Çözüm Tassarruf Nedir?

Çözüm Tassarruf Nedir?

0
3208

Çözüm Tassarruf Nedir? Taksitle ev alma, taksitle ihtiyaçlarını karşılama, taksitle araba alma ihtiyacı olan kişilerin bu ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar kredi hizmeti veriyor. Fakat bankalardan faiz ile finansman sağlamak istemeyen kişiler için finansman firmaları mevcut. Çözüm Tassarruf finansman sektöründe yeni bir firma.

Çözüm Tassarruf Kimin? Çözüm Tassarruf Nedir?

Tasarrufa dayalı finansman desteği veren Çözüm Tassarruf’ un genel müdürü Veysel Mert’tir. Veysel Mert yaptığı açıklamada tasarruf finansman hizmetine yeni bir soluk getireceklerini ve kişilere özel her türlü ihtiyaçlarına karşılık finansman imkanı sağlayacaklarını açıkladı. Çözüm Tassarruf Nedir?

ÇözümTassarruf Yöntemleri?

Çözüm Tassarruf ev sahibi olmak isteyen, araba sahibi olmak isteyen gibi birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılamak için onlara tasarruf imkanı sağlıyor. Finansman destekleri bireysel ve ticari olarak iki gruba yıran Çözüm Tassarruf geniş bir kitleye hitap ediyor. Bireysel tasarruf adı altında, arsa tasarruf finansmanı, ihtiyaç tasarruf finansmanı, konut tasarruf finansmanı, taşıt tasarruf finansmanları bulunuyor. Çözüm Tassarruf Nedir?

Çözüm Tassarruf Katılım Şartları Nelerdir?

Kiradan kurtulmak, faizsiz finansman sağlamak için Çözüm Tassarruf kişilerde iki ön koşul arıyor. Bunlardan ilki 18 yaşını doldurmuş olmak. İkincisi ise Türk vatandaşı olmaktır. BU iki ön koşulu sağlayan herkes bu sisteme dahil olabiliyor. Çözüm Tassarruf Nedir?

ÇözümTassarruf Örnek Hesaplama Tablosu

Faizsiz ev sahibi olmak isteyen kişilere finansman sunan Çözüm Tassarruf için ortalama bir hesaplama tablos çizecek olursak. 200.000 TL’lik bir ev almak istiyorsanız, 200.000 TL+ 15.200 TL=215.200 TL yapıyor. 15.200 TL organizasyon ücreti olarak alınıyor. Bu finansman için ise 50.000 TL peşinat verdiğinizi ve 60 ay vade istediğinizi düşünelim. 215.200 TL-50.000 TL=165.200 TL. 165.200 TL/60=2.753 TL olarak aylık taksitleriniz hesaplanabilir.

Çözüm Tassarruf Araba

Vadeli araba almak isteyen fakat faiz ödemek istemeyenler için Çözüm Tasarruf’un bir finansmanı mevcut. Taşıt tasarruf finansmanı sayesinde evde olduğu gibi arabada da üstelik hem sıfır hem de ikinci el araçlarda kura sistemi ile katılım sağlayarak istediğiniz arabaya faizsiz bir şekilde kavuşabiliyorsunuz.

Çözüm Tasarruf Şubeleri ve İletişim

Kredisiz ev hayali kuranlar için Çözüm Tasarruf çözüm ortağı ile el sıkışabilirsiniz. Bunun için 09:00-19:00 saatleri arasında 444 2 296 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

DİĞER FAİZSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tasarruf Evim