nedir?

Çözümtasarruf ev sahibi olmak isteyen kişilere hizmet sunan bir birlik sistemidir. Bu sistemin kurucusu ise Veysel Mert’tir. BU sistem ile sadece ev için değil kişilerin ihtiyaçlarına göre finansman türlerinin de çeşitleneceği bilgisini paylaşan Veysel Mert, bu sistemin herkes açısından çok karlı bir sistem olduğunu da açıkladı. Çözümtasarruf Nedir?

Çözümtasarruf Yöntemleri

Taksitli ev alma imkanından faydalanmak isteyen kişiler için sunulan bu finansman çeşidi sayesinde çok daha uygun maliyetlerle bunu yapmak mümkün oluyor. Bu sistemde ev sahibi olmak isteyen kişiler bir grup oluşturuyor ve her ay taksit ödeyerek para topluyorlar. Toplanan bu para ile her ay birine ödediği taksitin karşılığı kadar ev satın alınıyor. Bu sayede fahiş faiz oranlarını ödemeden ev sahibi olunabiliyor. Çözümtasarruf Nedir?

Çözümtasarruf Katılım Şartları

Çözümtasarruf sisteminden faydalanacak olan kişilerde aranan kriterleden biri 18 yaşını doldurmuş olmak ve TC vatandaşı olmaktır. Bu şartları sağlayan herkes bu sisteme dahil olma imkanına sahiptir. Çözümtasarruf Nedir?

Çözümtasarruf Hesaplama Tablosu

Kira öder gibi peşinatsız ev sahibi olmak isteyen kişilerin ne kadar taksit ödeyecekleri toplamda ödemiş olacakları tutarlar kolay bir şekilde hesaplanabilmektedir. Hesaplamak için bilmemiz gereken satın almak istediğiniz evin tutarı ve firmanın organize payı tutarıdır. Bu tutarlar toplanıp vade sayısına bölündüğünde aylık taksitler ortaya çıkmaktadır.  175.000 TL+15.000TL= 190.000 TL toplam ödenecek tutar. 120 ay vade uygulandığı durumda ise 190.000 TL / 120= 1.580 TL aylık taksitleriniz olacaktır.

Çözümtasarruf Araba

Çözümtasarruf finansman sağlamak için sadece ev almak isteyenlere hizmet sunmuyor. Araç satın almayı düşünen kişilere de aynı sistem ile hizmet vermektedir.

Çözümtasarruf Şubeleri ve İletişim

Çözümtasarrufun sunduğu finansman hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuruda bulunmak için müşteri hizmetleri numarası olan 444 22 96’yı arayabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim